back to top

Складове, промишлени и стопански имоти съдържащи ”Къща на село до софия”

1 обяви
Животновъдна ферма с двуетажна къща в село Родина
Цена: 59 500 € (116 371.90 лв.) 3.81 €/кв.м (7.44 лв./кв.м) Ферма 15636 кв.м

Агенция за недвижими имоти ЖОКЕР, предлага за продажба животновъдна ферма с двуетажна къща в село Родина, община Златарица. Имота е с площ от 15 636 кв.м. и представлява два парцела с отделни идентифи..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече