back to top

Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти съдържащи ”Продажба къщи haskovo kuba”

14 обяви
*** Парцел до боровата горичка в кв. ”Куба II” с готов проект за еднофамилна къща ***
Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.) 119.05 €/кв.м (232.84 лв./кв.м) Продажба 462 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Предлагаме Ви парцел с площ 462 кв.м. Имотът се намира на уникална локация с гледка към борова гора. Има изготвен проект за двуетажна къща с РЗП 196,89 кв.м. Първият етаж се състои от всекидневна с ку..

*** Равен ПАРЦЕЛ за строеж във в. з. Куба1! ***
Цена: 52 000 € (101 703.16 лв.) 75.69 €/кв.м (148.04 лв./кв.м) Продажба 687 кв.м В регулация (УПИ) С ток Собствен водоизточник

АДРЕС Недвижими Имоти има удоволствието да представи за продажба Урегулиран ПАРЦЕЛ във вилна зона Куба1! С размера си от 687 кв.м., правилна форма и равен терен е атрактивен за построяване на нов дом...

2218. Поземлен имот, разположен до регулационните граници на град Хасково, квартал Куба.
Цена: 60 000 € (117 349.80 лв.) 31.55 €/кв.м (61.70 лв./кв.м) Продажба 1902 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода

Поземлен имот, разположен до регулационните граници на гр. Хасково, ситуиран в кв. Куба и граничещ с кв. Кенана, град Хасково. Предлагаме на Вашето внимание ЗА ПРОДАЖБА ПОЗЕМЛЕН ИМОТ, разположен в с..

 рекламирай сам в favicon
Ексклузивно!!! Парцел с отлична локация кв. Куба
Цена: 39 999 € (78 231.24 лв.) 52.77 €/кв.м (103.20 лв./кв.м) Продажба 758 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

ЕКСКЛУЗИВНО ОТ AURA Real Estate гр. Хасково, кв. Куба Aura Real Estate представя изключителна възможност за придобиване на поземлен имот с отличен потенциал, разположен в един от най-перспективнит..

УПИ в спокоен район на Хасково - отлична инвестиция!
Цена: 30 600 € (59 848.40 лв.) 63.75 €/кв.м (124.68 лв./кв.м) Продажба 480 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

🏡 „Империал Хаус“ предлага за продажба парцел - УПИ, подходящ за жилищно строителство в кв. Куба 2, гр. Хасково! Представяме Ви отличен имот с прекрасен потенциал за изграждане на еднофамилна къща..

Парцел с проект и разрешение за строеж в кв. Куба, град Хасково
Цена: 53 685.65 € (105 000 лв.) 116.71 €/кв.м (228.26 лв./кв.м) Продажба 460 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

Продава се парцел с проект и разрешение за строеж на двуетажна къща с гараж - кв. Куба, тих район до борова гора Цена: По договаряне Площ на парцела: 460 кв.м. Разрешение за строеж: Да Одобрен ..

Парцел/Терен, продажба, Хасково, кв. Куба
Цена: 38 000 € (74 321.54 лв.) 38 €/кв.м (74.32 лв./кв.м) Продажба 1000 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

Предлагаме Ви ПИ с площ от 1000кв.м. Трайно предназначение на територията: Урбанизирана, начин на трайно ползване: Ниско застрояване до 10м./. Парцелът е равен, в близост има ток и вода. В имота има..

Парцели УПИ кв. Куба

Парцели УПИ кв. Куба

Куба, Хасково
Цена: 53 685.65 € (105 000 лв.) 35.27 €/кв.м (69 лв./кв.м) Продажба 1522 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

💎 Недвижими имоти „Diamond“ - Качеството има значение! 💎 📍 ПАРЦЕЛИ в регулация за продажба - в. з. Куба, гр. Хасково 📐 Площ на 1 ви парцел 751 кв.м 📐 Площ на 1 ви парцел 599 кв.м 📐 Площ на 1 ви ..

Парцел УПИ кв. Куба

Парцел УПИ кв. Куба

Куба, Хасково
Цена: 28 121.05 € (55 000 лв.) 163.49 €/кв.м (319.77 лв./кв.м) Продажба 172 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

💎 Недвижими имоти „Diamond“ - Качеството има значение! 💎 📍 ПАРЦЕЛ в регулация за продажба - в. з. Куба, гр. Хасково 📐 Площ: 172 кв.м 📏 Равен терен - ползва като право на преминаване 🏗️ ⚡ Ток -..

Парцел в регулация в кв. Куба
Цена: 28 121.05 € (55 000 лв.) 46.95 €/кв.м (91.82 лв./кв.м) Продажба 599 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

💎 Недвижими имоти „Diamond“ - Качеството има значение! 💎 📍 ПАРЦЕЛ в регулация за продажба - в. з. Куба, гр. Хасково 📐 Площ: 599 кв.м 📏 Равен терен - идеален за строителство 🏗️ ⚡ Ток - наличен ..

Парцел в регулация в кв. Куба
Цена: 28 121.05 € (55 000 лв.) 37.44 €/кв.м (73.24 лв./кв.м) Продажба 751 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

💎 Недвижими имоти „Diamond“ - Качеството има значение! 💎 📍 ПАРЦЕЛ в регулация за продажба - в. з. Куба, гр. Хасково 📐 Площ: 751 кв.м 📏 Равен терен - идеален за строителство 🏗️ ⚡ Ток - наличен ..

№3892 Парцел в регулация-504м2 с ток, вода и кладенец | вилна зона ”Куба” II, Хасково.
Цена: 25 053.30 € (49 000 лв.) 49.71 €/кв.м (97.22 лв./кв.м) Продажба 504 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Предлагаме на Вашето внимание ЗА ПРОДАЖБА - УРЕГУЛИРАН ПОЗЕМЛЕН ИМОТ, ЗА ЖИЛИЩНО ЗАСТРОЯВАНЕ, намиращ се в местност ”Куба II”, на град Хасково. Имотът е с достъп от черен, чакълиран път, с възможн..

ЛИЗИНГ! Парцел/УПИ/ в кв. Куба
Цена: 24 030.72 € (47 000 лв.) 49.45 €/кв.м (96.70 лв./кв.м) Продажба 486 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

Недвижими имоти ”Diamond” предлага за продажба парцел/УПИ/ в кв. Куба Площ на парцела:486 кв.м Ток и вода в близост до имота с възможност за присъединяване Локална канализация, която се ползва от н..

Парцел в кв. ”Куба”

Парцел в кв. ”Куба”

Куба, Хасково
Цена: 40 000 € (78 233.20 лв.) 28.31 €/кв.м (55.37 лв./кв.м) Продажба 1413 кв.м В регулация (УПИ) С ток Собствен водоизточник

Предлагаме Ви парцел с площ от 1413 кв.м. Теренът е равен. Намира се в квартал ”Куба”. Има партиди за ток и собствен сондаж. Има изготвен проект с РЗП 256 кв.м. за еднофамилна къща. Обади се СЕГА ..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече