back to top

Офис 136м2 в Сухата река, ул. М. Панарет, самост. вход, място за реклама

Офис 136м2 в Сухата река, ул. М. Панарет, самост. вход, място за реклама
image_2
image_3
image_4
image_5
image_6
image_7
image_8
image_9
image_10
image_11
image_12
image_13
image_14
image_15
Обява №
9327203
Цена
156 000 EUR1 147.06 EUR/кв.м
Местоположение

Сухата река, град София, област София, (Виж Сухата река на картата)
Подходящ за
Магазин
Квадратура
136 кв.м
Етаж
-
Тип строителство
Тухла
Степен на завършеност
Готов (завършен)
Вид сграда
-
Актуализирана преди 3 дни. Валидна още 27 дни.
Допълнителна информация

Офис 110,27 м2, ул. М. Панарет. Със самостоятелен вход, място за голяма реклама и в близост до метростанция и парк. Подходящ е и за: медицински кабинет, адвокатска кантора, учебен център, салон за красота, така и за живеене. Статутът е офис. Отлична локация!
В момнта е даден под наем като двустаен апартамент за живеене.

Имотът по нотариален акт е с обща площ 136,32 м2, а застроената му площ е 110,27 м2, която е разпределена както следва::

- първо ниво (кота 0) - стълбище със застроена площ 24,30 м2, водещо към второ ниво, със самостоятелен вход към улицата;

- второ ниво (кота +3,45) - офис със застроена площ 85,97 м2;

- + 6,88 % идеални части от общите части на сградата;

- и съответните идеални части от правото на строеж върху УПИ.

Разпределение на офиса:

- светъл ге-образен коридор;

- просторена зала с кухненски бокс;

- остъклена тераса пред залата с изглед към улицата;

- кабинет с изглед към вътрешен двор;

- голяма баня с тоалетна.

Имотът е непреходен, светъл, топъл и големи прозорци, подходящи за реклама, с много добра топлоизолация и има възможност за преустройство с още едно помещение. Просторната зала може да се раздели с преградна стена на две стаи с еднаква площ, като едната да се обособи на втори кабинет с тераса, а другата - голяма стая с кухня. Залата е с изложение югозапад, а кабинетът - североизток, като сградата е на калкан. Има самостоятелен вход на ново партер с лице към улицата. Паркира се свободно пред сградата.

Състояние: подовите настилки са теракота и ламиниран паркет, стените - латекс, с вътрешни интериорни врати и дограмата - PVC. Отопление е на ток, а топлата вода е посредством бойлер. В имота е изградена инсталация за локално парно и при интерес новият собственик може да постави котле и радиатори в помещенията. Офисът е в добро състояние, нуждае се от освежаване.

Сградата е от 2011 г. от доказан строител, изградена с качествени материали. Намира се на тиха и спокойна улица сред нови сгради, в близост до: новострояща се метростанция, обновения парк пред църквата на ул. Черковна, парк Герена, пазар Герена, магазин БИЛЛА, много търговски обекти, училище, детска градина, спирки на обществен транспорт - автобуси и трамвай. Има бърз достъп до центъра на София и до бул. Ботевградско шосе.

Изрядни документи, един собственик.
ИЗГОДНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ!

Ние ценим Вашето време и искаме да Ви спестим излишни грижи. Гарантираме прецизност, точност и коректност! Доверете ни се! Оферта 1793

Напиши първи коментар Покажи коментарите към обявата
Контакт с подателя
Контакт с подателя на обявата
АНЕТИ
Изпрати съобщение
Влезте в сайта или се регистрирайте за да може да напишете лично съобщение. Вход в сайта / Регистрация
http://www.aneti.bg
Адрес на подателя
област София, София, кв. Гео Милев, ул. Елисавета Багряна 18, офис 4
Виж на картата на офиса Виж офиса на картата /
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече