5 обяви
Чисто ново красиво студио в комплекс Полар Стар
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Срещу комплекс Каса Реал, на 100м от плажа, Свети Влас, област Бургас
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.)
17.44 €/кв.м (34.10 лв./кв.м)
Ателие/Студио под наем
43 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Отдаваме под наем много топло и слънчево студио, разположено на 3-ти етаж в комплекс Полар Стар, гр. Свети Влас.
Основни характеристики:
• 📐 43 кв.м
• ☀️ Южно изложение - изключително светъл и ..
Търговски обект със статут на ресторант
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Район магазин Младост и бензиностанция Шел, Слънчев бряг, област Бургас
Месечен наем: 1250 € (2444.80 лв.)
11.36 €/кв.м (22.23 лв./кв.м)
Друго
110 кв.м
Партер
Отдава се под наем търговски обект с предназначение ресторант, разположен в Слънчев Бряг, на отлична локация срещу бензиностанция Шел. Отлична видимост от главния път.
Обектът разполага с общо 100..
Офис/ Магазин на главен път срещу Шел Слънчев Бряг
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Срещу бензиностанция ШЕЛ, Слънчев бряг, област Бургас
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
13.33 €/кв.м (26.08 лв./кв.м)
Магазин, Офис
30 кв.м
Партер
Помещението е подходящо за офис за недвижими имоти, малък магазин, представителство. Разполага с климатик, собствен санитарен възел, паркомясто. 28м2. Локацията е точно срещу Шел в сгради Триа има дир..
Магазин / офис под наем на супер локация
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Комплекс Шипка, Свети Влас, област Бургас
Месечен наем: 666 € (1302.58 лв.)
12.81 €/кв.м (25.05 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго
52 кв.м
Партер
🏬 Отдава се под наем търговско помещение в к-с Шипка - 52 м²
Предлагаме под наем търговско помещение, разположено на изключително комуникативно и оживено място, подходящо за целогодишна дейност.
..
Студио под наем 100м Марина Диневи, Малката Воденица
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Диневи Ризорт, Свети Влас, област Бургас
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.)
17.50 €/кв.м (34.23 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
40 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Студиото е разположено в китния малък комплекс “ Малката Воденица“.
Комплексът е построен 2017 и е в стар български стил. В близост е до ресторанти, магазини и на 100м от Марина Диневи и плажът.
С..