back to top

Съвременна къща в комплекс ”Aristocrat Hills”

Съвременна къща в комплекс ”Aristocrat Hills”
image_2
image_3
image_4
image_5
image_6
image_7
image_8
image_9
image_10
image_11
image_12
image_13
image_14
image_15
Обява №
8188429
Цена
599 999 EUR
Цената е по-висока от средната за село Гурмазово.
Местоположение

село Гурмазово, област София
Етажност
Двуетажна къща
РЗП
350 кв.м РЗП
Двор
950 кв.м двор
Особености
Самостоятелна Басейн Барбекю/Беседка Канализация Ток Вода Локално отопление Слънчеви колектори Гараж В затворен комплекс Панорама планина
Внимание!
Валидността на обявата е изтекла преди 57 дни. Възможно е да не е актуална.
къща гурмазовокъщи божурищегурмазовопродава самостоятелна сграда гр софиякъщи в затворен комплекс божурище
Допълнителна информация

Купи директно от инвеститор

Комплекс “Aristocrat Hills” е луксозен комплекс от 13 индивидуални къщи, ситуиран на 8км. от гр. София. Районът на Божурище се отличава с чист въздух, уединение и добра инфраструктура, която осигурява лесен достъп до столицата. Идеалната локация на имота предлага качествена среда на живот сред заобикаляща природа като отговаря и на високите изисквания на съвременния начин на живот.

Архитект и дизайн

Aristocrat Hills е проектиран от престижното архитектурно-дизайнерско студио „AllinStudio“ основано от арх. Павел Янев и отличено с международна награда от Лондон за “Най-добра еднофамилна резиденция”, номинация за ”Сграда на годината” от ArchDaily, 3 пъти първо място ”Интериор на годината в България” и безброй публикации в световни и местни медии.

Разпределения - Къщите са с площ от 350кв.м и включват:

Първи етаж: входни антре, дневна с височина 5.7м, трапезария, гостна стая със собствена баня, кабинет, тераса, складово пространство и външен двоен гараж.
Втори етаж: 3 спални със собствени дрешници, 3 бани, дневна и коридор.

Отличителни предимства на комплекса са: 5.7 светла височина на всекидневната, дворно пространство от 950 кв.м, басейн, смарт система за управление, врати с биометрични данни, вентилируема фасада от камък, плосък покрив със соларни панели, подово отопление, вентилаторни конвектори, двоен гараж с 2 външни паркоместа и висок процент на остъкленост на проекта с панорамни прозорци и др.

Технически параметри

Конструкцията на къщите е стоманобетонова носеща конструкция в съответствие с Европейски норми за строително проектиране. Външните фасадни стени са от най-висок клас керамични тухли с отлични топло и шумoизолационни свойства „Wienerberger Porotherm 25 Profi”. За отоплението и охлаждането на помещенията е предвидена термопомпа и подово отопление в допълнение с подови и таванни конвектори “General Fujitsu” с рекуперация за свеж въздух. Прозорците са с троен стъклопакет с алуминиев профил на Reynaers, Schuco или Alumil. Всяка къща е с напълно завършен екстериорен и ландшафтен проект с поливна система.

Инвеститор

Зад проекта стои динамично развиващото се акционерно дружество „Infinity Capital” AD, което е листнато на БФБ. Екипът е съставен от проджект мениджъри, технически инженери с многогодишен опит в сферата на строителството и множество завършени жилищни сгради в столицата и областта.

Краен срок за изпълнение на проекта е 24 месеца.

Цената на имота е 756 000 евро с ДДС.

Направете първата крачка към мечтания дом и се свържете с нас или посетете нашия уебсайт https://aristocrathills.com/

Напиши първи коментар Покажи коментарите към обявата
Контакт с подателя
Контакт с подателя на обявата
Инфинити Капитал АД
Изпрати съобщение
Влезте в сайта или се регистрирайте за да може да напишете лично съобщение. Вход в сайта / Регистрация
https://aristocrathills.com
Адрес на подателя
област София, София, бул. ”Александър Стамболийски 134”, етаж 4
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече