96 обяви - страница 3 от 4
Двустаен апартамент 84 кв.м Тухла 2020 г. 4 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 115 920 € (226 719.80 лв.)
1380 €/кв.м (2699.05 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
84 кв.м
Тухла
2020 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
КОД-2227-А4-12; Обитаема сградата с акт 16, което позволява банково кредитиране. Цената е без включени ДДС и мазе. Двустаен апартамент от обект, представляващ жилищен комплекс с басейн и подземен парк..
Земеделска земя 32 дка
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора Цръклевци, област София
Цена на имота: 35 000 € (68 454.05 лв.)
1093.75 €/кв.м (2139.20 лв./кв.м)
Земеделска земя
32 кв.м
Не е посочено
КОД- 946; 31,524 дка в с. Цръклевци. Овощно градина- 2,005 дка в местност КАЛА; ливада 0,769 дка- местност КАЛА; ливада 0,599 дка- местност ГРОБИЩАТА; ливада 4,017 дка-местност ЕЗЕР; ливада 2,345 дка-..
Многостаен апартамент 100 кв.м Тухла 3 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Димова Махала, Перник, област Перник
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.)
1250 €/кв.м (2444.80 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
100 кв.м
Тухла
3 етаж
Непоследен
КОД- 3045; Четиристайно жилище в масивна, тухлена сграда в Перник-Димова махала. Сградата е с локация до булеварда, в близост до спирки на градски транспорт, супермаркет, бензиностанция, СОУ и ОДЗ. Ап..
Двустаен апартамент 89 кв.м Тухла 2022 г. 3 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 122 820 € (240 215.04 лв.)
1380 €/кв.м (2699.05 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
89 кв.м
Тухла
2022 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
КОД-3155-С3-9; АКТ 16- възможност за банково кредитиране. Цената е без включени ДДС и мазе. Двустаен апартамент от обект, представляващ жилищен комплекс с басейн и подземен паркинг. Ситуиран е в гр. П..
Двустаен апартамент 81 кв.м Тухла 2022 г. 3 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 111 780 € (218 622.68 лв.)
1380 €/кв.м (2699.05 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
81 кв.м
Тухла
2022 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
КОД-3154-С3-11; Просторно студио от обект, представляващ жилищен комплекс с басейн и подземен паркинг. Сградата е с АКТ 16, което позволява банково кредитиране. Цената е без включени ДДС и мазе. Ситуи..
Двустаен апартамент 88 кв.м Тухла 2022 г. 2 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 121 440 € (237 516 лв.)
1380 €/кв.м (2699.05 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
88 кв.м
Тухла
2022 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
КОД-3153-С2-8; АКТ 16- възможност за банково кредитиране. Цената е без включени ДДС и мазе. Двустаен апартамент от обект, представляващ жилищен комплекс с басейн и подземен паркинг. Ситуиран е в гр. П..
Двустаен апартамент 81 кв.м Тухла 2022 г. 2 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 111 780 € (218 622.68 лв.)
1380 €/кв.м (2699.05 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
81 кв.м
Тухла
2022 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
КОД-3152-С3-11; Сградата с акт 16, което позволява банково кредитиране. Цената е без включени ДДС и мазе. Просторно студио от обект, представляващ жилищен комплекс с басейн и подземен паркинг. Ситуира..
Двустаен апартамент Тухла 2022 г. 6 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 122 820 € (240 215.04 лв.)
1380 €/кв.м (2699.05 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
89 кв.м
Тухла
2022 г.
6 етаж
Непоследен
В строеж
КОД-3151-С2-5; АКТ 16- възможност за банково кредитиране. Цената е без включени ДДС и мазе. Преустроен с две малки спални апартамент от обект, представляващ жилищен комплекс с басейн и подземен паркин..
Двустаен апартамент 112 кв.м Тухла 2022 г. 5 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 154 560 € (302 293.08 лв.)
1380 €/кв.м (2699.05 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
112 кв.м
Тухла
2022 г.
5 етаж
Непоследен
В строеж
КОД-3150-В5-18; Сградата с акт 16, което позволява банково кредитиране. Цената е без включени ДДС и мазе. Двустаен апартамент от обект, представляващ жилищен комплекс с басейн и подземен паркинг. Ситу..
Двустаен апартамент 84 кв.м Тухла 2022 г. 3 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 115 920 € (226 719.80 лв.)
1380 €/кв.м (2699.05 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
84 кв.м
Тухла
2022 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
КОД-3149-В3-8; АКТ 16- възможност за банково кредитиране. Цената е без включени ДДС и мазе. Двустаен апартамент от обект, представляващ жилищен комплекс с басейн и подземен паркинг. Ситуиран е в гр. П..
Двустаен апартамент 84 кв.м Тухла 2022 г. 1 етаж Последен етаж
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 115 920 € (226 719.80 лв.)
1380 €/кв.м (2699.05 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
84 кв.м
Тухла
2022 г.
1 етаж
Последен етаж
В строеж
КОД-3148-В2-4; АКТ 16- възможност за банково кредитиране. Цената е без включени ДДС и мазе. Двустаен апартамент от обект, представляващ жилищен комплекс с басейн и подземен паркинг. Ситуиран е в гр. П..
Продажба 6400 кв.м Пред регулация
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Драгановец, Перник, област Перник
Цена: 90 000 € (176 024.70 лв.)
14.06 €/кв.м (27.50 лв./кв.м)
Продажба
6400 кв.м
Пред регулация
КОД-1782; ПИ от 6400м2 в района на кв. Драгановец, парк Войниковец. Разположен е над ”Парк на предизвикателствата”. Имотът е с голямо лице на асфалтов път от югоизток, а наоколо остава залесителен поя..
Продажба 636 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Изток, Перник, област Перник
Цена: 49 900 € (97 595.92 лв.)
78.46 €/кв.м (153.45 лв./кв.м)
Продажба
636 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
КОД-2895; ПИ в регулация Перник-Изток. Имотът от 636м2 е с локация до новоизграждащите се жилищни комплекси на Ладовица. Възможна опция за покупка и на съседен имот при интерес за по-голяма площ.
*ви..
Тристаен апартамент 100 кв.м Тухла 1975 г. 3 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Перник, област Перник
Цена: 200 000 € (391 166 лв.)
2000 €/кв.м (3911.66 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
1975 г.
3 етаж
Непоследен
КОД-3727; Тристаен апартамент с лице на площад Кракра Пернишки. Една оферта, рядко срещана в годините, за продажба с тази локация. Прекрасна гледка към фонтаните на площада - през деня за прохлада, ве..
Магазин 7612 кв.м Партер Тухла Готов (завършен)
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Изток, Перник, област Перник
Цена: 96 224 € (188 197.80 лв.)
12.64 €/кв.м (24.72 лв./кв.м)
Магазин
7612 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
КОД -3937-М 2; Жилищна сграда с магазини, ново строителство, въведена в експлоатация / АКТ 16 от 2023 г. Локацията е в Перник-Изток. Сградата е с изградена инсталация и абонатна станция и сключен дого..
Двустаен апартамент 84 кв.м Тухла 2020 г. 2 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 115 920 € (226 719.80 лв.)
1380 €/кв.м (2699.05 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
84 кв.м
Тухла
2020 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
КОД-2225-В2-4; Сградата е с акт 16, което позволява банково кредитиране. Цената е без включени ДДС и мазе. Двустаен апартамент от обект, представляващ жилищен комплекс с басейн и подземен паркинг. Сит..
Гараж (самостоятелен) 18 кв.м Тухла
Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа Център, Перник, област Перник
Цена: 30 545 € (59 740.83 лв.)
1696.94 €/кв.м (3318.93 лв./кв.м)
Гараж (самостоятелен)
18 кв.м
Тухла
КОД - 3927; Масивен гараж в ЦГЧ. Ситуиран е на ниво терен, в близост до административни и търговски обекти. Индивидуална клетка сред редица от гаражи в междублоково пространство. Площта е 18,00 м2. Им..
Промишлено помещение 500 кв.м
Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем Калкас, Перник, област Перник
Месечен наем: 2045 € (3999.67 лв.)
4.09 €/кв.м (8 лв./кв.м)
Промишлено помещение
500 кв.м
КОД-3917; Промишлен имот в индустриалната зона на гр. Перник- Караманица. Върху дворно място от 3260 м2 са изградени хале с площ 500м2 и височина 4,00м. Изградени са две помещения за битови обслужващи..
Продажба 460 кв.м В регулация (УПИ)
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Светля, област Перник
Цена: 10 800 € (21 122.96 лв.)
23.48 €/кв.м (45.92 лв./кв.м)
Продажба
460 кв.м
В регулация (УПИ)
КОД- 3910; Дворно място в с. Светля. Намира се в община Ковачевци, област Перник. Площта е 460 м2 с равен терен. На пътя, пред самия имот, е достъпът за свързване с ток и вода. Селото е отдалечено на ..
Тристаен апартамент 100 кв.м Тухла 2025 г. 2 етаж Непоследен
Цена: 180 287 € (352 610.72 лв.)
1802.87 €/кв.м (3526.10 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2025 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
КОД-3906-2; Сграда, ново строителство в гр. Перник- Център. Проектирана е като многофамилна жилищна сграда на пет етажа с магазини. Жилището е ситуирано на втори етаж с изложение изток-запад. Представ..
Промишлено помещение 300 кв. м
Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем Мошино, Перник, област Перник
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
1.83 €/кв.м (3.60 лв./кв.м)
Промишлено помещение
300 кв.м
КОД-3895; Промишлен имот в индустриалната зона на Перник-Мошино. Представлява метално хале от 300 м2 и е в охраняем индустриален двор. Локацията на имота е до бул. Юрий Гагарин, което осигурява бърз д..
Парцел под наем 1800 кв. м
Имоти - Наеми » Парцели, Терени под наем Калкас, Перник, област Перник
Наем/Аренда: 770 € (1506 лв.)
0.43 €/кв.м (0.84 лв./кв.м)
Парцел под наем
1800 кв.м
КОД- 3889; УПИ с площ от 1800м2 в индустриалната зона на Калкас. Отдава се под наем като ТИР паркинг. Локацията е в близост до HOLIDAY PARK Перник.
*виж контакти* - Красимира Динкова
Тристаен ап. в ЦГЧ - Перник, 75 кв.м Тухла, 3 етаж Непоследен
Цена: 149 500 € (292 396.60 лв.)
1993.33 €/кв.м (3898.62 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
75 кв.м
Тухла
1970 г.
3 етаж
Непоследен
КОД-3888; Тристайно жилище в ЦГЧ на гр. Перник. Локацията на сградата е на търговската улица, със ситуиране на имота на трети етаж. Извършено е генерално реновиране и включва нови дограми, интериорни ..
Тристаен апартамент 88 кв.м Панел 1983 г. 4 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 113 500 € (221 986.70 лв.)
1289.77 €/кв.м (2522.58 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
88 кв.м
Панел
1983 г.
4 етаж
Непоследен
КОД-1887; Тристайно жилище в комплекс Изток на гр. Перник. Локацията е до бул. Юрий Гагарин, сред детски площадки и спортно игрище. В близост са спирки на градски транспорт към ЦГЧ и столицата, СОУ и ..
Копирен център в Перник-Димова махала
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Димова Махала, Перник, област Перник
Месечен наем: 511 € (999.43 лв.)
14.19 €/кв.м (27.76 лв./кв.м)
Магазин
36 кв.м
Партер
КОД -3649; Утвърден копирен център в търговски комплекс Перник-Димова махала. Ситуиран е до Т-маркет, аптека, спирка на градски транспорт и други разнородни магазини, което говори за постоянен човекоп..
Тристаен апартамент 145 кв.м Тухла 2018 г. втори жилищен
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изток, Перник, област Перник
Цена: 165 961 € (324 591.50 лв.)
1144.56 €/кв.м (2238.56 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
145 кв.м
Тухла
2018 г.
1 етаж
Първи жилищен
В строеж
КОД -1710-1; Жилищна сграда с магазини, ново строителство, въведена в експлоатация / АКТ 16 от 2023 г. Локацията е в Перник-Изток. Сградата е с изградена инсталация и абонатна станция и сключен догово..
Двустаен апартамент 91 кв.м Тухла 2023 г. 2 етаж Първи жилищен
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изток, Перник, област Перник
Цена: 110 328 € (215 782.80 лв.)
1212.40 €/кв.м (2371.24 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
91 кв.м
Тухла
2018 г.
2 етаж
Първи жилищен
В строеж
КОД -1711-2; Жилищна сграда с магазини, ново строителство с локация в Перник-Изток. Въведена в експлоатация /акт 16 от 2023г. Сградата е с изградена инсталация и абонатна станция и сключен договор за ..
Тристаен апартамент 145 кв.м Тухла 2018 г. 2 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изток, Перник, област Перник
Цена: 167 417 € (327 439.20 лв.)
1154.60 €/кв.м (2258.20 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
145 кв.м
Тухла
2018 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
КОД -1727-4; Жилищна сграда с магазини, ново строителство, въведена в експлоатация / АКТ 16 от 2023 г. Локацията е в Перник-Изток. Сградата е с изградена инсталация и абонатна станция и сключен догово..
Двустаен апартамент 91 кв.м Тухла 2018 г. 2 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изток, Перник, област Перник
Цена: 110 328 € (215 782.80 лв.)
1212.40 €/кв.м (2371.24 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
91 кв.м
Тухла
2018 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
КОД -1728-5; Жилищна сграда с магазини, ново строителство с локация в Перник-Изток. Въведена в експлоатация /акт 16 от 2023г. Сградата е с изградена инсталация и абонатна станция и сключен договор за ..
Тристаен апартамент 145 кв.м Тухла 2023 г. 3 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 167 417 € (327 439.20 лв.)
1154.60 €/кв.м (2258.20 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
145 кв.м
Тухла
2023 г.
3 етаж
Непоследен
КОД -3708-7; Жилищна сграда с магазини, ново строителство, въведена в експлоатация / АКТ 16 от 2023 г. Локацията е в Перник-Изток. Сградата е с изградена инсталация и абонатна станция и сключен догово..