96 обяви
🏠 СТИЛЕН ДВУСТАЕН В НОВА СГРАДА - КВ. ИЗТОК, ПЕРНИК
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Изток, Перник, област Перник
Месечен наем: 380 € (743.22 лв.)
6.33 €/кв.м (12.40 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
60 кв.м
Обзаведен
Референтен номер: КОД 3080
✨ ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип имот: Двустаен апартамент (ново строителство)
Етаж: 2-ри жилищен
Отопление: ТЕЦ (с инсталиран бойлер за профилактичните периоди)
Изложение: Из..
Производствена база за мебели със затворен цикъл
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти
Изток, Перник, област Перник
Цена: 520 000 € (1 017 031.60 лв.)
1142.86 €/кв.м (2235.23 лв./кв.м)
Промишлено помещение
455 кв.м
КОД- 4170; Производствена база за мебели със затворен цикъл. Локация: гр. Перник, район Изток (жп спирка Метал)
1. ТЕХНИЧЕСКИ ПАРАМЕТРИ НА ОБЕКТА
Обектът представлява солидна производствена сграда с..
Инвестиционен имот с топ локация! Две къщи в ъглов двор - гр. Радомир
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Радомир, област Перник
Цена: 47 000 € (91 924 лв.)
Двуетажна къща
183 кв.м РЗП
691 кв.м двор
Референтен код: 4169; Предлагаме на вашето внимание имот с изключителен потенциал, разположен на стратегическо място в град Радомир. Имотът е идеален както за живеене, така и за инвестиция, благодарен..
Реновиран в тристаен апартамент в гр. Перник- Димова махала
Имоти - Продажби » Апартаменти
Хумни Дол, Перник, област Перник
Цена: 108 000 € (211 229.64 лв.)
1894.74 €/кв.м (3705.78 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
57 кв.м
Панел
5 етаж
Непоследен
КОД: 4162 | ТОП ЛОКАЦИЯ И КОМФОРТ: Реновиран в тристаен, апартамент в кв. „Димова махала“. Представяме Ви стилно обновен и преустроен апартамент в една от най-комуникативните зони на гр. Перник. Жилищ..
ПРОСТОРНА КЪЩА (РЗП 252 м²) С ГАРАЖ - ГР. ПЕРНИК, ЦЕНТЪР
Имоти - Продажби » Къщи, Вили
Ралица, Перник, област Перник
Цена: 270 000 € (528 074.10 лв.)
190 кв.м РЗП
КОД: 4164 | ПРОСТОРНА КЪЩА (РЗП 252 м²) С ГАРАЖ - ГР. ПЕРНИК, ЦЕНТЪР
Продава се масивна жилищна сграда тип „вертикален близнак“, разположена на комуникативно и същевременно спокойно място в подножието..
Стил и комфорт в сърцето на Перник - Двустаен апартамент под наем
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, Перник, област Перник
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.)
7.45 €/кв.м (14.56 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
47 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
Референтен код: 4168
Предлагаме Ви уникалната възможност да наемете модерен и напълно обновен апартамент, разположен в административното ядро на гр. Перник. Имотът е идеален за хора, които държат на ..
Двуспален апартамент в к-кс „Vitosha Apartments“ - с включено ПАРКОМЯСТО и такси поддръжка
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
8.06 €/кв.м (15.77 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
62 кв.м
Обзаведен
Първи жилищен
КОД- 4163; Предлагаме под наем стилен и функционален двуспален апартамент в престижния затворен комплекс „Vitosha Apartments“, разположен в кв. Ладовица, гр. Перник. Локацията е стратегическа - осигур..
ГАРАНТИРАН ПОТОК И ВИДИМОСТ! Бизнес терен на първа линия до Retail Park Pernik-Plaza
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Тева, Перник, област Перник
Цена: 299 100 € (584 988.75 лв.)
300 €/кв.м (586.75 лв./кв.м)
Продажба
997 кв.м
В регулация (УПИ)
Референтен код: 3274
Търсите мястото, на което Вашият бизнес няма как да остане незабелязан? Представяме Ви имот, който съчетава топ локация, готов проект и перфектна логистика!
ЗАЩО ДА ИЗБЕРЕТЕ ТОЗИ..
Склад 700 кв.м
Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем Радомир, област Перник
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.)
1.07 €/кв.м (2.10 лв./кв.м)
Склад
700 кв.м
КОД-4101; Предлагаме складово помещение в гр. Радомир, обл. Перник. Ситуирано е в стопански двор в близост до жп гарата. Достъпът е удобен, по основна асфалтова улица. Площта на сградата е 700 м2 и е ..
Двустаен апартамент със СОБСТВЕН ДВОР и отделен вход - кв. Твърди ливади, Перник
Имоти - Продажби » Апартаменти
Твърди Ливади, Перник, област Перник
Цена: 68 000 € (132 996.44 лв.)
1478.26 €/кв.м (2891.23 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
46 кв.м
Тухла
1969 г.
1 етаж
Последен етаж
Продава се обзаведен двустаен апартамент със самостоятелен вход и двор в кв. Твърди Ливади, гр. ПерникПредлагаме за продажба функционален и уютен апартамент с площ от 46 кв.м, разположен на първи етаж..
Двуетажна къща с висок потенциал и термопомпа - гр. Радомир, кв. Върба
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Радомир, област Перник
Цена: 239 000 € (467 443.37 лв.)
242 кв.м РЗП
КОД: 3926
Предлагаме на вашето внимание масивна, реновирана сграда в спокойния и слънчев район на гр. Радомир - кв. Върба. Имотът е идеално решение за голямо семейство или инвестиция, благодарение на ..
Студио за красота под наем в гр. Перник, Изток - Цялостно или на Работни места
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони
Изток, Перник, област Перник
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.)
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Офис
30 кв.м
Последен етаж
КОД- 4165; Предлагаме под наем стилно и напълно оборудвано профилирано студио за красота в един от най-динамичните райони на гр. Перник - кв. Изток. Имотът е след генерален дизайнерски ремонт, с макси..
Под наем самостоятелен гараж / склад - гр. Перник, кв. Ладовица
Имоти - Наеми » Гаражи, Паркинги, Паркоместа под наем Изток, Перник, област Перник
Месечен наем: 110 € (215.14 лв.)
Гараж (самостоятелен)
КОД НА ОБЯВАТА: 4166
Предлагаме под наем самостоятелна гаражна клетка в нова сграда с Акт 16. Имотът се намира на комуникативно място в кв. Ладовица и предлага отлични условия за съхранение или паркир..
Магазин 221 кв.м Първи етаж Тухла
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Изток, Перник, област Перник
Цена: 290 000 € (567 190.70 лв.)
1312.22 €/кв.м (2566.47 лв./кв.м)
Магазин
221 кв.м
Първи етаж
Тухла
Готов (завършен)
КОД-3702; Двуетажен търговски обект в Перник-Изток. Изключително подходяща оферта за медицински кабинети, салон за красота, счетоводна къща, детски център и други сходни. Ситуиран на бул. Юрий Гагарин..
ПРОДАВА: Панорамен извънградски имот в с. Копаница, обл. Радомир
Имоти - Продажби » Къщи, Вили
Копаница, област Перник
Цена: 11 000 € (21 514.13 лв.)
1204 кв.м РЗП
КОД- 4161; Търсите спокойствие, чист въздух и простор? Предлагаме за продажба голямо дворно място, разположено в живописната и тиха махала „Якимова“ - крайният район на село Копаница, осигуряващ уедин..
Продажба 2500 кв.м В регулация (УПИ)
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Прибой, област Перник
Цена: 35 000 € (68 454.05 лв.)
14 €/кв.м (27.38 лв./кв.м)
Продажба
2500 кв.м
В регулация (УПИ)
КОД-3576; Дворно място от впечатляващите 2,500 дка. в с. Прибой. Разположено е във вилната част на селото. В съседство има целогодишно обитаеми къщи и други със сезонно обитаване. В двора има бунар, к..
ПРОДАВА: Готов медицински център на бул. „Юрий Гагарин“, гр. Перник - кв. Изток
Цена: 318 600 € (623 127.44 лв.)
1800 €/кв.м (3520.50 лв./кв.м)
Офис, Кабинет, Друго
177 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
КОД-3971; Предлагаме за продажба изключително функционален имот със статут на медицинско заведение. Обектът е разположен в масивна тухлена сграда на една от най-комуникативните точки в града, осигуряв..
Слънчев, тристаен апартамен в нова сграда в Перник- Изток
Имоти - Продажби » Апартаменти Ладовица, Перник, област Перник
Цена: 149 000 € (291 418.67 лв.)
1490 €/кв.м (2914.20 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2025 г.
5 етаж
Последен етаж
КОД- 4149; Тристаен апартамент с локация кв. Ладовица, гр. Перник. АРТ-Ко ЕООД предлага за продажба просторен и слънчев тристаен апартамент в новопостроена, вече обитаема сграда с Акт 16. Имотът е раз..
Тристаен апартамент 101 кв.м с гараж, тухла 2000 г. Първи жилищен
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Перник, област Перник
Цена: 253 000 € (494 825 лв.)
2504.95 €/кв.м (4899.26 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
101 кв.м
Тухла
2000 г.
1 етаж
Първи жилищен
КОД- 4150; Тристаен апартамент с гараж и 50 кв.м. бонус тераса- Идеален център, гр. Перник
АРТ-Ко ЕООД представя изключителен имот в сърцето на града, съчетаващ голяма жилищна площ, уникално външно пр..
Южен двустаен апартамент с отличен потенциал - кв. Изток, ул. Благой Гебрев
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.)
1136.36 €/кв.м (2222.53 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
66 кв.м
Панел
1980 г.
3 етаж
Непоследен
КОД- 4141; Функционален двустаен апартамент в най-предпочитаната част на гр. Перник- Изток. Имотът е разположен на ул. Благой Гебрев, в район с отлично изградена инфраструктура и бърз излаз към автома..
Продажба 2000 кв.м В регулация (УПИ)
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Мошино, Перник, област Перник
Цена: 240 000 € (469 399.20 лв.)
120 €/кв.м (234.70 лв./кв.м)
Продажба
2000 кв.м
В регулация (УПИ)
КОД-3706; УПИ с площ 2 дка в гр. Перник - ВГМ. Имотът е с отлична локация, разположен между бензиностанция ”ШЕЛ” и кръстовището за кв. Тева. Парцелът разполага с одобрен ПУП, като по проект лицето към..
Двустаен апартамент 80 кв.м Тухла 2018 г. 5 етаж Последен етаж
Имоти - Продажби » Апартаменти
Изток, Перник, област Перник
Цена: 97 200 € (190 106.68 лв.)
1200 €/кв.м (2347 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
81 кв.м
Тухла
2018 г.
5 етаж
Последен етаж
В строеж
КОД -1733-14; Жилищна сграда с магазини, ново строителство с локация в Перник-Изток. Въведена в експлоатация /акт 16 от 2023г. Сградата е с изградена инсталация и абонатна станция и сключен договор за..
Офис 103 кв.м Тухла Готов (завършен)
Цена: 175 000 € (342 270.25 лв.)
1699.03 €/кв.м (3323 лв./кв.м)
Офис
103 кв.м
Тухла
Готов (завършен)
КОД-4140; Офис / търговско помещение, 103 кв.м., партер - кв. Изток, Перник. Просторен офис с площ 103 кв.м, разположен на партерен етаж в четириетажна тухлена сграда в търговската зона на кв. Изток, ..
Двустаен апартамент 94 кв.м Тухла 2023 г. 3 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 122 200 € (239 002.43 лв.)
1300 €/кв.м (2542.58 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
94 кв.м
Тухла
2023 г.
3 етаж
Непоследен
КОД -3936-9; Жилищна сграда с магазини, ново строителство с локация в Перник-Изток. Въведена в експлоатация /акт 16 от 2023г. Сградата е с изградена инсталация и абонатна станция и сключен договор за ..
Едностаен апартамент 46 кв.м Панел 1985 г. 3 етаж Непоследен
Имоти - Продажби » Апартаменти Изток, Перник, област Перник
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.)
1630.43 €/кв.м (3188.85 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
46 кв.м
Панел
1985 г.
3 етаж
Непоследен
КОД-4033; Едностайно жилище в Перник-Изток. Локацията е до бул. Юрий Гагарин, до спирка на градски транспорт. Жилището е на трети етаж, с изцяло източно изложение. Подовите настилки в кухня и коридор ..
Офис 117 кв.м Тухла Готов (завършен)
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.)
1282.05 €/кв.м (2507.47 лв./кв.м)
Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго
117 кв.м
Първи етаж
Тухла
Готов (завършен)
КОД-3703; Втори етаж от двуетажен търговски обект в Перник-Изток. Изключително подходяща оферта за медицински кабинети, салон за красота, счетоводна къща, детски център и други сходни. Ситуиран с лице..
Тристаен апартамент 76 кв.м ЕПК/ПК 1980 г. 2 етаж Непоследен
Цена: 99 900 € (195 387.42 лв.)
1314.47 €/кв.м (2570.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
76 кв.м
ЕПК/ПК
1980 г.
2 етаж
Непоследен
КОД-3081; Предлагаме за продажба тристайно жилище, разположено в ЕПК сграда в централната градска част на гр. Перник. Локацията е изключително комуникативна- на пешеходно разстояние от идеалния център..
Тристаен апартамент 105 кв.м Тухла 1980 г. 1 етаж Първи жилищен
Имоти - Продажби » Апартаменти Димова Махала, Перник, област Перник
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
1047.62 €/кв.м (2048.96 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
105 кв.м
Тухла
1980 г.
1 етаж
Първи жилищен
КОД- 3724; Тристаен апартамент с гараж в гр. Перник, кв. Димова махала. Впечатляваща оферта за жилище, разположено в масивна тухлена сграда, с чиста жилищна площ от 105 м2, към което прилежат две съсе..
Продажба 2253 кв.м В регулация ПИ
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Бела Вода, Перник, област Перник
Цена: 42 500 € (83 122.78 лв.)
18.86 €/кв.м (36.90 лв./кв.м)
Продажба
2253 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
КОД- 3714; Продава се ПИ с площ от 2,253 дка в гр. Перник, кв. Бела вода, разположен непосредствено до регулация и на метър от главен път София - Кюстендил. Имотът е с отличен инвестиционен потенциал...
Двустаен, обзаведен апартамент под наем в Перник- Изток
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.)
6.25 €/кв.м (12.22 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
48 кв.м
Обзаведен
КОД-2305; Обзаведен двустаен апартамент в Перник-Изток. Жилището е в ЕПК сграда на булеварда, в непосредствена близост до Кауфланд, Фантастико, спирки на градски и жп транспорт и заведения. След функц..
|
Да Не
|