185 обяви - страница 2 от 7
Мезонет с гледка море и гараж.
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 89 000 € (174 068.87 лв.)
872.55 €/кв.м (1706.56 лв./кв.м)
Мезонет
102 кв.м
Тухла
2011 г.
1 етаж
Партер
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Комфортен, обзаведен мезонет със собствено дворче и гледка море.
Мезонета е разположен на първи етаж в малка жилищна сграда с..
Отлично местоположение - отличен комплекс
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 79 000 € (154 510.57 лв.)
1234.38 €/кв.м (2414.23 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
64 кв.м
Тухла
2011 г.
2 етаж
Непоследен
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание:
https://ibg-property.com/
Прекрасен двустаен просторен и слънчев обзаведен и оборудван апартамент с хубава тераса.
Етаж 2 /втори/. Общата площ на жил..
Топ цена - Тристаен апартамент на 6 км., от Балчик
Имоти - Продажби » Апартаменти Балчик, област Добрич
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.)
365.85 €/кв.м (715.55 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
123 кв.м
Тухла
2016 г.
2 етаж
Непоследен
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Голям тристаен апартамент на 7 минути от Балчик и морето.
Имота е със статут на апартамент и е разположен на 2-ри етаж в малк..
Просторен двустаен с веранда
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 73 000 € (142 775.60 лв.)
924.05 €/кв.м (1807.30 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
79 кв.м
Тухла
2015 г.
1 етаж
Партер
IBG PROPERTY предлага на Вашето внимание:
https://ibg-property.com/
На 550 м. от плажа. 2 безплатни паркинга към комплекса с множество паркоместа за паркиране.
Двустаен апартамент с просторна..
Обзаведен двустаен с гледка море
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 67 000 € (131 040.60 лв.)
905.41 €/кв.м (1770.82 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
74 кв.м
Тухла
2012 г.
3 етаж
Непоследен
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Реф. 3317
Южен, уютен двустаен апартамент с гледка море.
Собствени партиди за ток и вода.
Ниска такса за поддръжка.
Жи..
Панорамно студио на 100 метра от плажа
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 72 000 € (140 819.76 лв.)
1531.91 €/кв.м (2996.17 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
47 кв.м
Тухла
2015 г.
4 етаж
Последен етаж
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Голямо, южно, светло, студио с панорамна гледка на 200 метра от плажа в гр. Бяла.
Разположено е на 4-ти (последен) етаж. Стат..
Уютно студио на 500 м. от плажа
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.)
1666.67 €/кв.м (3259.72 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
33 кв.м
Тухла
2018 г.
2 етаж
Първи жилищен
IBG Property предлага отлично обзаведено студио в гр. Бяла.
https://ibg-property.com/
Отличен имот, готов за нанасяне. Площ - 33 кв.м., етаж 2. Светло и уютно жилище. Напълно обзаведено и оборудв..
Нова къща на 21 км. от Варна
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Калиманци, област Варна
Цена: 224 440 € (438 966.50 лв.)
Едноетажна къща
111 кв.м РЗП
550 кв.м двор
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Реф. 3333
Комфортна чисто нова къща на 20 минути от гр. Варна.
Разпределение на имота:
Собствен двор с площ от 550 кв.м...
Двустаен апартамент в Шкорпиловци
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 107 070 € (209 410.72 лв.)
1508.03 €/кв.м (2949.45 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
71 кв.м
Тухла
2012 г.
1 етаж
Партер
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Реф. 3332
Комфортен напълно обзаведен двустаен апартамент до плажа в Шкорпиловци.
Апартамента е разположен на първи етаж -..
Студио в град Бяла
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.)
1097.56 €/кв.м (2146.64 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
41 кв.м
Тухла
2012 г.
2 етаж
Непоследен
IBG Property предлага отличен едностаен апартамент в гр. Бяла.
https://ibg-property.com/
Реф. № 3254
обзаведен и оборудван
на 100 метра от централната алея на града, магазини и ресторанти
..
Двустаен апартамент с дворче и паркомясто
Имоти - Продажби » Апартаменти м. Траката, Варна, област Варна
Цена: 173 072 € (338 499.40 лв.)
2622.30 €/кв.м (5128.78 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
66 кв.м
Тухла
2028 г.
1 етаж
Партер
В проект
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Реф. 3331
Двустаен апартамент със собствен двор и паркомясто.
Избор на 5 индивидуални схеми на разсрочено плащане.
Имо..
Тристаен с двор и паркомясто
Цена: 201 077 € (393 272.43 лв.)
2681.03 €/кв.м (5243.63 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
75 кв.м
Тухла
2028 г.
1 етаж
Партер
В проект
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Реф. 3330
Комфортен тристаен апартамент с голям собствен двор и паркомясто.
Избор на 5 индивидуални схеми на разсрочено пл..
Едноетажна къща на 15 км. от Балчик
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Храброво, област Добрич
Цена: 65 000 € (127 128.95 лв.)
Едноетажна къща
140 кв.м РЗП
1358 кв.м двор
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Ref. #2973
Едноетажна къща с площ 140 кв.м., състояща се от - голяма всекидневна с кухня и трапезария, три спални, две бани с ..
Просторно студио в луксозен комплекс
Имоти - Продажби » Апартаменти Шкорпиловци, област Варна
Цена: 69 435 € (135 803.06 лв.)
1509.46 €/кв.м (2952.24 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
46 кв.м
Тухла
2012 г.
1 етаж
Партер
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Отлично просторно студио на 4 минути от плажа.
Студиото се намира на 1-ви етаж, южно изложение и има следното разпределение: ..
Къща за ремонт на 4 км., от плажа
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Дуранкулак, област Добрич
Цена: 38 000 € (74 321.54 лв.)
Едноетажна къща
123 кв.м РЗП
725 кв.м двор
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Ексклузивно - къща до морето за ремонт на много изгодна цена.
Разпределение на имота:
Дворно място с площ 725 кв.м.
Стара..
Просторен и светъл апартамент с частична морска гледка и ниска такса поддръжка в Бяла
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 49 900 € (97 595.92 лв.)
1188.10 €/кв.м (2323.70 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
42 кв.м
Тухла
2013 г.
5 етаж
Последен етаж
IBG Property предлага просторно и светло студио в град Бяла.
https://ibg-property.com/
Реф. № 3323
Апартаментът е с възможност за обособяване на две стаи! Състои се от просторна дневна с кух..
Двустаен апартамент - на плажа в Бяла
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.)
1133.33 €/кв.м (2216.60 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
75 кв.м
Тухла
2012 г.
1 етаж
Партер
Насладете се на безпроблемен живот на брега на морето в този светъл и просторен апартамент с обща площ от 75 м², идеално разположен на първия етаж на охраняем, затворен комплекс - само на 50 метра от ..
Под наем - двустаен апартамент на първа линия
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Бяла, област Варна
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
8.47 €/кв.м (16.57 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
59 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Комфортен двустаен апартамент на първа линия за дългосрочен наем.
Апартамента се намира на 3-ти етаж има чиста жилищна площ о..
Двустаен обзаведен апартамент на промоционална цена
Имоти - Продажби » Апартаменти Балчик, област Добрич
Цена: 79 990 € (156 446.84 лв.)
1142.71 €/кв.м (2234.95 лв./кв.м)
Мезонет
70 кв.м
Тухла
2011 г.
1 етаж
Партер
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Реф. № 3059
Двустаен обзаведен апартамент на отлична цена!
Апартамента тип мезонет на две нива. На първо ниво имаме всекид..
Кравеферма на 70 км. от град Бургас
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти Стралджа, област Ямбол
Цена: 1 800 000 € (3 520 494 лв.)
150 €/кв.м (293.37 лв./кв.м)
Ферма
12000 кв.м
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Работеща и напълно оборудвана кравеферма, разположена в село на 70 километра от пристанище Бургас.
Това осигурява бърз трансп..
Двустаен на първа линия
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 138 462 € (270 808.13 лв.)
1003.35 €/кв.м (1962.38 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
138 кв.м
Тухла
2010 г.
1 етаж
Партер
IBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Уютен, напълно обзаведен, двустаен апартамент с голяма тераса и гледка море.
Апартамента е разположен на 1-ви етаж и има зас..
Страхотен тристаен панорамен апартамент
Имоти - Продажби » Апартаменти Обзор, област Бургас
Цена: 126 000 € (246 434.58 лв.)
1008 €/кв.м (1971.48 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
125 кв.м
Тухла
2009 г.
6 етаж
Последен етаж
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Реф. №3310
Страхотен, просторен тристаен апартамент с нескриваема морска панорама.
Апартамента се намира на 5-ти последен ..
Двустаен с ниска такса поддръжка в град Бяла
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, Бяла, област Варна
Цена: 54 000 € (105 614.82 лв.)
1173.91 €/кв.м (2295.97 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
46 кв.м
Тухла
2008 г.
1 етаж
Първи жилищен
IBG Property предлага обзаведен двустаен апартамент с частична морска гледка в град Бяла.
https://ibg-property.com/
Реф. № 3105
-ниска такса поддръжка
-отделни партиди за ток и вода
-части..
Парцел със стара къща
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Бяла, област Варна
Цена: 63 990 € (125 153.56 лв.)
61.77 €/кв.м (120.80 лв./кв.м)
Продажба
1036 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/
Реф. 3309
Парцел със стара къща и селскостопанска постройка в южната част на Бяла.
Парцел с площ: 1036 кв.м.
Къща с площ..
Апартамент за ценители
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 88 990 € (174 049.30 лв.)
664.10 €/кв.м (1298.88 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
134 кв.м
Тухла
2012 г.
2 етаж
Непоследен
iBG Property представя на вашето внимание
www.ibg-propery.com
Реф. №2944
Голям двустаен апартамент 134кв.м с възможност за преобразуване в тристаен!
Жилището е разположено на 2-ри етаж в пе..
Панорамен пентхаус
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 179 990 € (352 029.84 лв.)
1666.57 €/кв.м (3259.54 лв./кв.м)
Мезонет
108 кв.м
Тухла
2010 г.
5 етаж
Последен етаж
iBG Property представа на вашето внимание
www.ibg-propery.com
Реф. № 3045
Уникален дизайнерски обзаведен пентхаус с панорамна гледка.
Имота име следното разпределение - голямо входно антре,..
Уникална двуетажена къща в гр. Бяла
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Бяла, област Варна
Цена: 149 900 € (293 178.92 лв.)
Двуетажна къща
114 кв.м РЗП
117 кв.м двор
IBG PROPERTY предлага на Вашето внимание:
https://ibg-property.com
Референтен номер: 2876
Продава се добре обзаведен двуетажен апартамент с обща площ от 114 м², намиращ се в град Бяла, облас..
Студио на 400 м. от плажа - отделни партиди за ток и вода! Акт 16!
Имоти - Продажби » Апартаменти Обзор, област Бургас
Цена: 38 130 € (74 575.80 лв.)
1155.45 €/кв.м (2259.87 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
33 кв.м
Тухла
2012 г.
3 етаж
Непоследен
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание:
https://ibg-property.com/
Вашето студио до самия плаж! Н Е О Б З А В Е Д Е Н О!
Прекрасна възможност да притежавате уютен имот само 400 метра от морс..
Парцел за строителство
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.)
55.28 €/кв.м (108.12 лв./кв.м)
Продажба
814 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание:
https://ibg-property.com/
Реф. № 3188
Гр. Бяла, урегулиран парцел в южната част на града, на 1 км. от плажа и 1,5 км., от пристанището. В регулация. С..
Апартамент на две нива с просторни тераси в град Бяла
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 67 000 € (131 040.60 лв.)
858.97 €/кв.м (1680 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
78 кв.м
Тухла
2015 г.
45 етаж
Последен етаж
IBG Property представя на Вашето внимание двустаен мезонет с просторни тераси и красива морска гледка в централната част на град Бяла.
https://ibg-property.com/
Реф. № 3100
Разпределение:
..