63 обяви - страница 3 от 3
Продажба 1-стаен Добрич селска - с. Кранево 57m²
Имоти - Продажби » Апартаменти
Кранево, област Добрич
Цена: 68 495 € (133 964.58 лв.)
1201.67 €/кв.м (2350.26 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
57 кв.м
Тухла
Партер
Реф. 3993
с. Кранево, обл. Добрич
БАЛИК ЕСТЕЙТ ПРОДАВА студио със ЗП от 56,78 м² в сграда идеално разположена в центъра на курортния комплекс в непосредствена близост до всички необходими удобства..
Продажба 2-стаен Добрич селска - с. Кранево 127m²
Имоти - Продажби » Апартаменти
Кранево, област Добрич
Цена: 145 694 € (284 952.70 лв.)
1147.20 €/кв.м (2243.72 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
127 кв.м
Тухла
Партер
Реф. 3999
с. Кранево, обл. Добрич
БАЛИК ЕСТЕЙТ ПРОДАВА двустаен апартамент със ЗП от 127,35 м² в сграда идеално разположена в центъра на курортния комплекс в непосредствена близост до всички необх..
Продажба 2-стаен гр. Добрич - Балик 63m²
Имоти - Продажби » Апартаменти
Балик, Добрич, област Добрич
Цена: 56 242 € (109 999.80 лв.)
892.73 €/кв.м (1746.03 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
63 кв.м
Панел
4 етаж
Реф. 4040
гр. Добрич, ж.к Балик
БАЛИК ЕСТЕЙТ ПРОДАВА двустаен апартамент със ЗП 62.46 м² състоящ се от: входно антре, просторна всекидневна с излаз към балкон, отделна кухня с излаз към балкон, ..