back to top

Прекрасен тристаен апартамент в местност Кабакум

Прекрасен тристаен апартамент в местност Кабакум
image_2
image_3
image_4
image_5
image_6
image_7
image_8
image_9
image_10
image_11
image_12
image_13
image_14
image_15
Обява №
9104734
Обява от
Месечен наем
900 EUR8.18 EUR/кв.м
Цената е по-висока от средната на кв.м. за град Варна.
Местоположение

град Варна, област Варна, (Виж Варна на картата)
Вид квартира
Тристаен апартамент под наем
Квадратура
110 кв.м
Обзавеждане
Обзаведен
Етаж
Последен етаж
Актуализирана преди повече от месец. Валидна още 36 дни.
Допълнителна информация

Свободен от 1-ви декември 2024г. Eксклузивно от Топиммо! Предалгаме под наем дизайнерски апартамент с невероятна морска панорама в местност Кабакум.

Това чудесно жилище се намира в кокетна бутикова сграда с изглед към морето, където ще можете да се наслаждавате на невероятните изгреви и заливи.

Апартаментът е с площ 110 кв.м, разположен е на 5-ти /последен/ етаж в сграда с луксозни общи части и с асансьор.

Състои се от просторна дневна с кухненска част, две големи спални, баня с тоалетна и тераса с чудесна панорамна гледка към морето и околността.

Апартаментът е с поръчково обзавеждане в средиземноморски стил, отделено е внимание и на най- малкия детайл. Оборудвано е с уреди от последен клас.

Варна и централната част са на 10 минути с автомобил. Районът е добре развит, в близост има университет, магазини, ресторанти, прекрасна широка пясъчна ивица.

Можем да организираме оглед в удобно за вас време, свържете се с нас! Референтен номер: SM-2667

Напиши първи коментар Покажи коментарите към обявата
Контакт с подателя
Контакт с подателя на обявата
TOPIMMO Недвижими имоти
Изпрати съобщение
Влезте в сайта или се регистрирайте за да може да напишете лично съобщение. Вход в сайта / Регистрация
snimka
TOPIMMO
http://www.topimmo.bg
Адрес на подателя
област Варна, Варна, ул. Преслав 7
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече