back to top

Апартаменти съдържащи ”Тристаен апартамент под наем софия”

1044 обяви
Цена:
250 000 € (488 957.50 лв.)
за кв.м:
3164.56 €/кв.м (6189.34 лв./кв.м)
Вид на имота:
Тристаен апартамент в София
Квадратура:
79 кв.м
Вид строителство:
Тухла
Година на строителство:
2020 г.
Номер на етажа:
1 етаж
Етаж:
Първи жилищен

ТРЕ ИМОТИ продава двустаен апартамент, преустроен в изключително функционален малък тристаен апартамент. Локацията е една от най-желаните: ул. Проф. Живко Сталев, до новата детска градина. Пред самия блок има спирка на автобуси 97 и 95, които правят връзка с две метростанции: Витошав МОЛ Парадайз и МС Фредерик Жолио-Кюри. Апартаментът е ситуиран на партерен етаж със собствен двор. Площа е разпределена по следният начин: ЗП 54,31 кв.м., тераса 14,60 кв.м., ОЧ 10,24 кв.м.; мазе в сутерена 2,01 кв.м. Апартаментът се състои от хол с дневна част и обособен кухненски бокс, две спални, баня с тоалет..

Цена:
118 833 € (232 417.15 лв.)
за кв.м:
1100.10 €/кв.м (2151.60 лв./кв.м)
Вид на имота:
Тристаен апартамент в Пампорово
Квадратура:
108.02 кв.м
Вид строителство:
Тухла
Номер на етажа:
6 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: STO-118669 Оферта от инвеститора - без такси и комисиони. Представяме за продажба тристаен апартамент в атрактивен хотелски и апартаментен комплекс, който се намира в красива местност на 3 км от живописното родопско село Левочево, на 6 км от ски курорт Пампорово. Получен Акт 16. Имотът от 108.02 кв.м е разпределен на две нива и има изложения на изток, юг и запад. Състои се от всекидневна, спалня, тераса, баня с тоалетна на първо ниво и..

Цена:
198 501 € (388 234.20 лв.)
за кв.м:
1699.93 €/кв.м (3324.78 лв./кв.м)
Вид на имота:
Тристаен апартамент в София
Квадратура:
116.77 кв.м
Вид строителство:
ЕПК/ПК
Номер на етажа:
2 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: SOF-136034 Представяме просторен, южен тристаен апартамент в Mountain View Obelya - ексклузивен жилищен комплекс с концепция за функционалност, комфорт и достъпност, с широк избор от практични нови жилища в бързо развиващия се кв. ”Обеля 1”. Бъдещите собственици на имота ще се насладят на спокойна и добре организирана среда с отлична логистика и лесен достъп до ключови части на столицата, озеленен вътрешен двор и разнообразие от търговски обекти в..

 рекламирай сам в favicon
Цена:
198 501 € (388 234.20 лв.)
за кв.м:
1699.93 €/кв.м (3324.78 лв./кв.м)
Вид на имота:
Тристаен апартамент в София
Квадратура:
116.77 кв.м
Вид строителство:
ЕПК/ПК
Номер на етажа:
2 етаж

Цена:
148 724 € (290 878.86 лв.)
за кв.м:
1600.04 €/кв.м (3129.40 лв./кв.м)
Вид на имота:
Двустаен апартамент в София
Квадратура:
92.95 кв.м
Вид строителство:
ЕПК/ПК
Номер на етажа:
2 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: SOF-137680 Представяме комфортен двустаен апартамент за продажба в Mountain View Obelya - ексклузивен жилищен комплекс с концепция за функционалност, комфорт и достъпност, с широк избор от практични нови жилища в бързо развиващия се кв. ”Обеля 1”. Бъдещите собственици на имота ще се насладят на спокойна и добре организирана среда с отлична логистика и лесен достъп до ключови части на столицата, озеленен вътрешен двор и разнообразие от търговски об..

Цена:
212 600 € (415 809.46 лв.)
за кв.м:
2649.88 €/кв.м (5182.72 лв./кв.м)
Вид на имота:
Двустаен апартамент в София
Квадратура:
80.23 кв.м
Вид строителство:
Тухла
Номер на етажа:
4 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: SOF-127848 Ексклузивно представяме за продажба двустаен апартамент №4.32 в сграда S-Tower - нов проект с отличителен дизайн, висок клас на изпълнение, комуникативна локация и отлична възможност за инвестиция. Проектът е дело на арх. Ангел Захариев и неговия екип, печелили неведнъж престижната награда ”Сграда на годината”. Кулата е с изключителна визия и ще се превърне в емблема за столицата ни. Апартаментът е ситуиран на 4-ти етаж от общо 15 и..

Цена:
247 041 € (483 170.20 лв.)
за кв.м:
2750.09 €/кв.м (5378.72 лв./кв.м)
Вид на имота:
Двустаен апартамент в София
Квадратура:
89.83 кв.м
Вид строителство:
Тухла
Номер на етажа:
4 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: SOF-128675 Ексклузивно представяме за продажба двустаен апартамент №4.28 в сграда S-Tower - нов проект с отличителен дизайн, висок клас на изпълнение, комуникативна локация и отлична възможност за инвестиция. Проектът е дело на арх. Ангел Захариев и неговия екип, печелили неведнъж престижната награда ”Сграда на годината”. Кулата е с изключителна визия и ще се превърне в емблема за столицата ни. Апартаментът е ситуиран на 4-ти етаж от общо 15 и..

днешна обява
Просторен тристаен апартамент с южно изложение в кв. Младост 3 с гаражVIP обява
Цена: 389 000 € (760 817.87 лв.) 3087.30 €/кв.м (6038.24 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 126 кв.м Тухла 4 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: SOF 139935 Представяме Ви просторен и функционален ..

днешна обява
Двустаен апартамент в ексклузивен комплекс Mountain View ObelyaVIP обява
Цена: 148 724 € (290 878.86 лв.) 1600.04 €/кв.м (3129.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 92.95 кв.м ЕПК/ПК 2 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: SOF-137680 Представяме комфортен двустаен апартамен..

днешна обява
Четиристаен апартамент №366Ж в Mountain View ObelyaVIP обява
Цена: 229 132 € (448 143.24 лв.) 1649.97 €/кв.м (3227.07 лв./кв.м) Многостаен апартамент в София 138.87 кв.м ЕПК/ПК 3 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: SOF-136268 Представяме просторен четиристаен апарта..

днешна обява
Тристаен апартамент в ексклузивен комплекс Mountain View ObelyaVIP обява
Цена: 213 235 € (417 051.40 лв.) 1800.06 €/кв.м (3520.60 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 118.46 кв.м ЕПК/ПК 5 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: SOF-136272 Представяме тристаен апартамент в Mounta..

днешна обява
Панорамен двустаен апартамент в ексклузивен комплекс Mountain View ObelyaVIP обява
Цена: 117 026 € (228 882.96 лв.) 1800.12 €/кв.м (3520.73 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 65.01 кв.м ЕПК/ПК 8 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: SOF-136277 Представяме панорамен двустаен апартамен..

днешна обява
Тристаен апартамент №5.34 в сграда S-Tower на бул. ”Г. М. Димитров”VIP обява
Цена: 370 655 € (724 938.17 лв.) 2850.10 €/кв.м (5574.30 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 130.05 кв.м Тухла 5 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: SOF-116659 Ексклузивно представяме за продажба трис..

днешна обява
Южен тристаен апартамент в Synerga Premium ComplexVIP обява
Цена: 342 589 € (670 045.84 лв.) 2579.93 €/кв.м (5045.90 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 132.79 кв.м Тухла 4 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: SOF-134901 В сърцето на кв. ”Младост” и само на кра..

Страхотен ТристаенVIP обява

Страхотен Тристаен

Илинден, София
Цена: 245 000 € (479 178.35 лв.) 2606.38 €/кв.м (5097.64 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 94 кв.м Панел 1992 г. 5 етаж Непоследен

Продава се просторен тристаен апартамент до метростанция Вардар- ж.к. Гевгелийски, отлично обзаведен, готов за нанасяне. Жилището е много просторно и светло, с големи стаи, огромен коридор и много гол..

Тристаен Апартамент с Гараж и Двор в Луксозна Сграда в кв. БоянаVIP обява
Цена: 370 000 € (723 657.10 лв.) 3737.37 €/кв.м (7309.67 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 99 кв.м Тухла 2026 г. 1 етаж Първи жилищен В строеж

Престиж Билдинг Ви представя тристаен апартамент с гараж и собствен двор в луксозна жилищна сграда в кв. Бояна. Апартаментът разполага с: Обща площ: 99.06 кв.м Чиста жилищна площ: 87.78 кв.м С..

днешна обява
3-стаен, София, Фондови жилища, 88 кв.м., 199000 €
Цена: 199 000 € (389 210.17 лв.) 2261.36 €/кв.м (4422.84 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 88 кв.м Панел 3 етаж Непоследен

Просторен тристаен апартамент с потенциал за преустройство в многостаен, разположен в кв. Фондови жилища, на 3-ти етаж. Имотът е с площ от 87 кв.м и предлага големи и функционални помещения, подходящи..

днешна обява
Тристаен апартамент в гр. София на ул. Доспат
Цена: 742 500 € (1 452 203.78 лв.) 4500 €/кв.м (8801.24 лв./кв.м) Многостаен апартамент в София 165 кв.м Тухла 2004 г. 2 етаж

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Ви представя един просторен и светъл имот в централна част на гр. София. Намира се в близост до Медицинска академия, Баня Мадара, градинката на Доспат. Мястото е супер комуникати..

днешна обява
Дружба-2, 3-стаен в строеж, продава
Цена: 224 054 € (438 211.53 лв.) 1982.78 €/кв.м (3877.98 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 113 кв.м Тухла 2027 г. 2 етаж Първи жилищен В строеж

БЕЗ КОМИСИОННА! Среден, непреходен и изцяло покрит 3-стаен, в модерна нова сграда с много елегантна визия, строяща се в непосредствена близост до бул. Цв. Лазаров и бул. Брюксел - стратегическа трансп..

Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия
Цена: 134 461 € (262 982.86 лв.) 2650 €/кв.м (5182.95 лв./кв.м) Едностаен апартамент в София 50.74 кв.м Тухла 2026 г. 1 етаж Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Sfb 83719 Отговорен брокер: Иванка Стойкова Жилищната ..

Продаваме 3-стаен апартамент под наем, Павлово
Цена: 370 000 € (723 657.10 лв.) 2913.39 €/кв.м (5698.10 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 127 кв.м Тухла 2026 г. 4 етаж Непоследен

Нов, готов с А-16 от 2026, просторен апартамент в представителна като фасада и архитектура, малка, бутикова сграда. Имотът се продава на шпакловка и замазка, с висококачествена PVC дограма от VEKA, ..

Продава тристаен апартамент в затворен комплекс в кв. Обеля 2
Цена: 200 000 € (391 166 лв.) 2105.26 €/кв.м (4117.54 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 95 кв.м Тухла 2023 г. 6 етаж Последен етаж

Агенция RealNet Partners предлага за продажба светъл и функционален тристаен апартамент, разположен в затворен комплекс в кв. Обеля 2. Имотът се намира в нова тухлена сграда само на 3 минути пешеходно..

Продаваме нов 3-стаен апартамент в кв. Павлово
Цена: 420 000 € (821 448.60 лв.) 3750 €/кв.м (7334.36 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 112 кв.м Тухла 2026 г. 1 етаж Първи жилищен

Нов-А16 от 2026г., със собствен прилежащ двор от над 153 кв.м. Инвестиционно имотът се откроява по 3 важни за всеки собственик обективни характеристики-МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ - качество на строителството - ..

Тристаен Апартамент в Овча Купел, София - Обзаведен
Цена: 300 000 € (586 749 лв.) 2189.78 €/кв.м (4282.84 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 137 кв.м Тухла 2018 г. Непоследен

Реф. 012217 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент в ж.к. Овча Купел, разположен в тухлена сграда от 2018 г. Характерис..

Перфектен избор както за лично ползване, така и за инвестиция
Цена: 174 135 € (340 578.46 лв.) 2048.65 €/кв.м (4006.80 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 85 кв.м Тухла 2028 г. 4 етаж Непоследен

🏡 **Чудесен функционален 3-стаен апартамент на цената на 2-стаен в кв. Карпузица, София! ** 🏡 ✨ Представяме Ви **луксозен имот ново строителство**, разположен в един от най-предпочитаните и зелени ра..

Двустаен апартамент в нова сграда с елегантна, съвременна архитектура в кв. ”Горубляне”
Цена: 135 405 € (264 829.16 лв.) 1949.96 €/кв.м (3813.78 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 69.44 кв.м Тухла 2 етаж В проект

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: SOF 137147 Представяме Ви двустаен апартамент за пр..

Четиристаен апартамент в нова сграда с елегантна, съвременна архитектура в кв. Горубляне
Цена: 245 870 € (480 879.92 лв.) 1566.05 €/кв.м (3062.93 лв./кв.м) Многостаен апартамент в София 157 кв.м Тухла 4 етаж В проект

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: SOF 138558 Представяме Ви четиристаен апартамент за..

Продава 3-СТАЕН в близост до бул. Г. М. Димитров
Цена: 320 000 € (625 865.60 лв.) 2666.67 €/кв.м (5215.55 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 120 кв.м Тухла 2003 г. 4 етаж Непоследен

УЮТЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С ТРИ ТЕРАСИ В КВ. ВИТОША! Предлагаме за продажба просторен и функционален тристаен апартамент, разположен в предпочитания кв. Витоша, на границата със Студентски град, в..

Обзаведен апартамент с мазе и таванско помещение в кв. Яворов
Цена: 310 000 € (606 307.30 лв.) 4428.57 €/кв.м (8661.53 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 70 кв.м Тухла 2000 г. 4 етаж Непоследен

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Sfa 90361 Отговорен брокер: Николай Попов Предлагаме з..

Тристаен апартамент в кв. Дианабад до МЕТРОСТАНЦИЯ
Цена: 344 000 € (672 805.52 лв.) 2774.19 €/кв.м (5425.85 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 124 кв.м Тухла 2012 г. 1 етаж Първи жилищен

МЕТРОСТАНЦИЯ! СВОБОДНО МЯСТО ЗА ПАРКИРАНЕ! ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА ПАРКОМЯСТО Предлагаме за продажба тристаен апартамент в кв. Дианабад. Имотът е на шпакловка и замазка, което дава възможност д..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече