1 обяви съдържащи:
Масажи братя миладинови
Реално търсите по: масаж, братя, миладинови
Още опции за търсене
🔥🔥🔥 Deluxe Residence, Fitness§Spa в Хоризонт-Директно от доказан строител! БЕЗ КОМИСИОННА!
Имоти - Продажби » Апартаменти Хоризонт, Бургас
Цена: 106 000 € (207 317.98 лв.)
1582.09 €/кв.м (3094.30 лв./кв.м)
Двустаен апартамент в Бургас
67 кв.м
Тухла
2028 г.
9 етаж
Последен етаж
В проект
… Риъл Естейт предлага апартаменти в Бургас, комплексите Лазур, Братя Миладинови, Изгрев, Славейков, Сарафово и Крайморие … басейн, джакузи, сауни, парна баня, солна стая и кабинети за масаж … удобства: ресторант, фитнес, бизнес център, СПА с басейни, сауни и масажи … Агенция Платинум Риъл Естейт продава на цени на Строителя! БЕЗ КОМИСИОННА КЪМ КЛИЕНТА! НА ЦЕНИ НА СТРОИТЕЛЯ! Агенция Платинум *** . ЗА ДА РАЗГЛЕДАТЕ ВСИЧКИТЕ НИ ОБЯВИ, ПОСЕТЕТЕ САЙТА НИ https://platinumrealestate-bg.com/., КЪДЕТО СА ПУБЛИКУВАНИ И ОБЯВИ, КОИТО В www.alo.bg ги няма публикувани. В САЙТА ЩЕ ВИДИТЕ ОБЯВИ ЗА 27 НОВОСТРОЯЩИ СЕ СГРАДИ