back to top
86 обяви съдържащи:

Boksonieri apartamenti v plovdiv

Реално търсите по: боксониера, апартамент, v, пловдив Още опции за търсене
🏡 Обзаведена боксониера зад ЧХ
top icon
promo

🏡 Обзаведена боксониера зад ЧХ

Имоти - Продажби » Апартаменти   Тракия, Пловдив
76 900 € (150 403.33 лв.)
1922.50 €/кв.м (3760.08 лв./кв.м)
Едностаен апартамент в Пловдив
40 кв.м
Панел
1985 г.
4 етаж
Непоследен

✨ Представяме ви обзаведена боксониера, разположена на отлична локация в кв. Тракия, непосредствено … Югозападно изложение - светъл и топъл апартамент … до ОУ „Черноризец Храбър“ - район с постоянно търсене и отлична инфраструктура. Характеристики: 🏢 4-ти етаж ☀️ *** 🪑 Обзаведен - без нужда от ремонт 🛋️ Съвременно обзавеждане ❄️ Климатик (сравнително нов) ⚙️ Електроуреди в много добро състояние 🪟 PVC дограма 🪵 Настилки - паркет 🌅 Остъклена тераса - допълнително използваемо пространство 📍 Локация: 🎓 До училище „Черноризец Храбър“ 🛒 В близост до магазини, заведения и услуги 🚏 Удобен транспорт до всички

Обзаведена боксониера в центъра до Гранда
VIP промотиране

Обзаведена боксониера в центъра до Гранда

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Център, Пловдив
Месечен наем: 270 € (528.07 лв.) 7.50 €/кв.м (14.67 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 36 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Обзаведена боксониера в центъра до Гранда - 270 Евро. Жилището е напълно обзаведено с всички небходими ел. уреди ( печка, пералня, хладилник, климатик ) и е с Южно изложение, което го прави много топъо през зимата.

Боксониера в ЖК Тракия, до бирария Йегерхоф
VIP промотиране

Боксониера в ЖК Тракия, до бирария Йегерхоф

Имоти - Продажби » Апартаменти    Тракия, Пловдив
Цена: 69 990 € (136 888.54 лв.) 1944.17 €/кв.м (3802.46 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 36 кв.м Панел 1980 г. 1 етаж Първи жилищен

… Агенция ’Лидер имоти’ има удоволствието да Ви предложи 1-стаен апартамент, намиращ се в панелна жилищна сграда в кв. Тракия … Тракия е един от най-оживените и същевременно спокойни квартали в Пловдив … ТИП ИМОТ: 1-стаен апартамент с чиста застроена площ от 36 кв.м. Жилището се състои от: едно … *** . ЛОКАЦИЯ: жилището се намира в непосредствена близост до парк ”Лаута” и бирария ”Йегерхоф” - предпочитан за живеене район с отлична инфраструктура, зелени площи и удобен градски транспорт; *** просторно и светло помещение с обособен спален кът, самостоятелен кухненски бокс, слънчева и затворена с PVC дограма тераса

 рекламирай сам в favicon
Боксониера в ЖК ”Тракия”

Боксониера в ЖК ”Тракия”

Имоти - Продажби » Апартаменти   Тракия, Пловдив
Цена: 61 000 € (119 305.63 лв.) 1694.44 €/кв.м (3314.05 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 36 кв.м Панел 1980 г. 7 етаж Последен етаж

Агенция ’ДОМИНВЕСТ’ продава БОКСОНИЕРА в ЖК ’Тракия’. На най-ниската цена в квартала! В близост до Хлебозавода и Детски свят. Жилището се състои от 1 стая с готварна, баня-тоалетна, антре, тераса. Без подобрения. За ремонт. С изцяло ЮЖНО изложение. До блока има 2 паркинга. За огледи, С КЛЮЧ - Йордан КАСАБОВ

Боксониера Каменица 1

Боксониера Каменица 1

Имоти - Продажби » Апартаменти   Каменица 1, Пловдив
Цена: 66 900 € (130 845.03 лв.) 1858.33 €/кв.м (3634.58 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 36 кв.м Панел 1995 г. 7 етаж Последен етаж

IMOT EXCLUSIVE предлага ЕКСКЛУЗИВНО боксониера в Каменицa 1 до хотел Норис, търговски център Гранд. Добре дошли във Вашия бъдещ дом! Жилището се намира на 7-ти етаж от 7 с площ от 36 кв.м. Състои се от всекидневна, преходен кухненски бокс, тераса, баня с тоалетна. Сградата е с контролиран достъп. Имота е за ремонт. Локацията осигурява спокойна среда за живеене, в непосредствена близост до хипермаркети, множество магазини, детски градини, училища, изключително уреден транспорт. Оферта 886 Този имот се предлага на частни лица! Агенцията разполага с ключ за имота огледи в удобно за вас

Боксониера до Джумаята

Боксониера до Джумаята

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Център, Пловдив
Месечен наем: 210 € (410.72 лв.) 10.50 €/кв.м (20.54 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 20 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Перфектна самостоятелна боксониера на ул. Антим I до Главната улица. Подходяща е за сам човек. Като обзавеждане има всичко необходимо.

Партерна боксониера под наем Военна болница

Партерна боксониера под наем Военна болница

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Център, Пловдив
Месечен наем: 280 € (547.63 лв.) 11.20 €/кв.м (21.90 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 25 кв.м Обзаведен Партер

”Про Пак” отдава под наем до Военна болница, партерна самостоятелна боксониера, 25 кв.м, обзаведена-печка, хладилник, пералня, две ъглови легла, климатик. Наем-280 eвро с включени всички консумативи-ток, вода, Интернет.

Давам партерна боксониера по наем

Давам партерна боксониера по наем

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем    Христо Смирненски, Пловдив
Месечен наем: 260 € (508.52 лв.) 8.67 €/кв.м (16.95 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 30 кв.м Обзаведен Партер

Давам под наем напълно обзаведена партерна боксониера. Намира се в близост до МОЛ Пловдив и Пълмед. С контролиран достъп.

Боксониера Тракия

Боксониера Тракия

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Тракия, Пловдив
Месечен наем: 230 € (449.84 лв.) 6.39 €/кв.м (12.50 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 36 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Аг. АНИ предлага едностаен апартамент в панелен блок в Тракия, зад училище Черноризец Храбър, Скобелева майка, етаж1, обезопасен, сменена дограма, с подобрения, напълно обзаведен, с парно Удобен за сам човек или семейна двойка Не се допускат домашни любимци

Боксониера тракия

Боксониера тракия

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Тракия, Пловдив
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.) 8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 36 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Напълно обзаведен. В цената влизат входа и таксата за трабите

Обзаведена Боксониера, кв. Тракия, до у- ще ” Димитър Матев”

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Тракия, Пловдив
Месечен наем: 270 € (528.07 лв.) 6.75 €/кв.м (13.20 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 40 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Даваме под наем жилище( квартира ) на частни лица! Боксониера обзаведена, Тракия, до у- ще ” димитъл Матевски”, ет.5, обзаведена в стаята с две легла и ракла, два фотьойла, секция маса столове, голям с настройки вграден гардероб в коридора, в кухненския бокс- ново кухненско обзавеждане, хладилник, печка, аспиратор, пералня. Агенцията разполага с ключ за огледи в удобно за вас време! за информация и огледи на място Ан. Костадинова

Обзаведена боксониера, климатик,

Обзаведена боксониера, климатик,

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Изгрев, Пловдив
Месечен наем: 200 € (391.17 лв.) 5.41 €/кв.м (10.57 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 37 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ДАРА ИМОТИ дава под наем боксониера в Изгрев в района на Преспите. Жилището е на ет 12 и е обзаведено с всички необходими мебели и електроуреди-печка, пералня, хладилник, отоплението и охлаждането е решено с климатик. Дограмата е сменена, баня на фаянс и теракот. Дава се дългосрочно. Огледи след предварителна уговорка.

Боксониера/ Южно изложение/До парк Белите брези

Боксониера/ Южно изложение/До парк Белите брези

Имоти - Продажби » Апартаменти   Въстанически / Кючук Париж, Пловдив
Цена: 66 000 € (129 084.78 лв.) 1833.33 €/кв.м (3585.70 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 36 кв.м Панел 1975 г. 1 етаж Първи жилищен

Представяме на Вашето внимание едностаен апартамент в кв. Кючук Париж. Жилището е с южно изложение и има следното функционално разпределение: входно антре, всекидневна, кухненски бокс, баня с тоалетна и тераса. За Ваше улеснение прилагаме схема с разпределение на имота. Жилището е подходящо както за живеене, така и за отдаване под наем. Обадете се сега и цитирайте следния код: 256835.

Обзаведена боксониера Южен

Обзаведена боксониера Южен

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Южен, Пловдив
Месечен наем: 230 € (449.84 лв.) 6.39 €/кв.м (12.50 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 36 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Дава се под наем обзаведено малко жилище с всичко необходимо за един наемател. Снимките са истински и ще добавя по-късно, агенцията е с ключ.

боксониера Кючук Париж

боксониера Кючук Париж

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Въстанически / Кючук Париж, Пловдив
Вид квартира: Едностаен апартамент под наем в Пловдив 40 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

боксониера в Кючук Париж, обзаведена с печка, пералня, хладилник климатик и телевизор, безплатна кабелна

Под Наем! Боксониера след ремонт! Топ локация

Под Наем! Боксониера след ремонт! Топ локация

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Тракия, Пловдив
Месечен наем: 340 € (664.98 лв.) 9.44 €/кв.м (18.47 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 36 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Отдава се под наем напълно обзаведена боксониера в кв. Тракия - ТОП локация … Предлагаме под наем уютна и функционална боксониера в кв. Тракия, разположена на изключително комуникативно място … ! *** , в непосредствена близост до Ротари парк, Аграрен Университет, Училище и Детски градини. Локацията осигурява бърз достъп до градски транспорт, магазини, аптеки, заведения и всичко необходимо за комфортно ежедневие. Жилището се намира на втори етаж в поддържана сграда и е напълно обзаведено и оборудвано, готово за нанасяне веднага. Разпределение и удобства: • Светла и уютна стая с обособен кът

Роял имоти продава боксониера в кв. Тракия, Пловдив

Роял имоти продава боксониера в кв. Тракия, Пловдив

Имоти - Продажби » Апартаменти   Тракия, Пловдив
Цена: 71 997 € (140 813.90 лв.) 1756.02 €/кв.м (3434.50 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 41 кв.м Панел 1989 г. 4 етаж Непоследен

Оферта 8203 Роял имоти предлага за продажба едностаен апартамент с обособена отделна кухня/стая, разположен в предпочитания квартал Тракия. Имотът се намира в район с бърз достъп до основни пътни артерии, училища, магазини, спирки на градски транспорт, ресторанти, паркове и детски градини, което го прави подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция. Апартаментът е на шпакловка и замазка с подменени ВИК инсталация и PVC дограма, което дава възможност да бъде завършен изцяло по ваш вкус и предпочитания. Разпределението е функционално и практично: -коридор -стая (дневна/спалня) -

Ново! Боксониера преустроена в двустаен апартамент!

Ново! Боксониера преустроена в двустаен апартамент!

Имоти - Продажби » Апартаменти   Тракия, Пловдив
Цена: 69 900 € (136 712.52 лв.) 1704.88 €/кв.м (3334.45 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 41 кв.м Панел 1989 г. 4 етаж Непоследен

Боксониера преустроена в двустаен апартамент! Хол с трапезария - 24кв. Тераса Изба До Фитнес Авангард До търговски център Форум Бл.95 А, ет. 4

Боксониера в Тракия

Боксониера в Тракия

Имоти - Продажби » Апартаменти   Тракия, Пловдив
Цена: 58 990 € (115 374.40 лв.) 1638.61 €/кв.м (3204.84 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 36 кв.м Панел 1980 г. Непоследен

Оферта номер: 181098 Представяме ви боксониера в Тракия с ремонтирана баня. Имота е подходящ както за живеене, така и за инвестиция. Намира се на комуникативно място. В близост има супермаркет, магазини, училища, детски градини и спирки на градския транспорт. За повече информация и други актуални оферти, моля обадете се на посоченият телефонен номер!

Боксониера в Тракия

Боксониера в Тракия

Имоти - Продажби » Апартаменти   Тракия, Пловдив
Цена: 57 500 € (112 460.23 лв.) 1369.05 €/кв.м (2677.62 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 42 кв.м Тухла 2027 г. 3 етаж Непоследен В строеж

… 69155: Предлагаме Ви възможността да закупите инвестиционен апартамент тип студио в новоизграждащ се луксозен жилищен комплекс с модерна … Оферта *** визия, проектиран да създаде максимален комфорт на живущите в него. Функционално разположени жилищни секции с елегантен силует готов да предложи комфорт и модерен начин на живот. Едно от основните му предимства е страхотната локация, отлична комуникативност и динамична пътна инфраструктура, която осигурява бърз и лесен достъп до комплекса от всяка точка на града. Той съчетава лукс, спокойствие и комфорт с подсигурени паркоместа и гаражи. Жилището се състои

Продажба на боксониера

Продажба на боксониера

Имоти - Продажби » Апартаменти   Тракия, Пловдив
Цена: 65 000 € (127 128.95 лв.) 1756.76 €/кв.м (3435.92 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 37 кв.м Панел 1987 г. 5 етаж Непоследен

ТОП ЛОКАЦИЯ В ТРАКИЯ - ИДЕАЛЕН ЗА ИНВЕСТИЦИЯ! 🔥 ​Продавам боксониера (36.5 кв.м) на среден етаж до „Йегерхоф“. Ако търсите имот, който да превърнете в модерен дом или печеливша инвестиция - това е вашето предложение! ​✅ Защо да изберете този имот? ​Локация: В сърцето на Тракия, близо до всичко важно; ​Етаж: Най-търсеният - среден! ​Дограма: Вече сменена; ​Паркиране: Безпроблемно в района. ​Имотът е за ремонт, което ви позволява да не плащате за чужд вкус, а да създадете свой. Към него има и мазе. 💰 Цена: 65 000 евро 📑 Подходящ за банков кредит!

Обзаведена боксониера, Тракия

Обзаведена боксониера, Тракия

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Тракия, Пловдив
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.) 6.94 €/кв.м (13.58 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 36 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ДАРА ИМОТИ дава под наем едностаен апартамент в Тракия в района на училище Димитър Матевски. Жилището е след освежителен ремонт, обзаведено е с всички необходими мебели и електроуреди-печка, пералня, хладилник, климатик, телевизор. Дава се дългосрочно. Не се допускат домашни любимци.

Монолитен етаж, обзаведен, с гараж, паркомясто и боксониера - Пловдив, Център
Цена: 271 900 € (531 790.18 лв.) 2471.82 €/кв.м (4834.46 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 110 кв.м Тухла 2000 г. 2 етаж Непоследен

ОФЕРТА 83355 Предлагаме Ви светло обзаведено жилище в малка монолитна тухлена сграда в централната част на гр. Пловдив. Състои се от просторен хол с кухня, две спални, гардеробна, баня, втора баня с тоалетна, коридор, тераса. Имотът представлява етаж от къща с площ от 110 кв.м, като към него принадлежи обзаведена боксониера на партера, гараж и паркомясто, както и 1/3 идеални части от таванско помещение. Етажът се предлага след ремонт, обзавеждането и електро уредите са нови. Има възможност за свободно паркирането пред сградата. Намира се в спокоен район, на много комуникативна локация, в близост

Боксониера до спортна зала Авангард в квартал Тракия

Боксониера до спортна зала Авангард в квартал Тракия

Имоти - Продажби » Апартаменти    Тракия, Пловдив
Цена: 69 000 € (134 952.27 лв.) 1604.65 €/кв.м (3138.42 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 43 кв.м Панел 1979 г. 4 етаж Непоследен

… Предлагаме за продажба едностаен апартамент с обособена кухненска ниша, разположен в предпочитания квартал … разположено на 4-ти етаж от 6 в панелна сграда, построена през 1986 г. Апартаментът е на шпакловка и замазка с PVC дограма, което дава възможност … с постоянно търсене на втория по големина град в страната - Пловдив … За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Plv 89852 Отговорен брокер: Стефан Моллов *** Тракия, в непосредствена близост до спортна зала „Авангард“ - локация, която съчетава удобство

боксониера в оазис 4

боксониера в оазис 4

Имоти - Продажби » Апартаменти   Южен, Пловдив
Цена: 58 000 € (113 438.14 лв.) 1450 €/кв.м (2835.95 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 40 кв.м Тухла 2016 г. 9 етаж Непоследен

2853 предлага квартал южен ново монолитно жилище Жилището е добре разпределено. Жилищната сграда в която се намира е с акт 16, с асансьор, изолация и луксозни общи части.

Обзаведена боксониера, след основен ремонт, Тракия

Обзаведена боксониера, след основен ремонт, Тракия

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Тракия, Пловдив
Месечен наем: 320 € (625.87 лв.) 8.89 €/кв.м (17.40 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 36 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Дара имоти дава под наем боксониера в Тракия в района на Детски свят. Жилището е след основен ремонт, със сменена ВиК и ел инсталация, сменена дограма, нова баня, лед осветление. Обзаведено е с нови мебели и електроуреди в гаранция. Отоплението и охлаждането е решено с климатик. В имота не се допускат домашни любимци. Дава се дългосрочно. Освобождава се на 9 април. Огледи след предварителна уговорка. Само за клиенти на агенцията.

Партерна боксониера в Кършияка

Партерна боксониера в Кършияка

Имоти - Продажби » Апартаменти   Кършияка, Пловдив
Цена: 58 000 € (113 438.14 лв.) 1933.33 €/кв.м (3781.27 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 30 кв.м Тухла 2002 г. Партер

Продавам боксониера в кв. Кършияка, в близост до моста на Герджика и хотел ”Санкт Петербург”. Намира се на партерно ниво в добре поддържана сграда с контролиран достъп. Състои се от стая със спален и кухненски кът, баня с тоалетна. Отлично предложение за инвестиционен имот. Може да се използва още като офис или лекарски кабинет. За да видите актуалните ни оферти, посетете нашата страница във Фейсбук-”Фактор недвижими имоти Пловдив”.

2671 боксониера 38кв.м в 10 годишна кооперация кършияка срещу хотел санкт петербург
Цена: 89 000 € (174 068.87 лв.) 2342.11 €/кв.м (4580.76 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 38 кв.м Тухла 2000 г. 3 етаж Непоследен

02671 боксониера 38кв.м в 10 годишна кооперация кършияка срещу хотел санкт петербург цена 89000 евро

Ремонтирана и напълно обзаведена панелна боксониера, жк Тракия, до хотел Йегерхоф
Цена: 77 000 € (150 598.90 лв.) 2138.89 €/кв.м (4183.30 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 36 кв.м Тухла 1986 г. 6 етаж Непоследен

Оферта 43342. Напълно ремонтирана и обзаведена с нови мебели и ел. уреди панелна боксониера. Намира се в началото на жк Тракия в близост до хотел Йегерхоф и големи търговски обекти Метро, Мол Плаза, Т-Маркет, Кауфланд, Билла. В района има училища, детски градини и автобусни спирки, което дава предимство на имота за бърза комуникация до центъра на града. Прилежащо избено помещение.

Боксониера нова

Боксониера нова

Цена: 71 100 € (139 059.50 лв.) 1030.43 €/кв.м (2015.36 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 69 кв.м Тухла 2025 г. Непоследен

Оферта 58803: БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА!!! ГОТОВА СГРАДА!!! Предлагаме ви възможността да си закупите боксониера с веранда 17кв.м. в малка сграда, проектирана така, че да създаде максимален комфорт и уют с нисък процент общи части. Сградата се намира в един от най-бързо развиващите се райони с нискоетажно застрояване на тихо и спокойно място в близост до всички необходими комуникации. Жилището се състои от дневна с трапезария и кухненски бокс - 28вкв. м., баня с тоалетна и входно антре с място за гардероб. Сградата е изградена от фирма с доказан опит и луксозно изпълнение на своите сгради, което

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече