3 обяви
Пентхаус с две тераси и морска гледка - Green Fort, Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 143 000 € (279 683.70 лв.)
1191.67 €/кв.м (2330.70 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
120 кв.м
Тухла
2012 г.
4 етаж
Последен етаж
Предлагаме просторен двуетажен пентхаус с обща площ 120 м², разположен на 4-ти етаж в комплекс Green Fort, само 50 метра от плажа Dolphine Beach в Свети Влас. Имотът е напълно обзаведен и готов за пол..
Студио с френски балкон и гледка към басейна - Sunny Day 3, Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 43 000 € (84 100.70 лв.)
1482.76 €/кв.м (2900.02 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
29 кв.м
Тухла
2012 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме студио с обща площ 29 м², разположено на 2-ри етаж в добре поддържания комплекс Sunny Day 3, в тихата част на курорта Слънчев бряг. Имотът е подходящ както за лично ползване, така и като до..
Партерно студио с изглед към басейна в Imperial Fort Club - Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.)
1250 €/кв.м (2444.80 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
44 кв.м
Тухла
2013 г.
1 етаж
Партер
🏖 Апартамент тип студио с директен излаз към басейна - Imperial Fort Club, Свети Влас
Предлагаме апартамент тип студио с площ 44 м², разположен на партерен етаж в престижния комплекс Imperial Fort ..