68 обяви - страница 2 от 3
Практичен двустаен близо до Морска градина. В нова жилищна сграда!
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Лазур, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
8 €/кв.м (15.65 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
50 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем добре обзаведен двустаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда близо до Морска градина Бургас. Отдава се напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за ко..
Просторен тристаен апартамент с две бани. Включено паркомясто в цената.
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Възраждане, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.)
6.45 €/кв.м (12.62 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
93 кв.м
Обзаведен
Първи жилищен
Детелина имоти предлага под наем просторен тристаен апартамент в к-с Възраждане.
Разпределение: хол с кухня и трапезария, коридор, две спални, две бани, голяма тераса. Апартаментът е напълно обзавед..
Просторен тристаен в луксозна сграда до Пантеона и ресторант Хепи. С огромна веранда!
Месечен наем: 1250 € (2444.80 лв.)
5.95 €/кв.м (11.64 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
210 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем обширен тристаен апартамент, находящ се в луксозна сграда до Морската градина, ”Пантеона” и ресторант ”Хепи”, на границата на ж.к. Лазур и центъра. Отдава се напълно о..
Двустаен апартамент в близост до Борисова градина. С паркомясто.
Месечен наем: 375 € (733.44 лв.)
6.25 €/кв.м (12.22 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
60 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем двустаен апартамент в к-с Възраждане в близост до Борисова градина на 4 ет. в сграда с асансьор. Напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство...
Модерно обзаведен двустаен в луксозна резиденция Лазурен бряг. Вкл. такса поддръжка!
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Зорница, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
9.17 €/кв.м (17.93 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
60 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем нов модерен двустаен апартамент, находящ се в луксозната резиденция Лазурен бряг. Отдава се напълно обзаведен и оборудван с качествени мебели и уреди от висок клас.
..
Отличен двустаен в луксозна сграда!
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
7.33 €/кв.м (14.34 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
75 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем отличен двустаен апартамент, находящ се в нова луксозна сграда до ”Новата поща” на кратко пешеходно разстояние от главна пешеходна улица Александровска и к-с Лазур. От..
Ексклузивна оферта! Непреходен тристаен в тухлена сграда с работещ ТЕЦ, асансьор и Акт 16!
Имоти - Продажби » Апартаменти Лазур, Бургас, област Бургас
Цена: 229 000 € (447 885.07 лв.)
2602.27 €/кв.м (5089.60 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
88 кв.м
Тухла
1973 г.
3 етаж
Непоследен
Детелина Имоти предлага за продажба непреходен тристаен апартамент, ситуиран на 3-ти (среден) жилищен етаж в тухлена сграда с асансьор, Акт 16 и работещо централно отопление (ТЕЦ). Сградата се намира ..
Просторен тристаен в бутикова сграда до х-л България и ул. Богориди!
Месечен наем: 1200 € (2347 лв.)
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
120 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем просторен тристаен апартамент, находящ се в бутикова нова сграда в супер-центъра на град Бургас. Отдава се напълно обзаведен и оборудван с качествени мебели и уреди от..
Комфортен двустаен в модерна сграда с охрана и видеонаблюдение! Паркомясто!
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Изгрев, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 670 € (1310.40 лв.)
10.31 €/кв.м (20.16 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем комфортен двустаен апартамент, разположен в модерна сграда с 24/7 видеонаблюдение и жива охрана. Отдава се напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно до..
Нов многостаен апартамент до ”ПМГ”. С 4 климатика и 4 смарт TV!
Месечен наем: 1000 € (1955.83 лв.)
9.52 €/кв.м (18.63 лв./кв.м)
Многостаен апартамент под наем
105 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем чисто нов многостаен апартамент, находящ се на крачка от ”ПМГ” и ”Френската гимназия”. Жилището е обзаведено с мебели и уреди от най-висок клас. За удобство на бъдещит..
Отличен двустаен на главната пешеходна улица Богориди. В бутикова сграда!
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.)
9.38 €/кв.м (18.34 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
80 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем отличен двустаен апартамент, находящ се в луксозна бутикова сграда на главната пешеходна улица ”Богориди”. Отдава се напълно обзаведен и оборудван с качествени мебели ..
Нов, модерно обзаведен двустаен близо до Морска градина Бургас. Бутиково строителство!
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.)
9.62 €/кв.м (18.80 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
78 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем модерен двустаен апартамент, находящ се в нова бутикова сграда, на 2 минути пешеходно разстояние от ”Приморски парк” Бургас. Отдава се напълно обзаведен и оборудван с ..
Чисто нов двустаен в модерен затворен комплекс. Включено гарантирано паркомясто!
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Сарафово, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
7.86 €/кв.м (15.37 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем чисто нов двустаен апартамент, разположен в модерен затворен комплекс с удобна барбекю зона, футболно игрище, детски кът и други. Отдава се напълно обзаведен и оборудв..
Комфортен тристаен до централна Морска градина! Включено паркомясто! Нова жилищна сграда!
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.)
8.89 €/кв.м (17.40 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
90 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем комфортен тристаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда, на метри от ”Летен театър Бургас” и новата Библиотека! Отдава се напълно обзаведен и оборудван с всичк..
Ключ в офиса! Двустаен етаж от къща на улица Фердинандова!
Имоти - Продажби » Апартаменти Възраждане, Бургас, област Бургас
Цена: 72 000 € (140 819.76 лв.)
1309.09 €/кв.м (2560.36 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
55 кв.м
Тухла
1915 г.
1 етаж
Партер
Детелина имоти предлага за продажба двустаен имот в едноетажна самостоятелна къща, находящ са се на ул. Фердинандова, в района на театър ”Адриана Будевска” и пазар ”Краснодар”. Жилището е с доста подо..
Модерен тристаен в луксозна сграда до ”Компаса” и ул. ”Александровска”! Включено паркомясто!
Месечен наем: 1440 € (2816.40 лв.)
9.60 €/кв.м (18.78 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
150 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
Детелина имоти предлага под наем модерен тристаен апартамент с 2 бани, находящ се в луксозно строителство, на тиха уличка и на метри от главна пешеходна улица Александровска!
*В месечния наем е вк..
Дизайнерски тристаен до ул. Александровска! С включено паркомясто!
Месечен наем: 1300 € (2542.58 лв.)
18.57 €/кв.м (36.32 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем дизайнерски тристаен апартамент, находящ се на метри от главна пешеходна улица Александровска и ПМГ. Жилището е ситуирано на 2-ри жилищен етаж в малка тухлена сграда. ..
Апартамент с три спални и паркомясто в к-с Сарафово.
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.)
5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м)
Многостаен апартамент под наем
150 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем обширен многостаен апартамент с три спални в к-с Сарафово.
Площ: 150 кв.м
Стилно, комфортно и уютно жилище, напълно обзаведено с модерни мебели и висококачествена т..
Комфортно студио в нова сграда близо до морето! Вкл. интернет, ТВ и входни такси в цената!
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.)
7.78 €/кв.м (15.20 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
45 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем просторно студио, находящо се в нова жилищна сграда, до центъра и морския бряг в кв. Сарафово. Отдава се напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за комфорт..
Модерен двустаен на топ локация в к.к. Слънчев бряг. В комплекс от затворен тип!
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Слънчев бряг, област Бургас
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.)
11.43 €/кв.м (22.35 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем модерен двустаен апартамент, находящ се в централната част на к.к. Слънчев бряг и на 3 минути пешеходно разстояние от морския бряг. Отдава се напълно обзавден и оборуд..
Стилен тристаен до пазар Краснодар. В нова жилищна сграда!
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.)
7.32 €/кв.м (14.30 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
82 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем стилен тристаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда, на крачка от пазар Краснодар. Отдава се напълно обзаведен и оборудван с качествени мебели и уреди.
КО..
Многостаен офис в бизнес сграда до БСУ!
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 900 € (1760.25 лв.)
5.29 €/кв.м (10.35 лв./кв.м)
Офис, Кабинет, Друго
170 кв.м
Междинен етаж
Детелина имоти предлага под наем многостаен офис, разположен на цял етаж в бизнес сграда до БСУ и центъра на град Бургас. Офисът се предлага частично обзаведен, като е възможно да се премахнат или да ..
Включено паркомясто в цената! Тристаен до центъра и плажната ивица на кв. Сарафово!
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
5.56 €/кв.м (10.87 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
90 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем добре обзаведен тристаен апартамент, разположен на метри от плажната ивица и центъра на кв. Сарафово. Отдава се напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за ед..
Слънчев двустаен на среден етаж в луксозна сграда с Акт 16 и 2 асансьора. До площад Тройката!
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Бургас, област Бургас
Цена: 269 000 € (526 118.27 лв.)
4409.84 €/кв.м (8624.90 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
61 кв.м
Тухла
2014 г.
4 етаж
Непоследен
Детелина имоти предлага за продажба слънчев двустаен апартамент, разположен в луксозна сграда с Акт 16 и 2 големи асансьора, ситуиран на 4-ти (среден) етаж, с изглед към площад „Тройката“ и с югоизточ..
Нов двустаен апартамент в модерна сграда.
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.)
9.52 €/кв.м (18.63 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
63 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем модерен двустаен апартамент в нова сграда в кс Изгрев в района новата спортна зона. Обзаведен с чисто нови мебелил и уреди в гаранция.
Код на оферта: 1503275
Пр..
Прекрасна къща с басейн близо до центъра и морския бряг на кв. Сарафово. С паркомясто!
Имоти - Наеми » Къщи под наем Сарафово, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 1700 € (3324.90 лв.)
12.14 €/кв.м (23.75 лв./кв.м)
Двуетажна къща
140 кв.м
Обзаведена
Детелина имоти предлага под наем прекрасна къща на 2 етажа, с басейн към нея и дворно място от 30 м2, Отдава се напълно обзаведена и оборудвана с качествени мебели и уреди от висок клас.
*В цената..
Цената е с включени консумативи! Отдаване за сезон 2026, минимум 1 месец!
Месечен наем: 1000 € (1955.83 лв.)
14.29 €/кв.м (27.94 лв./кв.м)
Едноетажна къща
70 кв.м
Обзаведена
Детелина имоти предлага под наем съвременна самостоятелна едноетажна къщичка в центъра на квартал Сарафово. Отдава се напълно обзаведена и оборудвана с качествени мебели и уреди, включва голяма камина..
Просторен двустаен с отделна кухня до ДНА. С гараж!
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
5.56 €/кв.м (10.87 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
72 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Детелина имоти предлага под наем просторен двустаен апартамент с отделна кухня, разположен в тухлена кооперация, в непосредствена близост от ДНА и на крачка от площад Тройката. Отдава се напълно обзав..
Паркомясто в подземен паркинг до х-л Приморец и Морска Гара!
Имоти - Наеми » Гаражи, Паркинги, Паркоместа под наем
Център, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 80 € (156.47 лв.)
Паркомясто
Детелина имоти отдава паркомясто тип клетка (без врата на клетката) в кооперация с подземен паркинг и електрическа порта. Изключително удобно за паркиране на средна по размер кола.
Студио - апартамент в затворен комплекс близо до плажната ивица в кв. Сарафово. С Акт 16!
Имоти - Продажби » Апартаменти Сарафово, Бургас, област Бургас
Цена: 73 000 € (142 775.60 лв.)
1460 €/кв.м (2855.50 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
50 кв.м
Тухла
2013 г.
2 етаж
Първи жилищен
Детелина имоти предлага за продажба едностаен апартамент с възможност за лесно преустройство в двустаен, разположен в комфортен затворен комплекс, на кратко пешеходно разстояние от плажната ивица на к..