back to top

73 обяви

Тристаен апартамент в Орфей

Имоти - Продажби » Апартаменти   Орфей, Хасково, област Хасково
Цена: 65 000 € (127 128.95 лв.) 747.13 €/кв.м (1461.25 лв./кв.м) Тристаен апартамент 87 кв.м Панел 1980 г. 8 етаж Последен етаж Само в Аура Имоти предлага за продажба тристаен апартамент с площ от 87 кв.м, разположен на 8-ми, последен етаж в саниран жилищен блок, в ж.к. „Орфей“. Жилището е с функционално и удобно разпредел..

Тристаен апартамент Топ Център

Имоти - Продажби » Апартаменти   Център, Хасково, област Хасково
Цена: 180 000 € (352 049.40 лв.) 1855.67 €/кв.м (3629.38 лв./кв.м) Тристаен апартамент 97 кв.м Тухла 2010 г. 3 етаж Последен етаж AURA Real Estate предлага за продажба просторен тристаен апартамент след основен ремонт, с вътрешна изолация, разположен в централната част на гр. Хасково, в непосредствена близост до Районен съд - Ха..

Ексклузивно! Работещо и оборудвано заведение до ОУ „Цар Иван Асен II“ - Хасково

Имоти - Продажби » Заведения   Дружба, Хасково, област Хасково
Цена: 54 000 € (105 614.82 лв.) 650.60 €/кв.м (1272.47 лв./кв.м) 83 кв.м Самостоятелна сграда Панел Готов (завършен) ЕКСКЛУЗИВНО!!! Само в AURA Real Estate предлага за продажба оборудван и функциониращ търговски обект със статут за обществено хранене, разположен на ключова и изключително комуникативна локация в гр. ..

Ексклузивно!!! Работещо заведение на ТОП Локация

Имоти - Продажби » Заведения   Куба, Хасково, област Хасково
Цена: 200 000 € (391 166 лв.) 3448.28 €/кв.м (6744.24 лв./кв.м) 58 кв.м В жилищна сграда Тухла Готов (завършен) ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА НА AURA Real Estate AURA Real Estate предлага за продажба търговски обект със статут за обществено хранене, разположен на изключително комуникативна локация в гр. Хасково - непос..

Двуетажна къща в кв. Куба

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Куба, Хасково, област Хасково
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.) Двуетажна къща 100 кв.м РЗП 366 кв.м двор AURA Real Estate предлага модерна двуетажна къща на акт 14 в кв. Куба, гр. Хасково Цена:125 000€ Предлагаме за продажба двуетажна къща на АКТ 14, разположена в един от предпочитаните райони на г..

Ексклузивно!!! Двустаен апартамент Топ Център

Имоти - Продажби » Апартаменти   Димитровград, област Хасково
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) 725.81 €/кв.м (1419.55 лв./кв.м) Двустаен апартамент 62 кв.м Тухла 1960 г. 4 етаж Непоследен ЕКСКЛУЗИВНО ОТ AURA Real Estate Цена:45 000€ Двустаен апартамент в сърцето на Димитровград с гледка към красивия централен площад на града. Предлагаме за продажба апартамент с площ от 62 кв.м,..

Модерна двуетажна къща в вилна зона Кенана гр. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Кенана в.з., Хасково, област Хасково
Цена: 275 000 € (537 853.25 лв.) Двуетажна къща 150 кв.м РЗП 360 кв.м двор Aura Real Estate предлага за продажба модерна двуетажна къща в кв. Кенана, гр. Хасково Представяме ви стилна и функционална еднофамилна къща, разположена в един от най-предпочитаните и спокойни район..

Бизнес база с 24 дка земя - рядък имот с пътна инфраструктура, село Подкрепа обл. Хасково

Имоти - Продажби » Други имоти   Подкрепа, област Хасково
Цена: 220 000 € (430 282.60 лв.) AURA REAL ESTATE предлага за Продажба Готова бизнес база с 24 дка земя - рядък имот с пътна инфраструктура, село Подкрепа обл. Хасково Цена:220 000€ Този имот не е започнал като обикновен парцел и..

Прекрасна двуетажна къща в с. Бряст

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Бряст, област Хасково
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) Двуетажна къща 192 кв.м РЗП 480 кв.м двор АУРА ИМОТИ предлага за продажба двуетажна, монолитна къща след ремонт, разположена в с. Бряст, община Димитровград, област Хасково - район с удобен достъп и спокойна атмосфера. Имотът е с разгъната ..

Къща с просторен двор в с. Капитан Андреево в близост до Свиленград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Капитан Андреево, област Хасково
Цена: 70 000 € (136 908.10 лв.) Едноетажна къща 169 кв.м РЗП 1400 кв.м двор AURA Real Estate предлага за продажба просторен имот в с. Капитан Андреево, близо до Свиленград Предлагаме функционален имот, разположен в с. Капитан Андреево - район с отлична комуникация, спокойн..

Двустаен апартамент кв. Дружба

Имоти - Продажби » Апартаменти   Дружба, Хасково, област Хасково
Цена: 72 999 € (142 773.63 лв.) 1177.40 €/кв.м (2302.80 лв./кв.м) Двустаен апартамент 62 кв.м Панел 1980 г. 4 етаж Непоследен AURA Real Estate предлага двустаен апартамент в кв. Дружба, гр. Хасково Представяме ви двустаен апартамент, разположен на 4-ти етаж от 8 в саниран блок, в тих и удобен район на кв. Дружба. Жили..

Чисто НОВ стилен обзаведен апартамент + подземно паркомясто

Имоти - Продажби » Апартаменти   Овчарски, Хасково, област Хасково
Цена: 160 000 € (312 932.80 лв.) 1904.76 €/кв.м (3725.40 лв./кв.м) Тристаен апартамент 84 кв.м Тухла 2016 г. 3 етаж Непоследен AURA Real Estate предлага стилен чисто нов апартамент с подземно паркомясто Има жилища, които просто изглеждат добре… и такива, които още с влизането създават усещане за дом. Този апартамент е точн..

Парцел 4 дка с лице на главен път и отлична видимост - м. Бюкя, Хасково

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Промишлена зона - Изток, Хасково, област Хасково
Цена: 240 000 € (469 399.20 лв.) 60 €/кв.м (117.35 лв./кв.м) Продажба 4000 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода AURA Real Estate предлага за продажба поземлен имот с площ от 4 дка, разположен в местност Бюкя, гр. Хасково в непосредствена близост до ’’ТЕХНОПОЛИС’’ - зона с отлична видимост и стратегическо местоп..

Сграда пред АКТ 16 в кв. Изгрев

Имоти - Продажби » Апартаменти   Изгрев, Хасково, област Хасково
Цена: 79 866 € (156 204.32 лв.) 850 €/кв.м (1662.46 лв./кв.м) Тристаен апартамент 94 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж Непоследен AURA Real Estate предлага за продажба тристаен апартамент, разположен в малка бутикова жилищна сграда в един от най-предпочитаните и спокойни квартали на град Хасково - кв. Изгрев. Сградата е в напред..

Кокетна вила във в. з. Куба на главен път

Цена: 64 000 € (125 173.12 лв.) Двуетажна къща 30 кв.м РЗП 420 кв.м двор AURA Real Estate предлага за продажба кокетна вила, разположена във вилната зона на кв. Куба, с лице на път и лесен целогодишен достъп. Имотът е ситуиран в равен и добре поддържан дворът е с площ ..

Триетажна къща със самостоятелен двор и вход в кв. Черноконево, гр. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Димитровград, област Хасково
Цена: 63 000 € (123 217.30 лв.) Триетажна къща 220 кв.м РЗП 500 кв.м двор AURA Real Estate предлага за продажба просторен и функционален имот, разположен в кв. Черноконево, гр. Димитровград - район с добра инфраструктура и удобен достъп до основни пътни връзки, магазини, уч..

• 3 дка земя в бързоразвиваща се жилищна зона - подходящ за застрояване

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Младежки Хълм, Хасково, област Хасково
Цена: 90 000 € (176 024.70 лв.) 30 €/кв.м (58.67 лв./кв.м) Продажба 3000 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода AURA Real Estate предлага за продажба поземлен имот с площ от 3 дка, разположен в местност КЪС Чешма, гр. Хасково - район с интензивно жилищно развитие. • Площ: 3 000 кв.м. • Местоположение: местн..

Двуетажна къща с просторен двор - отлична инвестиция в с. Горски извор

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Горски извор, област Хасково
Цена: 46 000 € (89 968.18 лв.) Двуетажна къща 140 кв.м РЗП 800 кв.м двор AURA Real Estate предлага къща с просторен двор в с. Горски извор Ако търсите спокойствие, повече пространство и имот с потенциал извън градската среда - това предложение заслужава вниманието ви. К..

Къща с характер в с. Каснаково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Каснаково, област Хасково
Цена: 43 000 € (84 100.70 лв.) Двуетажна къща 136 кв.м РЗП 570 кв.м двор АУРА ИМОТИ представя къща с характер и потенциал в с. Каснаково Ако търсите имот, който не е просто „още една къща“, а място с възможности да се превърне във ваш личен проект - това предложение си за..

Само в АУРА! Вила с парцел 1175 кв.м в кв. Изгрев

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Изгрев, Хасково, област Хасково
Цена: 41 900 € (81 949.28 лв.) Едноетажна къща 68 кв.м РЗП 1175 кв.м двор ЕКСКЛУЗИВНО от Aura Real Estate: Парцел с площ 1175 кв.м с постройки в кв. Изгрев, гр. Хасково - имот с отличен потенциал за развитие Aura Real Estate предлага за продажба имот с изключително добри..

Едноетажна къща в с. Голямо Асеново общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Голямо Асеново, област Хасково
Цена: 25 000 € (48 895.75 лв.) Едноетажна къща 42 кв.м РЗП 1512 кв.м двор АУРА ИМОТИ предлага едноетажна къща с голям двор в с. Голямо Асеново, област Хасково Отлична възможност за създаване на уютен семеен дом, вила за отдих или инвестиция с потенциал. Имотът е с площ о..

УПИ кв. Младежки Хълм

Цена: 15 500 € (30 315.37 лв.) 13.67 €/кв.м (26.73 лв./кв.м) Продажба 1134 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода AURA Real Estate предлага за продажба урегулиран поземлен имот в ж. р. Каменец, гр. Хасково. Парцел с площ от 1134 кв.м, попадащ в урбанизирана територия, подходящ за жилищно строителство или инве..

Сграда пред АКТ 16 в кв. Изгрев

Цена: 97 750 € (191 182.38 лв.) 850 €/кв.м (1662.46 лв./кв.м) Тристаен апартамент 115 кв.м Тухла 2025 г. 2 етаж Непоследен AURA Real Estate предлага за продажба тристаен апартамент, разположен в малка бутикова жилищна сграда в един от най-предпочитаните и спокойни квартали на град Хасково - кв. Изгрев. Сградата е в напред..

Ексклузивно!!! Работещ Бутиков Хотел с ресторант в СПА курорт Минерални Бани

Имоти - Продажби » Хотели, Мотели   Минерални бани, област Хасково
Цена: 620 000 € (1 212 614.60 лв.) 1861.86 €/кв.м (3641.50 лв./кв.м) Хотел 333 кв.м 2 звезди 25 легла Готов (завършен) Тухла Ексклузивно!!! Бутиков хотел с ресторант на главен път в СПА курорт Минерални бани - инвестиция с потенциал за развитие Aura Real Estate предлага за продажба утвърден туристически и търговски компл..

овощна градина, разположена в местност Дерекьой Топра, кв. Бадема, гр. Хасково.

Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора   Бадема, Хасково, област Хасково
Цена на имота: 233 000 € (455 708.40 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Овощна градина 23300 кв.м Не е посочено AURA REAL ESTATE предлага за продажба овощна градина, разположена в местност Дерекьой Топра, кв. Бадема, гр. Хасково. Имотът представлява обединен терен от два съседни поземлени имота с обща площ пр..

Двуетажна къща с гараж в кв. Тракийски

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Тракийски, Хасково, област Хасково
Цена: 149 000 € (291 418.67 лв.) Двуетажна къща 112 кв.м РЗП 212 кв.м двор Aura Real Estate предлага за продажба двуетажна къща в кв. Тракийски Предлага се самостоятелна двуетажна къща с РЗП 112 кв.м, разположена в парцел от 212 кв.м, в установен жилищен район с добра сре..

Ексклузивно!!! Многостаен апартамент в кв. Дружба

Цена: 180 000 € (352 049.40 лв.) 2000 €/кв.м (3911.66 лв./кв.м) Многостаен апартамент 90 кв.м Тухла 1981 г. 4 етаж Непоследен ЕКСКЛУЗИВНО ОТ AURA Real Estate Агенция AURA Real Estate предлага за продажба изцяло отремонтиран, стилно обзаведен и напълно оборудван многостаен апартамент, разположен в един от предпочитаните жи..

Инвестиционен парцел в Свиленград

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Свиленград, област Хасково
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.) 202.98 €/кв.м (397 лв./кв.м) Продажба 739 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Ексклузивно!!! Инвестиционен ПАРЦЕЛ ЗА ПРОДАЖБА - гр. Свиленград AURA Real Estate предлага за продажба урегулиран поземлен имот, разположен в развиваща се част на гр. Свиленград, в близост до основ..

УПИ в ж. р. „Кенана“, гр. Хасково

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Кенана в.з., Хасково, област Хасково
Вид сделка: Продажба 810 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода Агенция AURA Real Estate предлага за продажба парцел в ж. р. Кенана, гр. Хасково Предлагаме урегулиран поземлен имот, разположен в един от най-предпочитаните райони за жилищно строителство в град Х..

Три съседни парцела с обща площ от 1172кв.м.

Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) 38.40 €/кв.м (75.10 лв./кв.м) Продажба 1172 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода AURA Real Estate предлага за продажба обединен поземлен имот, формиран от три съседни парцела, разположени в кв. Младежки хълм, гр. Хасково - район с доказан инвестиционен потенциал и развиваща се жил..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Филтриране по Категория
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече