back to top
28 обяви съдържащи:

Купить квартиру в бургас

Реално търсите по: купить, квартиру, в, бургас Още опции за търсене
Изключителен имот, панорамен апартамент с южно изложение, луксозна сграда, страхотна гледка.
VIP промотиране
Цена: 147 000 € (287 507 лв.) 1670.45 €/кв.м (3267.13 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 88 кв.м Тухла 2026 г. 6 етаж Последен етаж

… ПРОДАВА СЕ: Изключителен тристаен апартамент в кв. Мадика, гр. Бургас … Локация: Кв. Мадика е един от най-перспективните райони на Бургас, предлагащ бърз достъп до основни пътни артерии, търговски центрове … 🌟 *** . ​Предлагаме на Вашето внимание чисто нов, панорамен тристаен апартамент в новопостроена жилищна сграда с Акт 16 ( от 2026 г.). Имотът е разположен на 6-ти жилищен етаж и предлага уникална панорамна гледка към езерото, като можете ежедневно да се наслаждавате на всеки един залез, който ви се предлага, както и комбинация от функционално разпределение и високо качество на изпълнение. ​📐 Основни

КУПУВА - апартамент Бургас ул. ”Странджа”и района

КУПУВА - апартамент Бургас ул. ”Странджа”и района

Имоти - Продажби » Купува имоти   Бургас
Цена до: 170 000 € (332 491.10 лв.)

Купува за реален клиент 3,4-стаен апартамент в район на ул. ”Странджа” или хотел ”АТАГЕН” реален клиент

Купува гарсониера или малък 2-стаен в ж.к. Лазур

Купува гарсониера или малък 2-стаен в ж.к. Лазур

Имоти - Продажби » Купува имоти   Бургас

Купува гарсониера или малък 2-стаен в ж.к. Лазур Цена по договаряне!

VIP пормотиране Хубав апартамент Слънчев Бряг
59 999 € (117 347.84 лв.)
Хубав апартамент Слънчев БрягХубав апартамент Слънчев БрягХубав апартамент Слънчев БрягХубав апартамент Слънчев БрягХубав апартамент Слънчев Бряг
Купувам апартамент Бургас жк. Лазур на вниманието на продавачи, с агенция имотите ви са не продаваем
Цена до: 100 000 € (195 583 лв.)

Търся да закупя апартамент Бургас лазур двустаен, тристаен цена по договаряне от собственик, на вниманието на ПРОДАВАЧИТЕ с агенция имотите ви стават много скъпи и не продаваеми. Търся само Ново строителство с асансьор. Очаквам предложения за апартамент само за кооперация построена след 2015год.

купува апартамент с 2 спални в Бургас, к-с Лазур

купува апартамент с 2 спални в Бургас, к-с Лазур

Имоти - Продажби » Купува имоти   Бургас
Цена до: 300 000 € (586 749 лв.)

Наши клиенти търсят за закупуване апартамент с две спални в Бургас, ж.к. ”Лазур”, ул. ”Перущица” №40 или №38. До ключ или недовършен. Ако има гараж - чудесно.

Купува 3-стаен апартамент ж.к. Бр. Миладинови

Купува 3-стаен апартамент ж.к. Бр. Миладинови

Имоти - Продажби » Купува имоти   Бургас

Апартамент с две спални тухла или панел Сделката е без банков кредит Цена пазарна по договаряне

Чисто Нов Страхотен просторен 2 стаен апаитамент Бургас! Шантре!

Имоти - Продажби » Апартаменти   Братя Миладинови, Бургас
Цена: 225 000 € (440 061.75 лв.) 3040.54 €/кв.м (5946.78 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 74 кв.м Тухла 2024 г. 4 етаж Непоследен

… апартамент с площ 73 кв.м., разположен в к-с, Братя Миладинови на гр. Бургас, на пет минути пеша от морската градина и центъра на Бургас, до училище Васил Априлов, Лидл и ДМ, множество ресторанти и … Предлагаме за продажба двустаен *** транспортни спирки. Имотът се намира на 4-ти етаж от общо 20, в сграда тип ново строителство, построена през 2024 г. Сградата е с три асансьора, с Акт 16 и възможност да купите паркомясто в същата сграда. Жилището е с функционално разпределение - просторна дневна с кухенски кът, спалня, баня с тоалетна и тераса. Изложението е южно, което осигурява много естестевена

Двустаен апартамент в комплекс Елит 3 в Слънчев Бряг, България, 60 кв.м. цена 71 000 евро # 34204818

Имоти - Продажби » Апартаменти    Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 71 000 € (138 863.93 лв.) 1183.33 €/кв.м (2314.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Слънчев бряг 60 кв.м Тухла 2007 г. 3 етаж

… Намира се на 42 км северно от Бургас и на 90 км от Варна … ID 34204818 2-стаен апартамент в Елит 3, Слънчев Бряг. Цена: 71 000 евро Стаи: 2 Обща площ: 60 кв.м. Етаж: 3/5 Такса поддръжка: 6 евро / кв. на година. Акт 16. Плащане: 2000 евро депозит, 100% при подписване на нотариален акт за собственост. Предлагаме двустаен апартамент с голяма тераса, затворен комплекс с басейн. Сградата разполага с подземен паркинг, където можете да закупите или наемете място за паркиране. Апартаментът се състои от антре, голяма кухня - хол - трапезария, една спалня, баня и тераса с изглед към града. Апартаментът

Апартамент с 1 спалня, ”Амадеус 5”, 3 етаж, България. Слънчев бряг, 64,2 м2, 76 500 евро, #33977406

Цена: 76 500 € (149 621 лв.) 1191.59 €/кв.м (2330.55 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Слънчев бряг 64.2 кв.м Тухла 2008 г. 3 етаж

… Разстояние до Летище Бургас-36 км … Апартамент с 1 спалня с изглед към басейна, #3333977406 Цена: 76 500 евро Населено място: Слънчев бряг Стаи: 2 Обща площ: 64.2 кв.м Етаж: 3 от 7 Такса за обслужване: 2 евро/м2 (160 евро) годишно Етап на строителство: сградата е въведена в експлоатация - Акт 16 Схема на плащане: 2000 евро депозит 100% при подписване на нотариален акт за собственост Уникална възможност за закупуване на наскоро реновиран фамилен просторен 2-стаен апартамент в България в комплекс 0 5б само 160 евро на година такса поддръжка и ремонтен фонд (по-малко от 1% от предложенията на пазара

купува едностаен ЕПК или панел в к-с Зорница, Изгрев

купува едностаен ЕПК или панел в к-с Зорница, Изгрев

Имоти - Продажби » Купува имоти   Бургас
Цена до: 80 000 € (156 466.40 лв.)

Търсим за закупуване едностаен - гарсониера, ЕПК или панел, в к-с ”Зорница”, ”Изгрев”. Без първи етаж. Може на висок етаж.. Цена: до 65000Е.

търси да купи тристаен център Бургас

търси да купи тристаен център Бургас

Имоти - Продажби » Купува имоти   Бургас

Агенция ДОМ ИМОТИ търси за свой клиент тристаен апартамент център Бургас

Купува тристаен в к/с ”Братя Миладинови”

Купува тристаен в к/с ”Братя Миладинови”

Имоти - Продажби » Купува имоти   Бургас
Цена до: 160 000 € (312 932.80 лв.)

Купува тристаен в панелен блок в к/с ”Бр. Миладинови”. Цена според състоянието на имота.

Купува тристаен в Супер център

Купува тристаен в Супер център

Имоти - Продажби » Купува имоти   Бургас
Цена до: 200 000 € (391 166 лв.)

Купува просторен тристаен апартамент в НЖСК - построена след 2000 год. Район в Супер център на Бургас. Етажи трети, четвърти или пети; сграда с асансьор. Бюджет според параметрите на имота.

Купува тристаен в сграда ЕПК

Купува тристаен в сграда ЕПК

Имоти - Продажби » Купува имоти   Бургас
Цена до: 140 000 € (273 816.20 лв.)

Купува тристаен апартамент в сграда панел или ЕПК, средни етажи, ако е ЕПК до 10-ти етаж. В комплекси Изгрев, Славейков и Зорница.

Купува тристаен в к/с Славейков

Купува тристаен в к/с Славейков

Имоти - Продажби » Купува имоти   Бургас
Цена до: 160 000 € (312 932.80 лв.)

Купува тристаен апартамент в к/с Славейков. Стара или нова тухла. Цена според имота.

Апартамент с 1 спалня с ниска такса поддръжка в ”Синя Перла”, Слънчев Бряг, България, 71 кв.м. цена ..
Цена: 77 500 € (151 576.83 лв.) 1091.55 €/кв.м (2134.88 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Слънчев бряг 71 кв.м Тухла 2009 г. 4 етаж

… Разстояние до Летище Бургас-35 км … ID 33991834 Предлагаме голям, светъл апартамент с една спалня. Кухненският ъгъл е комбиниран с кът за сядане в хола. Апартаментът се намира в комплекс синя Ривиера в курорта Слънчев Бряг, на пешеходно разстояние до цялата инфраструктура - в близост има магазини, пазар със зеленчуци и плодове. До морето и голяма оживена алея 780м. Обща площ: 71 кв.м. Цена: 77 500 евро Такса поддръжка: 275 евро годишно (етажна собственост) Етаж: 4/5 Тераса: 1 голяма Акт 16, домакински ток Плащане: 2000 евро-депозит 100% при подписване на нотариален акт за собственост Информация

Купува едностаен апартамент в супер център

Купува едностаен апартамент в супер център

Имоти - Продажби » Купува имоти   Бургас

Агенция Лотус търси да закупи едностаен апартамент/студио в супер център - гр. Бургас, в нова сграда с асансьор.

КУПУВА 3-4-стаен апартамент НЖСК -ЦЕНТЪР - 150000 Е наличие на ипотека не е проблем!
Цена до: 300 000 € (586 749 лв.)

Реално купува 3-4-стаен апартамент ЦЕНТЪР в нова сграда Цена по -договаряне! Наличие на ипотека не е проблем! Ако апартамента е за ремонт също не е проблем!

купува апартамент Център

купува апартамент Център

Имоти - Продажби » Купува имоти   Бургас
Цена до: 100 000 € (195 583 лв.)

СПЕШНО КУПУВА!!! Двустаен малък, гарсониера ново строителство или стара тухла в комплексите Лазур, Братя Миладинови, ЦГЧ, Възраждане, Център.

Два 2-стайни апартамента на 4-ти етаж със страничен изглед към морето, Света Екатерина, Свети Влас, ..
Цена: 215 000 € (420 503.45 лв.) 1283.58 €/кв.м (2510.47 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Свети Влас 167.5 кв.м Тухла 2020 г. 4 етаж

… Разстояние до Летище Бургас-35 км … ID 33628160 Цена: 215 000 евро Населено място: Свети Влас, комплекс Света Екатерина Стаи: 4 Обща площ: 167,5 кв.м. Етаж: 4/4 Такса поддръжка: 11 евро на кв.м. годишно Етап На Строителство: Акт 15 Плащане: 5000 Евро депозит, 100% при подписване на нотариален акт за собственост. За продажба се предлагат два 2-двустайни апартамента в Свети Влас, комплекс Света Екатерина. Двата апартамента са свързани помежду си с вътрешна врата. Също така е възможно да закупите отделно 2-стаен апартамент. Разпределение на всеки апартамент: антре, хол с кухненски бокс, спалня

Едностаен Топ Център до “Джани”
56 990 € (111 462.75 лв.)
Едностаен Топ Център до “Джани”Едностаен Топ Център до “Джани”Едностаен Топ Център до “Джани”Едностаен Топ Център до “Джани”Едностаен Топ Център до “Джани”
Купува тристаен в Супер център

Купува тристаен в Супер център

Имоти - Продажби » Купува имоти   Бургас
Цена до: 180 000 € (352 049.40 лв.)

Търси за закупуване просторен апартамент с три спални. Предпочитани райони - в супер център. Бюджета е според параметрите на имота.

Купува дву, тристаен в Лазур

Купува дву, тристаен в Лазур

Имоти - Продажби » Купува имоти   Бургас
Цена до: 130 000 € (254 257.90 лв.)

Купува двустаен или тристаен апартамент в ж.к. ”Лазур”. Във високите блокове - тип ЕПК и над етаж осми. Ако е двустаен да е с преобладаващо източно изложение. Бюджет според големината и състоянието.

Купува реално 2-стаен панелен апартамент в Меден рудник в саниран блок