back to top

В група съдържащи ”Секс пловдив”

112 обяви
Публикуващ:
мъж съм
Търся:
търся две жени

Търся две жени за френска или френска и секс срещу заплащане. Отлично възнаграждение!. Редовни срещи и прекрасни доходи Колкото по извратена е комбинацията от жени толкова по високо заплащане! Без циганки и проститутки и педали!!!

днешна обява
Разкрепостен мъж за срещи с дами и хетеросексуални семействаVIP обява
Публикуващ: мъж съм търся двойка мъж и жена

38 год.1.76 см • 96 кг • атлетично тяло • стилен и дискретен мъж с излъчване и класа. Предлагам premium companionship и дискретни срещи за жени и двойки в цялата страна. Подходящ за cuckold/bull д..

Търся две жениVIP обява
Публикуващ: мъж съм търся две жени

Аз съм мъж на 40г., висок и атлетичен търся две жени, но да са непознати по -между си за тройка. Пишете ми на лично.

Надарен мъж търси жена или двойкаVIP обява
Публикуващ: мъж съм търся само жени или двойки

Надарен 25 см добре сложен търся само забавление с жени или двойки дискретност за контакт Вайбър или WhatsApp

Семейство сме търсим мъж за забавлениеVIP обява
Публикуващ: двойка мъж и жена сме търся един мъж

Семейство мъж и жена сме, на 43 и 52 години търсим мъж за трети за забавление без финансови условия. Държим на хигиената и здравето! Ако сте готови да си направите изследвания преди това може да пиш..

Двойка мъж и жена търсим женаVIP обява
Публикуващ: двойка мъж и жена сме търся една жена

Семейството на 40г., търсим млада жена за забавление с нас. Само жени да пишат без мъже и двойки.

днешна обява
Запознанство със семейство
Публикуващ: мъж съм търся само жени или двойки

Имам желание да се запозная със семейство, което жената би искала да бъде излизана пред съпруга си. Обожавам да лижа, имам голям опит и много палав език. Ако ще те възбуди да гледаш, как съпругата ти ..

днешна обява
Бих лизал с удоволствие две жени-приятелки
Публикуващ: мъж съм търся две жени

Харесва ви да бъдете глезени орално, пишете ми и няма да съжалявате. Може да сте две, три или пък една, желаеща/и орални ласки. Падам си също и по-много улегнали жени-60+. Държа на дискретност, хигиен..

днешна обява
Двама приятели на 28 търсим момиче за троика.
Публикуващ: двама мъже сме търся една жена

Здравей, фантазирала ли си да се забавляваш с две разгорещени момчета? Попаднала си на правилната обява ние сме двама приятели добре изглеждащи, които държим на дискретност и чистоплътност с опит в ..

днешна обява
Симпатичен мъж предлага спонсорство на две момичета
Публикуващ: мъж съм търся две жени

Симпатичен и привлекателен мъж на 32г предлага 500EUR за горещи изживявания с две готини момичета. Държа на добра хигиена и дискретност!

днешна обява
Сбъдни еротичните си фантазии.
Публикуващ: мъж съм търся двойка мъж и жена

Здравейте. Ако вие сте семейство, в което битовизма, и еднообразието е заседнало в семейното, легло. Ако искате да разнообразите сексуалния си живот. Ако мъжът има фантазия, да гледа как друг мъж прав..

днешна обява
Удоволствия и нежност за двама
Публикуващ: мъж съм търся само жени или двойки

Сериозен и дискретен мъж на 51 г.176/82, в добра форма и с добър социален статус търси приятни, позитивни и разкрепостени хора. Семейства, интимни двойки или дами, с които да споделя приятни емоции, к..

днешна обява
Подчинен мъж търси господарка или семейство
Публикуващ: мъж съм търся само жени или двойки

Подчинен мъж съм на 42г Търся жена господарка или семейство за нестандартни и садистични игри в сферата на БДСМ. Имам известен опит в игри като cbt, Ballbusting, pising, седене на лице и т.н. Оча..

днешна обява
За двойки

За двойки

Пловдив
Публикуващ: двойка мъж и жена сме търся двойка мъж и жена

Здравейте, нормален мъж съм, за повече информация ми пишете в сайта или пишете в вайбър или whatsapp. Номера има само Вайбър и whatsapp

днешна обява
Желание към двойка
Публикуващ: мъж съм търся двойка мъж и жена

Имам желание да духам на някой мъж пред жена му или приятелка А в случай че позволите и повече... добре скайп - live:.cid.4c19c9ffc2fc47c6 Телеграм - @TemporaryUser0

днешна обява
Търся момиче/жена за тройка
Публикуващ: мъж съм търся една жена

Търся жена или момиче за тройка с друга жена! Моля само сериозни да пишат

Дама търси дама
Публикуващ: жена съм търся само жени или двойки

Моля, прочетете цялата обява преди да ми се обадите ако сте само от Пловдив, Велико Търново, Габрово, Хасково, Казанлък, Ямбол или Сливен! Здравейте, Дами, Аз съм Ани и съм на 29 години. Ако търси..

Търся семейство или двойка
Публикуващ: мъж съм търся двойка мъж и жена

Тук съм с желание да попадна на нормална двойка или семейство, която е разширила интимният си свят с място за трети. Аз съм на 45г. 175/84кг и имам известен опит в този тип отношения. Това значи, че с..

Обрязан мъж съм с дебел як член за семейства и жени...
Публикуващ: мъж съм търся двойка мъж и жена

Обрязан мъж съм с дебел як член... масажист съм

за двоики

за двоики

Пловдив
Публикуващ: мъж съм търся само жени или двойки

Мъж търси двойки за приятно забавление :) Моля да се обаждат само сериозни! Дискретност! неангажиращи срещи предлагам добро финансово подпомагане.

Секс тройка мъж търси двойки
Публикуващ: мъж съм търся двойка мъж и жена

Привет! Аз съм Марти - и съм това, което търсеше толкова много време, затова продължи да четеш :) Когато веднъж дойдеш при мен ще разбереш защо нямам конкуренция в България или то ако има за тях са..

Двойно проникване
Публикуващ: двама мъже сме търся една жена

Търсим дама или две за парти... имаме терен.

Мъж за тройка или воайорство
Публикуващ: мъж съм търся само жени или двойки

Ако търсите мъж за да разнообразите сексуалния си живот, или просто ви харесва да ви гледат докато правите секс, не се колебайте да ме потърсите! За мен - 37 годишен, висок 189 см. с нормално телосл..

Мъж на 24г търси млади двойки / групов
Публикуващ: мъж съм търся двойка мъж и жена

Здравейте на всички, аз съм млад, добре поддържан мъж, търся жена или двойка за приятно прекарване на почивката. Имате ли нужда от почивка? Приятно изкарване чакам с нетърпение само от сериозни хора с..

Търся двойка за воайорство или за тройка
Публикуващ: мъж съм търся двойка мъж и жена

Ако ви харесва някой да ви гледа докато правите секс, или търсите мъж с когото да разнообразите сексуалния си живот, не се поколебайте да ме потърсите!

Gang-bang

Gang-bang

Пловдив
Публикуващ: жена съм търся множество мъже едновременно

Порно кралица

бисексуален за двойки
Публикуващ: мъж съм търся двойка мъж и жена

аз съм мъж на 30 години и търся двойка за забавления. Скайп valeri111

Само секс

Само секс

Пловдив
Публикуващ: мъж съм търся само жени или двойки

За жени, момичета и семейства търсещи нормален хуй чукам якоо

Двойка си търси Жена за забавление
Публикуващ: двойка мъж и жена сме търся двойка мъж и жена

Ние сме Симпатична Двойка, ж35, м40. Търсим си дискретна Жена от 18г до 45г за приятни моменти. Държим на чистоплътност и дискретност, предлагаме същото. Моля да ни пишат само сериозни жени, ком..

Търся жена за сериозна връзка или неангажиращи срещи
Публикуващ: мъж съм търся една жена

Привлекателен българин на 37 съм. Търся жена за сериозна връзка или неангажиращи срещи. Предлагам дискретност и финансов стимул. Пишете под обявата и ще дам телефонен номер! Благодаря!

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече