back to top

Земеделска земя, градини, лозя, гора съдържащи ”Ники”

3 обяви
Продавам земеделска земя 6393кв.м в Долни Богров София
Цена на имота: 338 829 € (662 691.92 лв.) 53 €/кв.м (103.66 лв./кв.м) Земеделска земя 6393 кв.м трета категория

Продавам земеделска земя в Долни Богров София 6393 кв.м местност Виро близост до асвалтиран път от Собственик

Земеделска земя в с. Водица

Земеделска земя в с. Водица

Водица, област Варна
Цена на имота: 11 455 € (22 404.03 лв.) 1.50 €/кв.м (2.93 лв./кв.м) Земеделска земя 7637 кв.м трета категория

Агенция за недвижими имоти НИКИ ХАУС предлага за продажба земеделски земи в землището на с. Водица, община Аксаково. НТП Нива 1. м. Чакъла, четвърта категория, 7637кв.м. -11455 евро 2. м. Чакъла, ..

Обработваем земеделски парцел с площ от 10000 кв.м.

Обработваем земеделски парцел с площ от 10000 кв.м.

Професор Златарски, област Добрич
Цена на имота: 16 872.63 € (33 000 лв.) 1.69 €/кв.м (3.30 лв./кв.м) Земеделска земя 9974 кв.м

Предлагаме за продажба ПИ с идентификатор 58685.9.65 област Добрич, община Тервел, с. Професор Златарски вид територия Земеделска, категория 4, НТП Нива, площ 9974 кв.м, стар номер 001025. Нивата е ..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече