back to top

Складове, промишлени и стопански имоти област Сливен

154 обяви - страница 6 от 6
Производствена база на главен булевард в града
Цена: 200 000 € (391 166 лв.) 130.80 €/кв.м (255.83 лв./кв.м) Промишлено помещение 1529 кв.м

Агенция за недвижими имоти ”ВСИЧКИ ИМОТИ БГ” предлага производствена и складова база на главен булевард в града. Общата площ на парцела е 2878 кв., от които застроени са 1529 кв. Имотът има потенциал ..

Продажба на складова база в района на минералните бани.
Вид: Склад 790 кв.м

Обект подходящ за складова база, стопански двор и др. Три помещения със застроена площ 790 кв. М., двор 4700 кв. М.

Промишлен имот - ЗЕМЯ 2200кв.м. РЗП 1050КВ. М.
Цена: 388 581.83 € (760 000 лв.) 370.08 €/кв.м (723.80 лв./кв.м) Промишлено помещение 1050 кв.м

Агенция ”ИМОТИ КОМФОРТ” Ви предлага промишлен имот с двор 2200 кв.м. с правоъгълна форма и РЗП 1050 кв.м. термопанел с височина 7м. Състои се от основен производствен корпус, сервизни помещения, канце..

Производствено складова база за продажба
Цена: 750 000 € (1 466 872.50 лв.) 49.73 €/кв.м (97.27 лв./кв.м) Промишлено помещение 15080 кв.м

Производствената база е с лице на главен асфалтов път със собствен трафопост. В имота са разположени три масивни халета със стоманобетонова конструкция с висок обем с РЗП- 4000 кв.м., едно метално сгл..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече