78 обяви - страница 3 от 3
Тристаен апартамент в Grand Plaza Residences гр. Бургас
Имоти - Продажби » Апартаменти Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 170 579 € (333 623.53 лв.)
1451 €/кв.м (2837.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
118 кв.м
Тухла
2028 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК”, предлага на вашето внимание, тристаен апартамент в Grand Plaza Residences, с обща площ от 117,56 кв.м., застроена площ от 101,63 кв.м., на четвърти етаж, апар..
Двустаен апартамент в Grand Plaza Residensec гр. Бургас
Цена: 108 012 € (211 253.10 лв.)
1450.99 €/кв.м (2837.90 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
74 кв.м
Тухла
2028 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК”, предлага на вашето внимание, двустаен апартамент в Grand Plaza Residences, с обща площ от 74,44 кв.м., застроена площ от 64,35 кв.м., на четвърти етаж, апарта..
Тристаен апартамент в Grand Plaza Residences в гр. Бургас
Цена: 162 453 € (317 730.45 лв.)
1450.99 €/кв.м (2837.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
112 кв.м
Тухла
2028 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК”, предлага на вашето внимание, тристаен апартамент в Grand Plaza Residences, с обща площ от 111,96 кв.м., застроена площ от 96,79 кв.м., на четвърти жилищен ета..
Тристаен апартамент в Grand Plaza Residences гр. Бургас
Цена: 113 743 € (222 461.97 лв.)
1450.99 €/кв.м (2837.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
78 кв.м
Тухла
2028 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК”, предлага на вашето внимание, тристаен апартамент в Grand Plaza Residences, с обща площ от 78,39 кв.м., застроена площ от 67,77 кв.м., на четвърти етаж, апарта..
Тристаен апартамент в Grand Plaza Residences гр. Бургас
Цена: 170 579 € (333 623.53 лв.)
1451 €/кв.м (2837.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
118 кв.м
Тухла
2028 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК”, предлага на вашето внимание, тристаен апартамент в Grand Plaza Residences, с обща площ от 117,56 кв.м., застроена площ от 101,63 кв.м., на трети етаж, апартам..
Двустаен апартамент в Grand Plaza Residences гр. Бургас
Цена: 108 012 € (211 253.10 лв.)
1450.99 €/кв.м (2837.90 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
74 кв.м
Тухла
2028 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК”, предлага на вашето внимание, двустаен апартамент в Grand Plaza Residences, с обща площ от 74,44 кв.м., застроена площ от 64,35 кв.м., на трети жилищен етаж, а..
Тристаен апартамент в Grand Plaza Residensec гр. Бургас
Цена: 162 453 € (317 730.45 лв.)
1450.99 €/кв.м (2837.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
112 кв.м
Тухла
2028 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК”, предлага на вашето внимание, тристаен апартамент в Grand Plaza Residences, с обща площ от 111,96 кв.м., застроена площ от 96,79 кв.м., на трети етаж, апартаме..
Тристаен апартамент в Grand Plaza Residences в гр. Бургас
Цена: 113 743 € (222 461.97 лв.)
1450.99 €/кв.м (2837.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
78 кв.м
Тухла
2028 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК”, предлага на вашето внимание, тристаен апартамент в Grand Plaza Residences, с обща площ от 78,39 кв.м., застроена площ от 67,77 кв.м., на трети жилищен етаж, а..
Тристаен апартамент в Grand Plaza Residences гр. Бургас
Цена: 169 051 € (330 635.02 лв.)
1444.88 €/кв.м (2825.94 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
117 кв.м
Тухла
2028 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК”, предлага на вашето внимание, тристаен апартамент в Grand Plaza Residences, с обща площ от 117,56 кв.м., застроена площ от 101,63 кв.м., на втори жилищен етаж,..
Двустаен апартамент в Grand Plaza Residensec гр. Бургас
Цена: 107 044 € (209 359.87 лв.)
1446.54 €/кв.м (2829.20 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
74 кв.м
Тухла
2028 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК”, предлага на вашето внимание, двустаен апартамент в Grand Plaza Residences, с обща площ от 74,44 кв.м., застроена площ от 64,35 кв.м., на втори етаж, апартамен..
Тристаен апартамент в Grand Plaza Residences гр. Бургас
Цена: 160 998 € (314 884.72 лв.)
1450.43 €/кв.м (2836.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
111 кв.м
Тухла
2028 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК”, предлага на вашето внимание, тристаен апартамент в Grand Plaza Residences, с обща площ от 111,96 кв.м., застроена площ от 96,79 кв.м., на втори жилищен етаж, ..
Тристаен апартамент в Grand Plaza Residemces в гр. Бургас
Цена: 112 724 € (220 468.98 лв.)
1445.18 €/кв.м (2826.53 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
78 кв.м
Тухла
2028 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК”, предлага на вашето внимание, тристаен апартамент в Grand Plaza Residences, с обща площ от 78,39 кв.м., застроена площ от 67,77 кв.м., на етаж втори, апартамен..
Тристаен апартамент в Grand Plaza Residences гр. Бургас Област Бургас
Цена: 149 782 € (292 948.13 лв.)
1440.21 €/кв.м (2816.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
104 кв.м
Тухла
2025 г.
1 етаж
Първи жилищен
В строеж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК”, предлага на вашето внимание, тристаен апартамент в Grand Plaza Residences, с обща площ от 104,16 кв.м., застроена площ от 90,04 кв.м., на първи жилищен етаж, ..
Двустаен апартамент в кв. Изгрев гр. Бургас Област Бургас
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.)
2238.81 €/кв.м (4378.72 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
67 кв.м
Тухла
2024 г.
12 етаж
Последен етаж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК” ЕООД, предлага на вашето внимание, двустаен апартамент, с площ от 66,38 кв.м., на 12-ти, последен етаж, в кв. Изгрев, гр. Бургас, Област Бургас.
Имотът разпо..
Тристаен апартамент кв. Меден Рудник гр. Бургас Област Бургас
Имоти - Продажби » Апартаменти Меден Рудник, Бургас, област Бургас
Цена: 129 500 € (253 280 лв.)
1335.05 €/кв.м (2611.13 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
97 кв.м
Тухла
2025 г.
4 етаж
Непоследен
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК” ЕООД, предлага на вашето внимание, тристаен, необзаведен апартамент, с площ от 97 кв.м., на четвърти, непоследен етаж, в кв. Меден Рудник, гр. Бургас, Област Б..
Двустаен партер в кв. Сарафово гр. Бургас Област Бургас
Имоти - Продажби » Апартаменти Сарафово, Бургас, област Бургас
Цена: 92 300 € (180 523.10 лв.)
1300 €/кв.м (2542.58 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
71 кв.м
Тухла
2024 г.
1 етаж
Партер
В строеж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК” ЕООД, предлага на вашето внимание, двустаен, партерен апартамент, в кв. Сарафово, гр. Бургас, Област Бургас.
Имотът предлага хол, спалня, коридор, баня с тоа..
Тристаен апартамент в комлекс Атлантис кв. Сарафово гр. Бургас
Цена: 199 950 € (391 068.20 лв.)
1904.29 €/кв.м (3724.46 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
105 кв.м
Тухла
2009 г.
5 етаж
Последен етаж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК” ЕООД, предлага на вашето внимание, тристаен, обзаведен апартамен, на пети последен етаж, в комплекс Атлантис, кв. Сарафово, гр. Бургас, Област Бургас.
Апарта..
Тристаен обзаведен апартамент в кв. Сарафово гр. Бургас Област Бургас
Цена: 197 000 € (385 298.50 лв.)
1989.90 €/кв.м (3891.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
99 кв.м
Тухла
2012 г.
3 етаж
Последен етаж
Агенция за недвижими имоти ”Артемида ДК” ЕООД, предлага на вашето внимание, тристаен, обазаведен апартамент, в затворен комплекс,
с площ от 99 кв.м., в кв. Сарафово, гр. Бургас, Област Бургас.
Имо..