back to top
46 обяви съдържащи:

Колев консулт симеоновград

Реално търсите по: колев, консулт, симеоновград Още опции за търсене
Продавам апартамент, гр. Симеоновград

Продавам апартамент, гр. Симеоновград

Имоти - Продажби » Апартаменти   Симеоновград, област Хасково
Цена: 25 513.46 € (49 900 лв.) 280.37 €/кв.м (548.35 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Симеоновград 91 кв.м Тухла 1980 г. 5 етаж Последен етаж

Продавам четиристаен апартамент в град Симеоновград, център. Площ: 91кв.м. Етаж: 5 от 5. Имота се състои от: две спални, хол, кухня, баня с тоалетна, тераса. В момента в апартамента има наематели. СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ. Цена: 49 900 лв. Цената подлежи на договаряне.

Продавам парцел в гр. Симеоновград

Продавам парцел в гр. Симеоновград

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Симеоновград, област Хасково
Цена: 20 000 € (39 116.60 лв.) 28.17 €/кв.м (55.10 лв./кв.м) Продажба 710 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Продавам парцел в гр. Симеоновград. Централна градска част. Площ: 710кв.м. 16м лице към главен асфалтиран път. Кладенец. Напълно ограден с ограда. Цена- 20000€.

Продавам къща, с. Троян

Продавам къща, с. Троян

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Троян, област Хасково
Цена: 31 700.10 € (62 000 лв.) Двуетажна къща в Троян 100 кв.м РЗП 2000 кв.м двор

Продавам двуетажна къща село Троян, община Симеоновград. РЗП:100кв.м. Двор:2000кв.м. Къщата се състои от: Първи етаж: две големи стаи, голям коридор, стая с открито огнище. Втори етаж: три голями стаи, една малка стая, коридор. Ток. Вода. Канализация. Селскостопански постройки. Кладенец. СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛСКИ И ИПОТЕЧЕН КРЕДИТ. Цена:62 000лв. Цената подлежи на договаряне.

 рекламирай сам в favicon
Продавам къща, с. Калугерово

Продавам къща, с. Калугерово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Калугерово, област Хасково
Цена: 37 835.60 € (74 000 лв.) Едноетажна къща в Калугерово 100 кв.м РЗП 2000 кв.м двор

Продавам едноетажна къща село Калугерово, община Симеоновград. РЗП:100кв.м. Двор:2000кв.м. Къща се състои от: голям коридор (антре), четири стаи, остъклена тераса, баня с тоалетна. Ток. Вода. Кладенец. Селскостопански постройки. Овощни дръвчета. СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛСКИ И ИПОТЕЧЕН КРЕДИТ. Цена:74 000лв. Цената подлежи на договаряне.

Продавам къща, гр. Симеоновград

Продавам къща, гр. Симеоновград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Симеоновград, област Хасково
Цена: 35 000 € (68 454.05 лв.) Двуетажна къща в Симеоновград 90 кв.м РЗП 630 кв.м двор

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава къща на два етажа в град Симеоновград, близо до Центъра. 🏡РЗП: 90кв.м. 🌳Парцел: 630 кв.м. 🛋️ Имота се състои от: три стаи и два салона. 🚘Гараж. 💵 Цена: 35 000€. Цената подлежи на договаряне. 🔑Намерете своя мечтан дом с нас.

Продавам апартамент, гр. Симеоновград

Продавам апартамент, гр. Симеоновград

Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.) 781.25 €/кв.м (1528 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Симеоновград 64 кв.м Тухла 1980 г. 1 етаж Първи жилищен

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава апартамент две стаи с кухня в гр. Симеоновград. 📐 Площ: 64 кв.м. 🏢 Етаж: 1. 🔹 Разпределение на имота: хол с излаз на тераса кухня с усвоена тераса спалня баня с тоалетна коридор 📦 Към имота: ✔️ Мазе ✔️ Апартаментът е след основен ремонт ✔️ Подходящ както за живеене, така и за инвестиция. 🏬 СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ! 💵 Цена: 50 000 € 🤝 Цената подлежи на договаряне! 🔑 Намери своя мечтан дом с нас!

Продавам апартамент, гр. Симеоновград

Продавам апартамент, гр. Симеоновград

Цена: 23 008.13 € (45 000 лв.) 460.16 €/кв.м (900 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Симеоновград 50 кв.м Тухла 1980 г. 5 етаж Последен етаж

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава ТУХЛЕН апартамент в град Симеоновград, Център. 📐Площ: 50 кв.м. 🏢Етаж: 5 от 5. 🧱 Тухла( плоча) 🛋️ Имота се състои от: кухня, всекидневна, баня с тоалетна, тераса ✅Мазе. СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ. 💵 Цена: 45 000 лв. 🤝Цената подлежи на договаряне. 🔑 Намери своя мечтан дом с нас

Продавам къща, гр. Симеоновград

Продавам къща, гр. Симеоновград

Цена: 25 564.59 € (50 000 лв.) Едноетажна къща в Симеоновград 70 кв.м РЗП 300 кв.м двор

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава стара къща в град Симеоновград, център. 🏡РЗП: 70 кв.м. 🌳Двор: 300 кв.м. 🧱Тухла (на гредоред). 🚪 Имота се състои от: три стаи. 💵 Цена: 50 000лв/ 25 564 €. 🔑Намерете своя мечтан дом с нас.

Продавам къща, гр. Симеоновград

Продавам къща, гр. Симеоновград

Цена: 70 000 € (136 908.10 лв.) Двуетажна къща в Симеоновград 180 кв.м РЗП 700 кв.м двор

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава самостоятелна двуетажна къща в Симеоновград, кв. ”Злати дол”. 📐 РЗП: 180 кв.м. 🌳 Двор: 700 кв.м. 🔹 Разпределение на имота: Първи етаж: четири стаи, баня с тоалетна. Втори етаж: четири стаи. 🔹 Характеристики и предимства: ✔️ Гараж ✔️ Кладенец ✔️ Плоча между етажите ✔️ Самостоятелен имот ✔️ Просторен двор Имотът е подходящ за голямо семейство или инвестиция. 🏬 СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ! 💵 Цена: 70 000 € 🤝 Цената подлежи на договаряне! 🔑 Намери своя мечтан дом с нас!

Продавам къща, гр. Симеоновград

Продавам къща, гр. Симеоновград

Цена: 32 000 € (62 586.56 лв.) Двуетажна къща в Симеоновград 150 кв.м РЗП 700 кв.м двор

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава самостоятелна двуетажна къща в гр. Симеоновград, център. 📐 РЗП: 150 кв.м. 🌳 Двор: 700 кв.м. 🔹 Разпределение на имота: Първи етаж: три стаи баня с тоалетна Втори етаж: три стаи 🔹 Характеристики и предимства: ✔️ Самостоятелен имот ✔️ Просторен двор ✔️ Централна локация ✔️ Подходящ за семейно жилище или инвестиция Имотът предлага добра възможност за обособяване по ваш вкус. 🏬 СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ! 💵 Цена: 32 000 € 🤝 Цената подлежи на договаряне! 🔑 Намери своя мечтан дом с нас!

Продавам къща, гр. Симеоновград

Продавам къща, гр. Симеоновград

Цена: 57 900 € (113 242.56 лв.) Едноетажна къща в Симеоновград 171 кв.м РЗП 462 кв.м двор

🏅 Агенция за недвижими имоти ”Колев Консулт” продава двуетажна къща близнак в гр. Симеоновград, кв. ”Йорданово”. 🏡РЗП: 171кв.м. 🌳Двор: 462кв.м. Отделни входове ✅Приземен етаж: кухня с трапезария, стаи, баня с тоалетна, мокро помещение. ✅Втори етаж: две спални, кухня с трапезария, тераса, баня с тоалетна. 🚘 гараж. Подгаражна стая Лятна кухня Стопанска постройка. 💰Цена: 57 900€ СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ЖИЛИЩЕН КРЕДИТ!!! 🔑Намери своя мечтан дом с нас!

Продавам къща, гр. Симеоновград

Продавам къща, гр. Симеоновград

Цена: 24 797.66 € (48 500 лв.) Едноетажна къща в Симеоновград 100 кв.м РЗП 400 кв.м двор

Продавам едноетажна къща в гр. Симеоновград, кв. ”Злати дол”. РЗП: 100кв.м. Двор: 400кв.м. Имота се състои от: четири стаи и кухня, баня с тоалетна. Нов покрив. Сменени дограми. Лятна кухня. Цена: 48500лв.

Продавам апартамент, гр. Симеоновград

Продавам апартамент, гр. Симеоновград

Цена: 27 500 € (53 785.33 лв.) 482.46 €/кв.м (943.60 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Симеоновград 57 кв.м Тухла 1980 г. 4 етаж Последен етаж

🥇 Агенция „Колев Консулт“ продава апартамент в САНИРАН БЛОК в гр. Симеоновград - център. 🏢 Етаж: 4 от 4. 📐 Площ: 57 кв.м. 📍 Имотът се състои от: ✔️ хол ✔️ кухненски бокс ✔️ спалня ✔️ баня с тоалетна ✔️ тераса 📌 Отлична локация в централната част на града. 🏬 СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН ИЛИ ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ! 💵 Цена: 27 500 евро

Продавам къща, с. Калугерово

Продавам къща, с. Калугерово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Калугерово, област Хасково
Цена: 29 092.51 € (56 900 лв.) Двуетажна къща в Калугерово 100 кв.м РЗП 3510 кв.м двор

Продавам двуетажна къща в село Калугерово, община Симеоновград. Рзп: 100 кв.м. Двор: 3510 кв.м. Първи етаж: три стаи, коридор. Втори етаж: три стаи, коридор. Лятна кухня: една стая, баня с тоалетна. Гараж. Стопански постройки. Ремонтиран покрив. Сменена дограма. СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН ИЛИ ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ. Цена: 56 900 лева. Цената подлежи на договаряне.

Продавам къща, с. Свирково

Продавам къща, с. Свирково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Свирково, област Хасково
Цена: 14 000 € (27 381.62 лв.) Едноетажна къща в Свирково 85 кв.м РЗП 1500 кв.м двор

Продавам къща в село Свирково, община Симеоновград. РЗП: 85 кв.м. Двор: 1500 кв.м Имота се състои от: три стаи и салон. След козметичен ремонт. Стопански постройки. СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ!!! Цена: 14 000 €. Цената подлежи на договаряне.

Продавам апартамент, гр. Симеоновград

Продавам апартамент, гр. Симеоновград

Цена: 33 233.97 € (65 000 лв.) 369.27 €/кв.м (722.22 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Симеоновград 90 кв.м Тухла 1980 г. 3 етаж Непоследен

🥇Агенция “Колев Консулт” продава ТУХЛЕН апартамент в град Симеоновград, Център. 📐Площ: 90 кв.м. 🏢Етаж: 3 от 4. 🧱 Тухла( ЕПК). 🛋️ Имота се състои от: две спални, хол, кухня, баня, тоалетна, тераса. ✅Мазе. СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ. 💵 Цена: 65 000 лв. 🤝Цената подлежи на договаряне. 🔑 Намери своя мечтан дом с нас!

Продавам къща, с. Свирково

Продавам къща, с. Свирково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Свирково, област Хасково
Цена: 15 287.63 € (29 900 лв.) Двуетажна къща в Свирково 160 кв.м РЗП 1500 кв.м двор

Продавам двуетажна къща в село Свирково, община Симеоновград. РЗП: 160 кв.м. Двор: 1500 кв.м. Имота се състои от: по три стаи и салон на етаж. СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ. Цена: 29 900 лв.

Продавам две къщи, с. Навъсен

Продавам две къщи, с. Навъсен

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Навъсен, област Хасково
Цена: 22 496.84 € (44 000 лв.) Двуетажна къща в Навъсен 200 кв.м РЗП 3800 кв.м двор

Продавам две двуетажни къщи в един общ двор в село Навъсен (община Симеоновград). РЗП къща едно: 200 кв.м. РЗП къща две: 130 кв.м. Двор: 3800 кв.м. Имота се състои от: Къща едно: Първи етаж: спалня, всекидневна, кухненски бокс, навес. Втори етаж: голямо помещение. Къща две: Първи етаж: всекидневна, кухненски бокс, спалня, сало. Приземен етаж: две стаи. Къщите са след частичен ремонт. Кладенец. Стопански постройки. Три гаража. Частично сменена дограма. СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН ИЛИ ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ.

Продавам гараж, гр. Симеоновград

Продавам гараж, гр. Симеоновград

Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа   Симеоновград, област Хасково
Цена: 9203.25 € (18 000 лв.) 460.16 €/кв.м (900 лв./кв.м) Гараж (самостоятелен) 20 кв.м Тухла

🥇Агенция “Колев Консулт” продава гараж в град Симеоновград, Център. 🚗 Площ: 20кв.м. 💦 Вода. ⚠️Без ток. СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ. 💵 Цена: 18 000 лв. 🔑 Намери своя мечтан дом с нас

Продавам къща, гр. Симеоновград

Продавам къща, гр. Симеоновград

Цена: 51 129.19 € (100 000 лв.) Двуетажна къща в Симеоновград 190 кв.м РЗП 3000 кв.м двор

Продавам двуетажна къща в град Симеоновград, кв. “Злати Дол”. РЗП: 190 кв.м. Двор: 3000 кв.м. Имота се състои от: по четири стаи на етаж със санитарен възел, тераса. Гараж. Сменени ВиК, ел. инсталации и дограми. СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ. Цена: 100 000 лв.

Продавам къща, гр. Симеоновград

Продавам къща, гр. Симеоновград

Цена: 37 000 € (72 365.70 лв.) Едноетажна къща в Симеоновград 86 кв.м РЗП 1000 кв.м двор

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава едноетажна къща в град Симеоновград, кв. ”Злати дол”. 📐 РЗП: 86 кв.м. 🌳 Двор: 1 000 кв.м. 🔹 Разпределение на имота: три стаи баня с тоалетна ✔️ Къща на плоча ✔️ Сменени дограми ✔️ Сменени интериорни врати ✔️ Много добро състояние Имотът е подходящ за постоянно живеене или инвестиция. 🏬 СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ! 💵 Цена: 37 000 € 🤝 Цената подлежи на договаряне! 🔑 Намери своя мечтан дом с нас!

Продавам апартамент, гр. Симеоновград

Продавам апартамент, гр. Симеоновград

Цена: 64 900 € (126 933.37 лв.) 954.41 €/кв.м (1866.67 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Симеоновград 68 кв.м Тухла 1980 г. 4 етаж Непоследен

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава апартамент две стаи с кухня в гр. Симеоновград. 📐 Площ: 68 кв.м. 🏢 Етаж: 4 от 8. 🏗️Стройтелство: панел. 🪜С асансьор. 🔹 Разпределение на имота: Просторен хол с кухня Две спалня Мокро помещение баня с тоалетна коридор. 📦 Към имота: ✔️ Мазе ✔️ стая между етажите ✔️ Апартаментът е след основен ремонт ✔️ Подходящ както за живеене, така и за инвестиция. 🏬 СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ! 💵 Цена: 64 900 € 🤝 Цената подлежи на договаряне! 🔑 Намери своя мечтан дом с нас!

Продавам къща, с. Троян

Продавам къща, с. Троян

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Троян, област Хасково
Цена: 28 069.92 € (54 900 лв.) Едноетажна къща в Троян 99 кв.м РЗП 750 кв.м двор

Продавам къща в село Троян, община Симеоновград. РЗП: 99 кв.м. Двор: 750 кв.м. Имота се състои от: пет стаи и санитарен възел. СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ. Цена: 54 900 лв.

Продавам къща, с. Свирково

Продавам къща, с. Свирково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Свирково, област Хасково
Цена: 9000 € (17 602.47 лв.) Едноетажна къща в Свирково 80 кв.м РЗП 700 кв.м двор

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава едноетажна къща в село Свирково, община Симеоновград. 📐 РЗП: 80 кв.м. 🌳 Двор: 700 кв.м. 🔹 Характеристики на имота: ✔️ Просторен двор ✔️ Имотът е за основен ремонт ✔️ Подходящ за реконструкция или ново строителство Намира се в спокойно населено място и предлага добър потенциал за обновяване по вкус на новите собственици. 🏬 СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ! 💵 Цена: 9 000 € 🤝 Цената подлежи на договаряне! 🔑 Намери своя мечтан дом с нас!

Продавам къща, с. Троян

Продавам къща, с. Троян

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Троян, област Хасково
Цена: 25 053.30 € (49 000 лв.) Едноетажна къща в Троян 99 кв.м РЗП 765 кв.м двор

Продавам едноетажна къща в село Троян, община Симеоновград. РЗП: 99 кв.м. Двор: 765 кв.м. Имота се състои от: Две спални, трапезария, коридор, килер. Лятна кухня. Гараж. Барбекю. Навес. Канализация. Имота се продава с цялото налично обзавеждане и оборудване. СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ. Цена: 49 000 лева. Цената подлежи на договаряне.

Продавам парцел, с. Константиново

Продавам парцел, с. Константиново

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Константиново, област Хасково
Цена: 8500 € (16 624.56 лв.) 7.33 €/кв.м (14.33 лв./кв.м) Продажба 1160 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава УПИ в с. Константиново, общ. Симеоновград. 📐 Площ: 1 160 кв.м. Урегулиран поземлен имот, подходящ за строителство на къща или вила. Спокойна локация, подходяща за постоянно живеене или отдих. 🏬 СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ! 💵 Цена: 8 500 € 🤝 Цената подлежи на договаряне! 🔑 Намери своя мечтан дом с нас!

Продавам бензиностанция, гр. Симеоновград

Продавам бензиностанция, гр. Симеоновград

Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти   Симеоновград, област Хасково
Цена: 475 000 € (929 019.25 лв.) 399.16 €/кв.м (780.70 лв./кв.м) Бензиностанция 1190 кв.м

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава бензиностанция и метанстанция в гр. Симеоновград на пътя за Харманли. 📐 РЗП: 190 кв.м. 🌳 Площ: 1 190 кв.м. 🔹 Характеристики на имота: ✔️ Бензиностанция с действаща инфраструктура ✔️ Предлагани горива: дизел, бензин, газ (пропан-бутан) и МЕТАН ✔️ Магазинска част към бензиностанцията ✔️ Възможност за изграждане на автомивка на самообслужване Имотът е с отлична локация на главен път Русе(Истанбул) и предлага добър потенциал за развитие на бизнес. 🏬 СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ! 💵 Цена: 475 000 € 🤝 Цената подлежи на договаряне! 🔑

Продавам апартамент, гр. Симеоновград

Продавам апартамент, гр. Симеоновград

Цена: 30 000 € (58 674.90 лв.) 309.28 €/кв.м (604.90 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Симеоновград 97 кв.м Тухла 1980 г. 4 етаж Последен етаж

Продавам апартамент в Симеоновград, център. Площ: 97 кв.м. Етаж: 4 от 4. Имота се състои от: хол, трапезария, кухненски бокс, две спални, баня, тоалетна, две тераси, коридор. Частично сменена дограма. Отремонтиран покрив. Жилището се продава с цялото налично обзавеждане. Към апартамента има и мазе. СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН ИЛИ ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ. Цена: 30000€ Цената подлежи на договаряне.

Продавам къща, гр. Симеоновград

Продавам къща, гр. Симеоновград

Цена: 30 677.51 € (60 000 лв.) Двуетажна къща в Симеоновград 150 кв.м РЗП 700 кв.м двор

Продавам двуетажна къща в гр. Симеоновград, кв. ”Йорданово”. РЗП: 150кв.м. Двор: 700кв.м. Първи етаж: кухня с хол, две спални, коридор. Втори етаж: три спални. Сменени дограми на цялата къща. Стопански постройки. Цена: 60000лв.

Продавам къща, с. Дряново

Продавам къща, с. Дряново

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Дряново, област Хасково
Цена: 28 000 € (54 763.24 лв.) Двуетажна къща в Дряново 110 кв.м РЗП 2500 кв.м двор

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава двуетажна къща в село Дряново, община Симеоновград. 🏡РЗП: 110 кв.м. 🌳Парцел: 2500 кв.м. 🛋️ Имота се състои от: Етаж първи: две стаи, голям коридор, мокро помещение, мазе. Етаж втори: три стаи, коридор, тераса. 🛠️Отремонтиран покрив. 🏠стопанска постройка. 💦кладенец. 💵 Цена: 28 000€. Цената подлежи на договаряне. 🔑Намерете своя мечтан дом с нас.

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече