back to top

Складове, промишлени и стопански имоти област Добрич

89 обяви - страница 3 от 3
Промишлено помещение гр. Добрич

Промишлено помещение гр. Добрич

Промишлена Зона Север, Добрич
Цена: 160 000 € (312 932.80 лв.) 438.36 €/кв.м (857.35 лв./кв.м) Склад 365 кв.м

International Real Estates (IRE) представя ексклузивно: Просторен и функционален индустриален имот в Добрич, Промишлена зона - Север Представяме имот, предлагащ отлични условия за развитие на ваш..

Гр. Добрич, търговска обект по ул. Калиакра - 155000евро!
Цена: 155 000 € (303 153.65 лв.) 442.86 €/кв.м (866.15 лв./кв.м) 350 кв.м

НЕДВИЖИМИ ИМОТИ КОМПАС 7 Продава Гр. Добрич, търговска обект по ул. Калиакра - 155000евро! Предлагаме търговски обект, находящ се на главен път в гр. Добрич, по ул. Калиакра. Имота разполага с търг..

Селкостопанска сграда овчарник

Селкостопанска сграда овчарник

google maps icon Котленци, област Добрич
Цена: 20 451.68 € (40 000 лв.) 33.04 €/кв.м (64.62 лв./кв.м) Ферма 619 кв.м

Предлагам селскостопанска сграда тип овчарник със застроена площ от 619 кв.м. и обща площ от 2155 кв.м. с трайно преназначение на територията като земеделска и начин на трайно ползване за стопански дв..

 рекламирай сам в favicon
Индустриален имот - За продажба - гр. Добрич

Индустриален имот - За продажба - гр. Добрич

Промишлена Зона Север, Добрич
Цена: 2 000 000 € (3 911 660 лв.) 39.44 €/кв.м (77.14 лв./кв.м) Фабрика 50711 кв.м

RE/MAX Concept представя за продажба с ексклузивни права Индустриален имот - фабрика, с прилежащата й земя, състояща се от промишлени сгради с обща разгърната площ от 22 213 кв.м. Имотът е разположен ..

Промишлена зона Запад - масивна производствена сграда с офис сграда, 300000евро,
Цена: 300 000 € (586 749 лв.) 356.29 €/кв.м (696.85 лв./кв.м) Промишлено помещение 842 кв.м

Предлагаме МАСИВНА ПРОИЗВОДСТВЕНА СГРАДА със застроена площ от 842кв.м състояща се от: Складова база на един етаж с площ -143 кв.м. Промишлена сграда на един етаж с площ - 324 кв.м. Складова б..

Промишлена сграда до месокомбината
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.) 358.21 €/кв.м (700.60 лв./кв.м) Промишлено помещение 335 кв.м

Агенция Сигма продава промишлена сграда в Северна промишлена зона до месокомбината. Сградата е масивна тухлена постройка с бетонен под и обособена офис стая. Помещението е подходящо за производс..

Триетажна офис сграда с прилежащ двор и рампа
Цена: 1 100 000 € (2 151 413 лв.) 550 €/кв.м (1075.70 лв./кв.м) 2000 кв.м

Агенция ”ДОБРИЧ Имоти 21” предлага за продажба триетажна офис сграда на гравна улица в централната част на град Добрич. ОБЯВА 9445 ЦЕНА - 550 евро/кв.м. Сградата е триетажна, със застроена площ 8..

Продава Производствена база с прилежащ промишлен парцел в индустриалната зона на гр. Балчик
Цена: 770 000 € (1 505 989.10 лв.) 302.20 €/кв.м (591.05 лв./кв.м) Промишлено помещение 2548 кв.м

Агенция Живена продава фабрика за дървообработване на мебели от масив със следите параметри - производствена постройка с площ 2548 кв.м, разположена на парцел с площ 20 109 кв.м, който се намира в инд..

Продава се работилница + стопански парцели с постройки в м-ст Гаази баба, гр. Добрич за 90 000€
Цена: 90 000 € (176 024.70 лв.) 38.46 €/кв.м (75.22 лв./кв.м) 2340 кв.м

Агенция за недвижими имоти ” Български Дом”, има удоволствието да Ви предложи за продажба в гр. Добрич, м-ст Гаази баба, а именно работилница, складова база и земеделски парцели. Предлагат се за прода..

Разработен бизнес и търговско помещение в гр. Добрич, Широк център, Реф. номер: 247
Вид: Промишлено помещение 150 кв.м

Недвижими имоти „Хъб Естейт“/„Hub Estate“ предлага за продажба разработен бизнес и търговско помещение в гр. Добрич, Широк център 📌 Реф. номер: 247 📍 Адрес: гр. Добрич, Широк център 💰 Цена: По запи..

Продажба промишлено помещение в Добрич

Продажба промишлено помещение в Добрич

Промишлена Зона Север, Добрич
Цена: 1 500 000 € (2 933 745 лв.) 500 €/кв.м (977.92 лв./кв.м) Промишлено помещение 3000 кв.м

Предлагаме масивна сграда 3000 кв.м. ЗП. Размерите на сградата са 80.00 метра дължина, 37.00 метра широчина, а вътрешната височина е 9.00 метра. На 1/3 от сградата е монтиран окачен таван на височина ..

Пилчарник в с. Дончево.

Пилчарник в с. Дончево.

google maps icon Дончево, област Добрич
Цена: 94 300 € (184 434.77 лв.) 36.54 €/кв.м (71.46 лв./кв.м) Промишлено помещение 2581 кв.м

Обща информация: Продава се напълно проектирана и изградена по всички изисквания птицеферма за отглеждане на кокошки носачки, разположена в землището на с. Богдан, област Добрич. Основни характе..

с. Стефан Караджа, обл. Добрич, стопански двор - 42000лв!
Цена: 21 474.26 € (42 000 лв.) 134.21 €/кв.м (262.50 лв./кв.м) 160 кв.м

НЕДВИЖИМИ ИМОТИ КОМПАС 7 Продава с. Стефан Караджа, обл. Добрич, стопански двор - 42000лв! Предлагаме масивна едноетажна стопанска сграда (кравеферма) в с. Стефан Караджа, обл. Добрич със застроена..

Етаж от сграда в село Спасово

Етаж от сграда в село Спасово

Спасово, област Добрич
Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.) 173.01 €/кв.м (338.38 лв./кв.м) Промишлено помещение 289 кв.м

Продава се втори етаж от сграда който е със статут търговско помещение, но може и да се раздели на два големи апартамента. Намира се в идеалния център до парка на село Спасово, покрива е ремонтиран 20..

Склад 541 кв.м

Склад 541 кв.м

Промишлена Зона Север, Добрич
Цена: 450 000 € (880 123.50 лв.) 831.79 €/кв.м (1626.85 лв./кв.м) Склад 541 кв.м

ID 7284 - Предлагаме на Вашето внимание СКЛАДОВА БАЗА С ОФИС И ПРИЛЕЖАЩА ЗЕМЯ в Северна промишлена зона на гр. Добрич. Имотът е с добър достъп по асфалтов път, с всички комуникации за извършване на ло..

За производство, склад и др...

За производство, склад и др...

Драганово, Дончево, област Добрич
Цена: 30 677.51 € (60 000 лв.) 170.43 €/кв.м (333.33 лв./кв.м) Промишлено помещение 180 кв.м

Помещение за производство. Два етажа. Три зали и склад. Прилежаща земя от 2129. кв.м. За всички наши предложения посетете WWW.SISI-M.COM.

Масивна сграда с голям прилежащ терен с. Паскалево
Цена: 97 145.46 € (190 000 лв.) 32.38 €/кв.м (63.33 лв./кв.м) Склад 3000 кв.м

Недвижими имоти „Хъб Естейт“/„Hub Estate“ предлага за продажба имот в централната част на с. Паскалево. 📌 Реф. номер: 164 📐 Основни характеристики: • Тип имот: Масивна сграда с голям прилежащ..

Голяма постройка със земя.

Голяма постройка със земя.

Промишлена Зона Запад, Добрич
Цена: 56 242.11 € (110 000 лв.) 140.61 €/кв.м (275 лв./кв.м) Ферма 400 кв.м

Двор 3049. кв.м. Ползват се 3290. кв.м.

Зърнобаза, общ. Ген. Тошево
Цена: 414 146.42 € (810 000 лв.) 17.26 €/кв.м (33.75 лв./кв.м) Промишлено помещение 24000 кв.м

Предлагаме Ви за продажба зърнобаза находяща се в землището на община Ген. Тошево с площ от 24 000 кв.м. и застроена складова площ от 3 549 кв.м. Зърнобазата разполага с канализация и ток, а водата тр..

Промишлено помещение 6500 кв.м

Промишлено помещение 6500 кв.м

Балчик, област Добрич
Цена: 1 022 000 € (1 998 858.26 лв.) 157.23 €/кв.м (307.52 лв./кв.м) Промишлено помещение 6500 кв.м

HOLDING GROUP Real Estate представя страхотен инвестиционен имот - 36 807 кв.м. урегулиран инвестиционен имот в близост до Lighthouse Golf & Spa 2.5 декара френска оранжерия Richel с двоен провре..

Отлично инвестиционно предложение

Отлично инвестиционно предложение

Стефаново, област Добрич
Цена: 1 200 000 € (2 346 996 лв.) 171.99 €/кв.м (336.40 лв./кв.м) Промишлено помещение 6977 кв.м

ЕКСКЛУЗИВНО ОТ HOLDING GROUP REAL ESTATE! Представяме Ви отлични инвестиционни урегулирани поземлени имоти, разпределени в 15 броя парцели с обща площ от 29 492 кв.м. и с общо РЗП от 6 977 кв.м., като..

Промишлено помещение в Плачи Дол

Промишлено помещение в Плачи Дол

Плачидол, област Добрич
Цена: 230 000 € (449 840.90 лв.) 212.96 €/кв.м (416.52 лв./кв.м) Промишлено помещение 1080 кв.м

Продава се промишлено помещение от 1080кв.м с прилежаща площ 6дк. Халето е с бетонова настилка, тухлена измазана с железни ферми. В най-ниската си част е с височина 3м, а в най-високата е 5м. В имота ..

Пилчарник в Дончево

Пилчарник в Дончево

Дончево, област Добрич
Цена: 94 589 € (185 000 лв.) 133.22 €/кв.м (260.56 лв./кв.м) Ферма 710 кв.м

Продава се пилчарник в село Дончево с квадратура 710кв.м с двор 2580кв.м. Сградата е масивна измазана пригодена за отглеждането на птици. Има битова част състояща се две стаи, кухня, баня с тоалетна. ..

Продава промишлена сграда с прилежаща земя
Цена: 281 210.53 € (550 000 лв.) 562.42 €/кв.м (1100 лв./кв.м) Склад 500 кв.м

Шанс 2 Ви предлага за продажба промишлена сграда, находяща се в гр. Каварна със застроена площ от 500 кв.м., прилежаща земя към него с площ 3000 кв.м. и с възможност за още 2000 кв.м. В имота има необ..

Промишлено помещение в Паскалево

Промишлено помещение в Паскалево

Паскалево, област Добрич
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.) 49.02 €/кв.м (95.87 лв./кв.м) Промишлено помещение 3060 кв.м

Предлагаме животновъден комплекс. Състои се от стопански сгради, складове помещение за живеене. Общата площ на имота е 15 дка, представлява 2 парцела с площ 6 дка и 9 дка. В големия парцел са сградите..

Склад за съхранение
Цена: 112 484.21 € (220 000 лв.) 137.51 €/кв.м (268.95 лв./кв.м) Склад 818 кв.м

Предлагаме за продажба склад за съхранение с площ 818 кв.м и прилежащ терен с площ 11 571 кв.м., в общ. Генерал Тошево, обл. Добрич. Отстои на 15 км от гр. Генерал Тошево, на 30 км от гр. Добрич и на ..

Фабрика за производство с отлична локация
Цена: 770 000 € (1 505 989.10 лв.) 334.78 €/кв.м (654.78 лв./кв.м) Промишлено помещение 2300 кв.м

Фабрика с производствено помещение, разпростиращо се върху площ от 2300 кв.м. Ток, вода, канализация, възможност за газификация. Разположена е в собствен парцел с площ 20 000 кв.м. с възможност за д..

Промишлен Парцел Балчик

Промишлен Парцел Балчик

Балчик, област Добрич
Цена: 310 000 € (606 307.30 лв.) 62.63 €/кв.м (122.50 лв./кв.м) Промишлено помещение 4950 кв.м

Създаден от: Йордан Иванов Променен от: Йордан Иванов Ключ от имота: няма ключ ТОП Оферта: не Комисион: 10000 Комисиондата: 15.10.2021 12:41 Бележки Ексклузив Контакти Георги Продавач xx..

Комплекс за животни в с Паскалево

Комплекс за животни в с Паскалево

Паскалево, област Добрич
Цена: 170 000 € (332 491.10 лв.) 56.67 €/кв.м (110.83 лв./кв.м) Ферма 3000 кв.м

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече