Продава етаж от къща в гр. Кюстендил
Бузлуджа, град Кюстендил, област Кюстендил, (Виж Бузлуджа на картата)
„БУЛГАРИ КОНСУЛТ“ ООД предлага на Вашето внимание първи етаж от къща със съсобствен двор. Отлична локация - в района на Професионална гимназия по икономика и мениджмънт „Йордан Захариев“, 1 200 м. от центъра на гр. Кюстендил.
Разположение:
Първи етаж: ЗП - 75 кв.м. - кухня, спалня, дневна и баня с тоалетна;
Мазе: два броя мазета в сутеренния етаж с обща квадратура около 30 кв.м.;
Таван: ½ ид. ч. от подпокривното пространство на сградата - западен близнак;
½ ид. ч. от общите части на къщата - западен близнак;
Парко място: 18 кв.м., с монтьорски канал, върху което може да бъде построен масивен гараж с излаз на асфалтов път;
Подови настилки - дюшаме. Отоплението е на твърдо гориво или ток, но районът е газифициран и може да бъде изградена отоплителна инсталация на газ.
Дворът с обща площ от 618 кв.м., от които продавачът притежава 1/4 ид. ч.., с реално ползване на обособена част (южната и западната част на двора).
Къщата е със стабилни каменни основи и бетонни плочи. Дворът е в добро състояние. Има изградена ограда откъм улиците и съседите.
Имотът е за лек, основен ремонт. Разпределението на помещенията позволява вътрешно преустройство и изграждане на още една стая в сутеренния етаж.