back to top
57 обяви съдържащи:

Гараж под наем възраждане бургас

Реално търсите по: гараж, под, наем, възраждане, бургас (най-често търсено по гараж под наем бургас възраждане) Още опции за търсене
Двустаен обзаведен апартамент с опция за Гараж
VIP промотиране

Двустаен обзаведен апартамент с опция за Гараж

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем    Възраждане, Бургас
Месечен наем: 380 € (743.22 лв.) 6.33 €/кв.м (12.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Възраждане 60 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Имоти Бургас отдава обзаведен двустаен апартамент, находящ в ж.к. Възраждане, ул. Княз Борис. Имотът се намира в нова, тухлена сграда на 4ти етаж с асансьор от общо 6. Разпределението на апартамента е следното: коридор, баня с тоалетна, хол с трапезария и кухня, спалня, остъклена тераса с излаз на нея от двете стаи. Имота е изцяло обзаведен, два климатика. ОПЦИЯ ЗА ПАРТЕРЕН ГАРАЖ В БЛИЗОСТ ДО СГРАДАТА на цена 150Е. Допуска се домашен любимец - КУЧЕ (малка до средно голяма порода с допълнително заплащане 20 Евро)

Гараж под наем

Гараж под наем

Имоти - Наеми » Гаражи, Паркинги, Паркоместа под наем    Възраждане, Бургас
Месечен наем: 100 € (195.58 лв.) Гараж (самостоятелен)

Гараж под наем на улица Самуил, между Гладстон и Ивайло. Гаража е в заден двор на кооперация. Влиза се през тунел, има и метална решетка.

Самостоятелен гараж във вътрешен двор! На границата между Център и Възраждане!

Имоти - Наеми » Гаражи, Паркинги, Паркоместа под наем   Възраждане, Бургас
Месечен наем: 110 € (215.14 лв.) Гараж (самостоятелен)

Prosper Home отдава под наем самостоятелен гараж, находящ се на границата между Център и Възраждане. Между Пожарната и бул. Христо Ботев. На по-малко от минута вървене от Супер Център! Размери: - дължина: 5.44 м. - широчина: 2.62 м. - виочина: 1.70 м. Гаражът е разположен във вътрешен двор с ограничен достъп с бариера. Има прекаран ток (също и трифазен), осветление! Размерите позволяват паркиране на голям автомобил! Може да се ползва и за склад! Свържете се с нас за повече информация и оглед!

 рекламирай сам в favicon
гараж под наем квартал Възраждане до Младежкия дом

гараж под наем квартал Възраждане до Младежкия дом

Месечен наем: 102.26 € (200 лв.) Гараж (самостоятелен)

Собственик отдава под наем гараж намиращ се на ул. Георги Раковски в близост до Младежкия дом. Гаража е във вътрешен двор има ролетна врата и е около 20 кв.м. Месечен наем 200 лв.

самостоятелен гараж под наем

самостоятелен гараж под наем

Месечен наем: 180 € (352.05 лв.) Гараж (самостоятелен)

самостоятелен гараж ниво минус едно, достъп с платформа/асансьор, размери 11.80х2.85м. автоматична щора с дистанционно за асансьора и автомат. щора с дистанционно за входа на гаража. новопостроена сграда с акт 16 на ул. Македония 36

Гараж, подземно паркомясто

Гараж, подземно паркомясто

Месечен наем: 75 € (146.70 лв.) Паркомясто

Паркомясто подходящо за лек автомобил, Сензорно осветление, Закрито, сухо в подземен гараж.

Гараж / Склад - подходящ за съхранение

Гараж / Склад - подходящ за съхранение

Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем    Възраждане, Бургас
Месечен наем: 103 € (201.45 лв.) 6.87 €/кв.м (13.43 лв./кв.м) Склад 15 кв.м

Отдавам гараж с площ 15 кв.м, подходящ за по-малък автомобил или за складово помещение. Сухо и защитено място, удобно за съхранение на гуми, велосипеди, инструменти или лични вещи. Достъп от двор. Подходящ за лично ползване. Свободен веднага. Мястото е предназначено за паркиране или складиране на материали и стоки, без извършване на дейности, създаващи шум в околността.

Гараж под наем

Гараж под наем

Месечен наем: 150 € (293.37 лв.) Гараж (самостоятелен)

Собственик отдава самостоятелен гараж под наем на бул. ” Мария Луиза”, в района на Техническа гара. Цена: 150 евро.

Давам гараж под наем! Ул. Л. Каравелов!

Давам гараж под наем! Ул. Л. Каравелов!

Вид: Гараж (самостоятелен)

Отдава двустаен под наем с гараж в Бургас / к-с Възраждане

Отдава двустаен под наем с гараж в Бургас / к-с Възраждане

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем    Възраждане, Бургас
Месечен наем: 850 € (1662.46 лв.) 9.44 €/кв.м (18.47 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Възраждане 90 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Просторен двустаен апартамент за краткосрочни наеми, на метри от площад Альоша. След ремонт със всичко необходимо за вашият престой. Състои се от голяма всекидневна с кухненска част, коридор, спалня с допълнително легло, баня с тоалетна и втора тоалетна. Терасаса изложение югоизток. Напълно оборудван с ел. уреди и посуда. Самостоятелен гараж!!! За допълнителна информация позвънете и цитирайте номерът на обявата.

Гараж под наем

Гараж под наем

Месечен наем: 100 € (195.58 лв.) Гараж (самостоятелен)

Гаражът е в жилищна кооперация, не е лицев, намира се на ул. Ал. Велики 53

Лицев самостоятелен гараж ул. Васил Левски

Лицев самостоятелен гараж ул. Васил Левски

Месечен наем: 200 € (391.17 лв.) Гараж (самостоятелен)

Имоти Бургас отдава под наем лицев гараж на ул. Васил Левски. Ширина 2.83 м.; дължина 7.30 м. Месечен наем 200 Е + депозит един месечен наем.

Тристаен необзаведен апартамент под наем в кв. Възраждане. С възможност за наемане на гараж
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 4.35 €/кв.м (8.50 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Възраждане 92 кв.м Необзаведен Първи жилищен

Необзаведен тристаен апартамент под наем в добро състояние. Намира се в кв. Възраждане. Състои се от: коридор, хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна и тераса. Възможност за наемане и на гараж, срещу допълнително заплащане от 100€/месец. КОД НА ОФЕРТАТА: 98776 За повече информация, оглед и други непубликувани в сайта предложения звънете на посочените телефони. Доверете ни се, при нас е различно.

Паркомясто в подземен гараж под нем

Паркомясто в подземен гараж под нем

Месечен наем: 70 € (136.90 лв.) Паркомясто

Собственик отдава парко място в гараж ниво -1 ЕТ. Подхода е с автоматична платформа от ул цар Самуил 86. За среден и малък автомобил до 4.40м. Месечен наем 70 евро.

Директно от собственик. Подходящ за електромобил.

Директно от собственик. Подходящ за електромобил.

Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) Гараж (самостоятелен)

Намира се в нова сграда на ниво минус 1. Разполага със самостоятелен токов кръг и подотчетен електромер на битов ток. Общите части са оборудвани с вентилация, видеонаблюдение и пожароизвестяване. Качеството на строителството на обекта и общите части е изключително високо.

Гараж под наем

Гараж под наем

Вид: Гараж (самостоятелен)

Давам гараж под наем с площ 21 кв.м на ул”Цариградска 56” в близост до пазар Краснодар. Гаражът е с дистанционно управление.

Гараж, под наем, ж.к Възраждане.

Гараж, под наем, ж.к Възраждане.

Месечен наем: 120 € (234.70 лв.) Гараж (самостоятелен)

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Гараж в ж.к Възраждане. Намира се в близост до ОУ ” Любен Каравелов” и др. Ситуиран е на партерно ниво. Разполага с площ от 22 кв.м и ролетна врата. Гаража е подходящ за малък автомобил. ”С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ” За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Viber, Whatsapp, Telegram ) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2213613.

С подземно паркомясто. Тристаен апартамент под наем с площ от 100 кв.м. в кв. Възраждане
VIP промотиране

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Възраждане, Бургас
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.) 7 €/кв.м (13.70 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Възраждане 100 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Нов тристаен апартамент под наем, разположен в нова сграда, ж.к. Възраждане. Апартамента разполага с всичко необходимо. С площ от 100 кв.м.. * В наемната цена има включено подземно паркомясто. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Коридор, голям хол с кухня и трапезария, две спални, баня с тоалетна, втора тоалетна, мокро помещение и две тераси. ИЗЛОЖЕНИЕ: Изток - запад. ОТОПЛЕНИЕ: С климатици във всички стаи. За да получите допълнителна информация, може да се свържете с нас на посочения телефон. Call us - we speak: Bulgarian, English, Russian, Turkish and German. КОД НА ОФЕРТА: 181625 Доверете ни се,

Луксозен, дизайнерски имот с включено паркомясто в Централен район на Бургас с площ от 150кв.м.
VIP промотиране
Месечен наем: 2000 € (3911.66 лв.) 13.33 €/кв.м (26.08 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Възраждане 150 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

… Апартаментът се предлага за първи път под наем и очаква своите първи ползватели … Към месечният наем е включено паркомясто … Като Месечният наем може да бъде допълмнително коментиран … Агенция ”Премиум Естейт Ейджънси” има удоволствието да Ви предложи един изключителен имот. *** . Интериорът е проектирано от дизайнер, който е покрил всички стандарти за лукс и комфорт. Техниката е най-висок клас, мебелите в имота са поръчкови с най-високо качество. *** . *** . Районът е един от най-добрите за живеене в града, изключително тих, а също и доста комуникативен. На пешеходно разстояние от 10 минути е самият център

Просторен тристаен апартамент в ж.к. Възраждане с включено паркомясто и опция за наемане на 2-ро.
VIP промотиране
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.) 7 €/кв.м (13.70 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Възраждане 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Аенцията ни Ви предлага просторен тристаен апартамент в ж.к. Възраждане с включено паркомясто в цената и опция за наемане на 2-ро такова. Имотът е находящ в нова сграда на ул. ”Македония”. Състои се от голям хол с трапезария и кухненски бокс, спалня, детска стая, баня с тоалетна, тоалетна, склад и антре. В бизост има детска градина и училище. На 10 мин. пеш от иделния център на Бургас (Паметник на Альоша) и др. За желан оглед се обадете и продиктувайте код: 9193. Доверете се на опита и ние ще Ви се отблагодарим с отношение и Добра Сделка.

Луксозен апартамент с двойно паркомясто в нова сграда, стилен интериор, за първи път под наем.
VIP промотиране
Месечен наем: 900 € (1760.25 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Възраждане 90 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Екипът ни Ви предлага, луксозен имот със стилно обзавеждане, в нова сграда с включено паркомясто в цената в ж.к. Възраждане, на крачка от центъра на града и ул ”Александровска”. Апартаментът е след ремонт и се предлага за първи път под наем и търси своите първи ползватели. Жилището се отличава със своя изчистен стил на обзавеждане, високо качество на техника и обзавеждане, последен етаж, който ви дава допълнително уединение и 3 просторни стаи със три страхотни тераси. Едната стая може да бъде преустроена, както на офис така и на спалня. Отоплението и охлаждането и в трите стаи е с висок клас климатик

Чисто нов, модерно обзаведен тристаен в нова сграда! Включено двойно паркомясто!

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Възраждане, Бургас

Детелина имоти предлага под наем чисто нов тристаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда … Предимства на район Възраждане … В месечния наем е включено огромно паркомясто, подходящо за всякакъв размер … до ул. Гладстон и у-ще Любен Каравелов, а идеалния център се намира на 5 минути пешеходно разстояние. Отдава се напълно обзаведен и оборудван с качествени мебели и уреди от висок клас, включва висококачествени инверторни климатици във всички стаи, съдомиялна машина, пералня със сушилен барабан, смарт телевизори, голяма душ-кабина, както и чисто нова посуда. * *** автомобили или за 2 малки коли! *

Паркомясто 27,55 кв.м със склад към него

Паркомясто 27,55 кв.м със склад към него

Месечен наем: 95 € (185.80 лв.) Паркомясто

Паркомястото е подземено в новопостроена, монолитна жилищна сграда в близост до операта. Към паркомястото, вратата която се вижда на снимката, има склад от 7,5 кв.м. за ползване от наемателя. Входната врата към подземния паркинг е с дистанционно. Рампата е широка и удобна с лесен подход за паркиране. Подходяща е за паркиране на джип. Площ - 27,55 кв.м.

Паркомясто под наем

Паркомясто под наем

Вид: Паркомясто

🏢 Собственик отдава под наем закрито паркомясто в подземен гараж в гр. Бургас, район - операта. 📐 До паркомястото се стига с платформа. 📞 За информация обадете се на посочения номер. Моля, Агенции и Брокери да НЕ звънят!

Ексклузивен дизайнерски тристаен апартамент с включено паркомясто - площ 150 м²

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Възраждане, Бургас

… Агенция за недвижими имоти „ИНДРА“ има удоволствието да предложи под наем изключителен дизайнерски тристаен апартамент, рядко срещан имот на пазара за наеми в гр. Бургас … *** . Жилището е изпълнено по индивидуален дизайнерски проект, обзаведено до най-малкия детайл и създадено за хора с вкус към качеството, пространството и комфорта. С площ от 150 кв.м, този впечатляващ дом предлага усещане за простор, стил и уют, като всеки елемент е внимателно подбран. • Площ: 150 кв.м • Включено паркомясто в цената • Висок клас обзавеждане и техника • Рядко срещан имот на пазара Разпределение: просторно

Даване под наем на паркомясто

Даване под наем на паркомясто

Месечен наем: 110 € (215.14 лв.) Паркомясто

Собствено паркомясто в частен двор с контролиран достъп /бариера/ на ул. Гладстон 103.

Паркомясто под наем за мотори или колелета

Паркомясто под наем за мотори или колелета

Месечен наем: 35 € (68.45 лв.) Паркомясто

Предлагат се под наем място в общия гараж на ул Гладстон. под паркинг на мотори /2 места/ или колелета.

Slivnica apartment-Центьр, Безплатно ПАРКОМЯСТО!

Slivnica apartment-Центьр, Безплатно ПАРКОМЯСТО!

нощувки Бургас, Възраждане
Цена за нощувка: 55 € (107.57 лв.) Апартамент за нощувки Бургас На море, Южно черноморие 7 места

Предлагам на вашето внимание тристаен апартамен, разполагащ с гараж. Жилището се намира на ул. Сливница в близост до централната част на града и 20мин. до плажа и Морската градина. В близост е Борисовата градина, пазара и магазин Болеро. Имотът разполага с оборудван и обзавен кухненски бокс, две самостоятелни спални и баня с тоалетна. Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за вашата почивка.

Продава паркомясто в подземен гараж

Продава паркомясто в подземен гараж

Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа    Възраждане, Бургас
Цена: 20 000 € (39 116.60 лв.) 1333.33 €/кв.м (2607.77 лв./кв.м) Паркомясто 15 кв.м Бетон/Панел

Собственик продава паркомясто в подземен гараж находящ се в Бургас широк център, компл., Възраждане ” ъгъла на ул Цар Самуил” 86 /, цар Калоян”83. Разполага с всички необходими документи -Нотариален акт, скица, данъчна оценка. Входа е откъм ул., цар Самуил ” с подемник-асансьор с чип и дистанционно управление. Дистанционни 2 броя и 2чипа. След 01/03 2026 г ще се отдава и под наем. Цена 20000 EUR В съответствие с пазара на гаражи и паркоместа

Многостаен мезонет с възможност за разделяне на 2 апартамента във Възраждане

Имоти - Продажби » Апартаменти   Възраждане, Бургас
Цена: 289 000 € (565 234.87 лв.) 1751.52 €/кв.м (3425.67 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Възраждане 165 кв.м Тухла 2007 г. 4 етаж Непоследен

… възможност както за живеене, така и за инвестиция и отдаване под наем … просторен многостаен мезонет, разположен в предпочитан район - кв. Възраждане, ул. Македония … функционално разпределение и потенциал за инвестиция, като се предлага под средната пазарна цена на квадрат за района … Възможност за закупуване на гараж в близост … Предлагаме eкслузивно за продажба *** . Имотът съчетава отлична локация, *** . 📐 Площ: Обща площ: 166 кв.м Чиста площ: 144 кв.м Маза: 19.11 кв.м Тавански помещения над имота!!! 🏢 Разпределение: Два етажа (4-ти и 5-ти) 3 спални Просторен хол с кухня (34 кв.м) 2 бани с тоалетна

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече