back to top

Земеделска земя, градини, лозя, гора съдържащи ”Имоти в нови искър”

15 обяви
Земеделски имот в Нови Искър, София - до Околовръстен път
Цена на имота: 90 000 € (176 024.70 лв.) 18 €/кв.м (35.20 лв./кв.м) Земеделска земя 4999 кв.м пета категория

Реф. № 013269 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба земеделска земя в гр. Нови Искър, местност Лъката, с площ от 4999 кв.м. Основни характеристики: - Тип имот: Земеде..

Земеделски имот в Нови Искър, до София - близо до Околовръстен път
Цена на имота: 125 940 € (246 317.23 лв.) 30 €/кв.м (58.67 лв./кв.м) Земеделска земя 4198 кв.м пета категория

Реф. № 011889 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба земеделска земя в гр. Нови Искър, местност Средните, с площ от 4198 кв.м. Основни характеристики: - Тип имот: Земе..

Земеделски имот в гр. Нови Искър, до София

Земеделски имот в гр. Нови Искър, до София

Лозята, Нови Искър, област София
Цена на имота: 44 880 € (87 777.65 лв.) 30 €/кв.м (58.67 лв./кв.м) Земеделска земя 1496 кв.м осма категория

Реф. № 011886 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба земеделска земя в гр. Нови Искър, местност Лозята, с площ от 1496 кв.м. Основни характеристики: - Тип имот: Земеде..

 рекламирай сам в favicon
Продавам земеделска земя в град Нови Искър
Цена на имота: 250 000 € (488 957.50 лв.) 17.07 €/кв.м (33.38 лв./кв.м) Земеделска земя 14648 кв.м осма категория

ПИ 00357.5293.1 община Столична, гр. Нови Искър, район Нови Искър - ГНИЛЯНЕ, Местността БЯЛАТА МОГИЛА категория 8, НТП Нива, площ 14648 кв.м имотът е с хубава гледка при смяна на статута може..

Публична продан от ЧСИ на Земеделска земя в гр. София гр. София, район Нови Искър, с. Доброславци, м..
Вид: Земеделска земя 1377 кв.м

Публична продан от частен съдебен изпълнител СРОК: от 04.05.2026 до 04.06.2026 Адрес: гр. София, район Нови Искър, с. Доброславци, местност МОГИЛКА ПОСЕВНА ПЛОЩ, С ПЛОЩ ОТ 1.377 ДКА /ЕДИН ДЕКАР ТР..

Вид: Земеделска земя 2520 кв.м

Публична продан от частен съдебен изпълнител СРОК: от 04.05.2026 до 04.06.2026 Адрес: гр. София, район Нови Искър, с. Доброславци, местност РАКИТА ПОСЕВНА ПЛОЩ, С ПЛОЩ ОТ 2.520 ДКА /ДВА ДЕКАРА ПЕТ..

Земеделска земя

Земеделска земя

Нови Искър, област София
Цена на имота: 21 000 € (41 072.43 лв.) 16.15 €/кв.м (31.60 лв./кв.м) Земеделска земя 1300 кв.м пета категория

Поземлен имот със статут на земеделска земя в село Гниляне, сега административно приобщено като квартал на град Нови Искър. Имотът е равен с площ от 1300 кв.м. и правоъгълна форма. Съседните до него и..

Земеделска земя гр. Нови Искър
Цена на имота: 300 000 € (586 749 лв.) 42.86 €/кв.м (83.82 лв./кв.м) Земеделска земя 7000 кв.м пета категория

Земеделски имот със статут на трайно ползване - нива от 5 категория. Масивът е с правилна трапецовидна форма и излаз до стопански, коларски път. Намира се в местност Просиите и в близост до ЖП гара Бе..

Земеделска земя

Земеделска земя

Нови Искър, област София
Цена на имота: 23 000 € (44 984.10 лв.) 11.50 €/кв.м (22.50 лв./кв.м) Земеделска земя 2000 кв.м трета категория

Земеделска земя-нива с площ от 2300кв.м. от 3-та категория. Поземленият имот се намира в землището на с. Гниляне, местност Враняка. Към момента се отглеждат зърнени култури. В землището на с. Гниляне ..

Земеделска земя

Земеделска земя

Нови Искър, област София
Цена на имота: 19 000 € (37 160.77 лв.) 9.50 €/кв.м (18.58 лв./кв.м) Земеделска земя 2000 кв.м шеста категория

Земеделски имот със статут на ливада от 6-та категория. Имотът е на сравнително равен терен и се намира в землището на с. Гниляне, местност Горна Лака. В землището на Гниляне предлагаме и други земеде..

Земеделска земя

Земеделска земя

Нови Искър, област София
Цена на имота: 17 000 € (33 249.10 лв.) 8.50 €/кв.м (16.62 лв./кв.м) Пасище 2000 кв.м шеста категория

Земеделски имот с площ от 1990кв.м и статут на трайно ползване ливада от 6-та категория. Пасището се намира в землището на с. Подгумер. В района на община Нови Искър, предлагаме и други земеделски зем..

Земеделска земя в Нови Искър, до София - до Промишлена зона
Цена на имота: 75 000 € (146 687.25 лв.) 30 €/кв.м (58.67 лв./кв.м) Земеделска земя 2500 кв.м трета категория

Реф. № 011888 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба земеделска земя в гр. Нови Искър, местност Враняка, с площ от 2500 кв.м. Основни характеристики: - Тип имот: Земед..

Земеделска земя в Нови Искър, до София - над 5дка

Земеделска земя в Нови Искър, до София - над 5дка

Дупките, Нови Искър, област София
Цена на имота: 155 940 € (304 992.13 лв.) 30 €/кв.м (58.67 лв./кв.м) Земеделска земя 5198 кв.м осма категория

Реф. № 011887 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба земеделска земя в гр. Нови Искър, местност Дупките, с площ от 5198 кв.м. Основни характеристики: - Тип имот: Земед..

Промишлен имот за продажба до София

Промишлен имот за продажба до София

google maps icon Подгумер, област София
Цена на имота: 159 000 € (310 976.97 лв.) 35.33 €/кв.м (69.10 лв./кв.м) Земеделска земя 4500 кв.м

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Sfa 81850 Отговорен брокер: Виктор Вучелийски Предлага..

Земеделска земя в района на гр. Нови Искър
Цена на имота: 30 000 € (58 674.90 лв.) 15 €/кв.м (29.34 лв./кв.м) Земеделска земя 2000 кв.м

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Bo 76846 Отговорен брокер: Стефан Абанозов Представяме..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече