back to top

Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти съдържащи ”Бърза”

476 обяви - страница 10 от 16
Парцел Равда

Парцел Равда

Равда, област Бургас
Цена: 675 400 € (1 320 967.58 лв.) 201.49 €/кв.м (394.08 лв./кв.м) Продажба 3352 кв.м Не е в регулация

BULGARIA REAL ESTATE Ви предлага Продава се парцел - отлична инвестиционна възможност! Парцела не е в регулация и се намира в Равда до комплекс Емералд. Локацията е търсена за ваканционни имоти, с б..

Ексклузивен парцел 4389 кв.м с несравнима панорамна гледка към Слънчев бряг
Цена: 197 000 € (385 298.50 лв.) 44.88 €/кв.м (87.80 лв./кв.м) Продажба 4389 кв.м Не е в регулация

Inclusive предлага за продажба парцел с отличен потенциал - 4389 кв.м в близост до планината и с директна гледка към Слънчев бряг. Имотът е подходящ за: Жилищен комплекс или вили под наем Ваканционн..

Парцел в регулация в село Михайлово, обл. Стара Загора
Цена: 6500 € (12 712.90 лв.) 5.86 €/кв.м (11.45 лв./кв.м) Продажба 1110 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ПАРЦЕЛ В РЕГУЛАЦИЯ - РЕАЛНА ИНВЕСТИЦИЯ С ПОТЕНЦИАЛ 🔝 Отличен избор за семеен дом, две домакинства, къща за гости или..

 рекламирай сам в favicon
АТРАКТИВЕН ПАРЦЕЛ 1335 КВ. М. В АХЕЛОЙ НА 150 М. ОТ МОРЕ
Цена: 114 990 € (224 900.90 лв.) 86.13 €/кв.м (168.47 лв./кв.м) Продажба 1335 кв.м Не е в регулация

Имоти Премиер Ви представя атрактивен парцел с инвестиционен потенциал и отлична локация в с. Ахелой, област Бургас. Имаме удоволствието да Ви представим този отличен имот - поземлен имот с обща п..

🏗️ Парцел за продажба - Индустриална зона Север, гр. Пловдив 🏗️
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.) 55 €/кв.м (107.57 лв./кв.м) Продажба 2000 кв.м В регулация (УПИ)

ОФЕРТА 86153 📍 Локация: Пловдив, Индустриална зона - Север 💶 Цена: 110 000 € 📐 Площ: 2 000 кв.м НТП За друг вид производствен, складов обект Предлагаме за продажба отличен парцел с много добър и..

Поземлен имот с панорамни гледки в с. Арбанаси, обл. Велико Търново.
Цена: 60 000 € (117 349.80 лв.) 6.31 €/кв.м (12.35 лв./кв.м) Продажба 9502 кв.м Не е в регулация

Монс Пропъртис има удоволствието да Ви представи за продажба поземлен имот с панорамни гледки в с. Арбанаси, обл. Велико Търново. Имотът е с площ от 9502 м2. Не е в регулация. Лице на главен асфал..

Парцел в село Михайлово, обл. Стара Загора

Парцел в село Михайлово, обл. Стара Загора

Михайлово, област Стара Загора

🏡 Агенция за Недвижими Имоти DIAMOND 💎 Предлага за продажба парцел в с. Михайлово, обл. Стара Загора 📐 Площ: 1110 кв.м 📍 В регулация 🔌 Партиди за ток и вода 🏘️ В близост до центъра 💰 Цена: 6..

Парцел Равно поле

Парцел Равно поле

Равно поле, област София
Цена: 138 500 € (270 882.46 лв.) 54.96 €/кв.м (107.50 лв./кв.м) Продажба 2520 кв.м Не е в регулация

BULGARIA REAL ESTATE Ви предлага Парцел за застрояване до St. Sofia Golf & SPA - с. Равно поле, Софийска област ID 3184 • Локация: с. Равно поле, непосредствено до голф игрище St. Sofia Golf &..

Атрактивен парцел за инвестиция

Атрактивен парцел за инвестиция

Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 680 000 € (1 329 964.40 лв.) 218.44 €/кв.м (427.23 лв./кв.м) Продажба 3113 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

Явлена предлага изключителен инвестиционен парцел в Слънчев бряг, разположен, само на 450 метра от плажа. Имотът е равен, с отличен достъп и заобиколен от вече изградени и функциониращи комплекси, кое..

Парцел Младост 1

Парцел Младост 1

Младост 1, София
Цена: 253 000 € (494 825 лв.) 281.11 €/кв.м (549.80 лв./кв.м) Продажба 900 кв.м Не е в регулация

BULGARIA REAL ESTATE Ви предлага Парцел до парк „Въртопо“, Младост 1 - отлична възможност за жилищно строителство и дългосрочна инвестиция ID 3111 • Локация: гр. София, кв. Младост 1, непосредствен..

Парцел за жилищно строителство в с. Браниполе - 611 кв.м, между къщи
Цена: 90 000 € (176 024.70 лв.) 147.30 €/кв.м (288.10 лв./кв.м) Продажба 611 кв.м В регулация (УПИ)

ОФЕРТА 6432 Изключително рядко предлаган имот в утвърдена жилищна среда - парцел за жилищно строителство, разположен в с. Браниполе, област Пловдив. Имотът е между къщи, което гарантира спокойствие, о..

Поземлен имот с лице на асфалтов път - гр. Созопол, път за с. Равадиново!!!
Цена: 220 000 € (430 282.60 лв.) 50.87 €/кв.м (99.50 лв./кв.м) Продажба 4325 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода

Ние от ИмоЕксперт предлагаме поземлен имот с отлична локация в района на гр. Созопол, разположен на главния път за с. Равадиново. Имотът е с площ 4325 кв.м и разполага с 56 м лице на асфалтов път, оси..

Огромен парцел в регулация в гр. Перник
Цена: 3 658 185 € (7 154 787.97 лв.) 44.99 €/кв.м (88 лв./кв.м) Продажба 81304 кв.м В регулация (УПИ)

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Sfa 86624 Отговорен брокер: Стойчо Бугов Предлагаме ур..

Готов за застрояване урегулиран парцел в кв. Христо Ботев
Цена: 149 900 € (293 178.92 лв.) 627.20 €/кв.м (1226.70 лв./кв.м) Продажба 239 кв.м В регулация (УПИ)

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Vna 89177 Отговорен брокер: Николай Витанов Предлагаме..

Парцел за къща в с. Волуяк

Парцел за къща в с. Волуяк

google maps icon Волуяк, област София
Цена: 100 000 € (195 583 лв.) 77.70 €/кв.м (151.97 лв./кв.м) Продажба 1287 кв.м В регулация (УПИ)

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Sfa 88145 Отговорен брокер: Виктор Вучелийски Предлага..

Поземлен имот за продажба местност Ломски отдел
Цена: 144 900 € (283 399.77 лв.) 72.41 €/кв.м (141.63 лв./кв.м) Продажба 2001 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода

RE/MAX River Estate предлага ЕКСКЛУЗИВНО на своите клиенти ПОЗЕМЛЕН ИМОТ в град Русе. Предлагаме на Вашето внимание поземлен имот с площ от 2000 кв.м, разположен в землището на гр. Русе, местност ..

Парцел с. Оризаре

Парцел с. Оризаре

Оризаре, област Бургас
Цена: 220 000 € (430 282.60 лв.) 68.75 €/кв.м (134.46 лв./кв.м) Продажба 3200 кв.м В регулация (УПИ)

BULGARIA REAL ESTATE Ви предлага Парцел за инвестиция в с. Оризаре, местност „Герана“ - до к-с „Герана“ и в близост до Слънчев бряг ID 2879 Имотът разполага със следните параметри: - Локация: облас..

УПИ за продажба в промишлена зона на гр. Симитли с лице на асфалтиран път
Цена: 31 000 € (60 630.73 лв.) 37.26 €/кв.м (72.87 лв./кв.м) Продажба 832 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

Агенция за недвижими имоти ДОМОСС предлага за продажба имот в регулация разположен в източната част непосредствено до границите на бившето военно поделение, сега промишлена зона на гр. Симитли. Имота ..

УПИ с инвестиционен потенциал в село Долни Пасарел
Цена: 176 400 € (345 008.40 лв.) 200 €/кв.м (391.17 лв./кв.м) Продажба 882 кв.м В регулация (УПИ)

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Bo 89144 Отговорен брокер: Стефан Абанозов Предлагаме ..

Регулиран парцел до Поморие и главния път Бургас-Варна
Цена: 52 000 € (101 703.16 лв.) 52 €/кв.м (101.70 лв./кв.м) Продажба 1000 кв.м В регулация (УПИ)

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: BS 89152 Отговорен брокер: Георги Иванов Предлагаме за..

УПИ за еднофамилна къща в с. Храбърско, близо до АМ „Европа“
Цена: 35 000 € (68 454.05 лв.) 62.50 €/кв.м (122.24 лв./кв.м) Продажба 560 кв.м В регулация (УПИ)

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Sfa 89153 Отговорен брокер: Магдалена Цоклинова Предла..

Парцел за продажба в с. Подгумер

Парцел за продажба в с. Подгумер

Подгумер, област София
Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.) 83.97 €/кв.м (164.23 лв./кв.м) Продажба 655 кв.м Не е в регулация

Парцел за продажба в София, с. Подгумер - отлична възможност за дом сред природа, на минути от града! За повече информация и огледи, цитирайте следния код: 265651 - Площ: 655 кв.м - Локация: София..

ИНВЕСТИЦИОНЕН ПАРЦЕЛ В С. КАПИТАН АНДРЕЕВО - СТРАТЕГИЧЕСКА ЛОКАЦИЯ
Цена: 55 730 € (108 998.40 лв.) 85.74 €/кв.м (167.70 лв./кв.м) Продажба 650 кв.м В регулация (УПИ)

Референтен номер: 56. 💛 СЪН ХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВИ ПРЕДСТАВЯ: 💛 🚛 АТРАКТИВЕН ИНВЕСТИЦИОНЕН ПАРЦЕЛ - 650 кв.м В С. КАПИТАН АНДРЕЕВО 📍 ЛОКАЦИЯ: Имотът се намира на международния транспортен кор..

🏡 Парцел с ПУП в м-т Планова - 825 кв.м, готов за строителство
Цена: 69 000 € (134 952.27 лв.) 83.64 €/кв.м (163.58 лв./кв.м) Продажба 825 кв.м В регулация (УПИ)

🏡 Парцел с ПУП в м-т Планова - 825 кв.м, готов за строителство 📍 м-т Планова, гр. Варна 📌 Реф. № 82650 --- ## 📐 Параметри ✔ Площ: 825 кв.м ✔ ПУП - готов за проектиране ✔ Подходящ за еднофамилна къ..

3000кв.м над Марково за вила или хотел

3000кв.м над Марково за вила или хотел

google maps icon Марково, област Пловдив
Цена: 82 800 € (161 942.72 лв.) 27.60 €/кв.м (53.98 лв./кв.м) Продажба 3000 кв.м Не е в регулация

Тук е вашият хотел или вашата прекрасна вила в сърцето на Родопите, със асфалтов целогодишен път. Парцела е 3000кв.м, земята е категория 10. Бърза смяна на предназначението. За повече информация и о..

ПАРЦЕЛ ДО МЕЖДУНАРОДЕН ПЪТ И ЛИДЛ

ПАРЦЕЛ ДО МЕЖДУНАРОДЕН ПЪТ И ЛИДЛ

Несебър, област Бургас
Цена: 180 000 € (352 049.40 лв.) 90 €/кв.м (176.02 лв./кв.м) Продажба 2000 кв.м Не е в регулация

🏗️ ЕКСКЛУЗИВНО ОТ CORRECT IMMO! Предлагаме за продажба атрактивен парцел в землището на с. Кошарица, разположен в непосредствена близост до магазин LIDL и международния път Варна - Бургас. Локацията..

парцел в гр. Игнатиево, обл. Варна - м. АЧМАЛЪКА
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) 10.23 €/кв.м (20 лв./кв.м) Продажба 4400 кв.м Не е в регулация

Имоти Премиер представя атрактивен парцел в гр. Игнатиево, обл. Варна - м. АЧМАЛЪКА, вид територия Земеделска, категория 6, НТП Нива. Имаме удоволствието да ви представим отличен поземлен имот с общ..

Парцел на главен път Е85 в близост до град Полски Тръмбеш

Парцел на главен път Е85 в близост до град Полски Тръмбеш

Полски Тръмбеш, област Велико Търново
Цена: 80 000 € (156 466.40 лв.) 40 €/кв.м (78.23 лв./кв.м) Продажба 2000 кв.м Не е в регулация

НАМАЛЕНА ЦЕНА! Топ Естейт Недвижими имоти Ви предлага парцел на главен път Русе - Велико Търново, в непосредствена близост до град Полски Тръмбеш. Имотът е с площ от 2000 кв.м, равен и ограден, с нали..

11 УПИта под хотел Марково | Отличен терен за къща или инвестиция
Цена: 52 000 € (101 703.16 лв.) 80 €/кв.м (156.47 лв./кв.м) Продажба 650 кв.м Пред регулация

Estate Partners представя 11 самостоятелни УПИ в с. Марково - една от най-предпочитаните локации в подножието на Родопите. Парцелите са с площ от 612 до 780 кв.м, с правилна форма и отлични параметр..

Инвестиционен имот с разрешение за фотоволтаична централа - с. Любеново, област Хасково
Вид сделка: Продажба 2258 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

Продава се инвестиционен имот с разрешение за фотоволтаична електроцентрала - с. Любеново, България Местоположение: село Любеново, област Хасково Площ на имота: 2 258 кв.м Разрешена инсталирана м..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече