back to top

Апартаменти съдържащи ”Тристаен апартамент под наем в стара загора”

64 обяви
Отдава под наем тристаен апартамент в топ център
Вид на имота: Тристаен апартамент в Стара Загора 100 кв.м Тухла 2004 г. 4 етаж Последен етаж

Референтен номер: 706. Референтен номер: 706 МИХАЙЛОВА ИМОТИ предоставя на Вашето внимание обзаведен тристаен апартамент в топ център. Жилището е разположено на 4-ти етаж от 4 с подпокривно простра..

Дава под наем тристаен апартамент до Аязмото
Вид на имота: Тристаен апартамент в Стара Загора 100 кв.м Тухла 1989 г. 4 етаж Непоследен

Референтен номер: 61. Референтен номер 61: МИХАЙЛОВА ИМОТИ предоставя на Вашето внимание луксозен тристаен апартамент под наем в близост до парк Аязмото. Апартаментът е разположен на 4-ти етаж от ..

днешна обява
top icon

Обзаведен тристаен апартамент

Три Чучура - Юг, Стара Загора
Цена:
79 900 € (156 270.82 лв.)
за кв.м:
1401.75 €/кв.м (2741.60 лв./кв.м)
Вид на имота:
Тристаен апартамент в Стара Загора
Квадратура:
57 кв.м
Вид строителство:
ЕПК/ПК
Година на строителство:
1980 г.
Номер на етажа:
10 етаж
Етаж:
Непоследен

Предлагаме ви апартамент две стаи с кухня, който е функционално преустроен на три стаи с бокс, създаден с мисъл за повече пространство и удобство. Разпределението на имота е следното: коридор, санитарен възел, две самостоятелни спални, всекидневна с бокс (терасата е усвоена) и баня преустроена в отделен бокс, като при желание на новите собственици може лесно да бъде възстановена отново като отделна баня. Жилището е с направени редица подобрения: ✔️ Сменена дограма ✔️ Вътрешни стени с гипсокартон, вата и положена шпакловка ✔️ Положени подови настилки Единственото помещение, което се ну..

 рекламирай сам в favicon
продава сеVIP обява

продава се

Три Чучура - Юг, Стара Загора
Цена: 155 000 € (303 153.65 лв.) 2313.43 €/кв.м (4524.68 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 67 кв.м Тухла 1980 г. 1 етаж Първи жилищен

Продава се напълно обзаведен тристаен апартамент в кв. Три чучура юг, гр. Стара Загора! Агенция ИМОТИ S-ДОМ представя за продажба жилище след цялостен основен ремонт, в което не е живяно до момент..

днешна обява
Тристаен кв. Железник НС Без Комисионна от Купувача!
Цена: 133 000 € (260 125.40 лв.) 1266.67 €/кв.м (2477.38 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 105 кв.м Тухла 2025 г. 2 етаж Непоследен

🏡 Просторен 3-стаен апартамент в нова сграда в кв. Железник, гр. Стара Загора 🌟 Продаваме стилен и просторен 3-стаен апартамент с площ от 105,03 кв.м., разположен в модерна нова сграда в един от на..

днешна обява
Тристаен апартамент за продажба в кв. Лозенец, София
Цена: 380 000 € (743 215.40 лв.) 2585.03 €/кв.м (5055.90 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 147 кв.м Тухла 2006 г. 1 етаж Първи жилищен

**Просторен 3-стаен апартамент за продажба в кв. Лозенец, София** За повече информация и огледи, цитирайте следния код: 266634 Функционален тристаен апартамент, разположен в един от най-престижнит..

днешна обява
апартамент за продажба, разположен в централната част на град Стара Загора
Цена: 205 000 € (400 945.15 лв.) 1782.61 €/кв.м (3486.48 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 115 кв.м Тухла 2013 г. 1 етаж Първи жилищен

Представяме ви апартамент за продажба, разположен в централната част на град Стара Загора - една от най-предпочитаните локации, осигуряваща бърз достъп до административни учреждения, търговски обекти,..

днешна обява
Тристаен апартамент с отлична локация в центъра на Стара Загора ✨
Цена: 117 000 € (228 832.10 лв.) 1800 €/кв.м (3520.50 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 65 кв.м Тухла 1985 г. 6 етаж Непоследен

Предлагаме за продажба светъл и функционален тристаен апартамент, разположен в централната част на гр. Стара Загора, в непосредствена близост до Търговската гимназия и района на голямата Орбита - пред..

Апартамент с 2 спални, готов за нанасяне
Цена: 165 000 € (322 711.95 лв.) 2012.20 €/кв.м (3935.50 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 82 кв.м ЕПК/ПК 1982 г. 9 етаж Непоследен

”Цитадела” предлага за продажба светъл, просторен и уютен апартамент в тъхия център на града! Жилището разполага с впечатляваща всекидневна от 40 кв.м., две комфортни спални, баня с тоалетна и отдел..

Ново строителство тристаен за продажба
Цена: 169 000 € (330 535.27 лв.) 1280.30 €/кв.м (2504.06 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 132 кв.м Тухла 2025 г. 6 етаж Последен етаж

Атрактивен имот, както за отдаване под наем с висока дохдност поради близоста си до Медицински факултет, така й за лично ползване. Имотът е обзаведен с висок клас мебели и уреди, готов за ползване вед..

Продава апартамент до БКП Стара Загора
Цена: 203 000 € (397 033.50 лв.) 1637.10 €/кв.м (3201.88 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 124 кв.м Тухла 1980 г. 2 етаж Непоследен

MAXIMO ESTATE предлага за продажба и отдаване под наем просторен тристаен апартамент в гр. Стара Загора, район БКП Представяме Ви отличен имот с функционално разпределение и удобна локация, подходящ ..

Продава двустаен апартамент на метри от ”Пицария Венеция”
Цена: 88 350 € (172 797.58 лв.) 1003.98 €/кв.м (1963.60 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Стара Загора 88 кв.м Тухла 2027 г. 5 етаж Непоследен В строеж

PS Property продава двустаен апартамент в сърцето на Стара Загора - отлична инвестиция и бъдещ комфорт! Предлагаме за продажба просторен и функционален двустаен апартамент, разположен в новострояща ..

ЕРА Сити Център продава тристаен апартамент в кв. Казански
Цена: 143 000 € (279 683.70 лв.) 1554.35 €/кв.м (3040.04 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 92 кв.м Тухла 2015 г. 4 етаж Последен етаж В строеж

ЕРА Сити център продава тристаен апартамент в малка монолитна сграда в кв. Казански Апартаментът е с площ от 91,72 кв.м. и се състои от просторна всекидневна и кухненски бокс с просторна тераса разпо..

Нов, южен ТРИ стаен апартамент в кв. Железник, гр. Стара Загора
Цена: 111 500 € (218 075.05 лв.) 1051.89 €/кв.м (2057.30 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 106 кв.м Тухла 2027 г. Непоследен В строеж

Нов, южен ТРИ стаен апартамент в кв. Железник, гр. Стара Загора !!! ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ!!! Превъзходен тристаен апартамент в нова сграда, позициониран в търсения квартал Железник - запад. Идеален избо..

Тристаен апартамент до Математическа гимнази, Стара Загора
Цена: 137 000 € (267 948.70 лв.) 2209.68 €/кв.м (4321.75 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Стара Загора 62 кв.м Панел 1985 г. 3 етаж Непоследен

MAXIMO ESTATE предлага за продажба двустаен апартамент с кухня в кв. Васил Левски Предлагаме Ви функционален и уютен апартамент, разположен в предпочитан район - кв. Васил Левски, в непосредствена бл..

Просторен панелен апартамент до Медицински факултет - последен етаж с нов покрив!
Цена: 88 000 € (172 113.04 лв.) 1353.85 €/кв.м (2647.90 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 65 кв.м Панел 1988 г. 7 етаж Последен етаж

Предлагаме за продажба светъл и просторен панелен апартамент, разположен на последен етаж в сграда в непосредствена близост до Медицински факултет - Стара Загора - буквално на една крачка! Имотът ..

Продава двустаен в центъра на града.

Тристаен апартамент

Тристаен апартамент

ОРБ, Стара Загора
Цена: 115 572 € (226 039.18 лв.) 1200 €/кв.м (2347 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 96 кв.м Тухла 2027 г. 3 етаж Непоследен В строеж

Продава се 3-стаен апартамент - отлична инвестиция | Без комисионна Предлагаме за продажба просторен и функционален 3-стаен апартамент, разположен на 3-ти етаж в новострояща се модерна сграда. Имот..

Тристаен апартамент с обзавеждане в кв. Три чучура - юг
Цена: 79 900 € (156 270.82 лв.) 1377.59 €/кв.м (2694.32 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 58 кв.м ЕПК/ПК 1980 г. 10 етаж Непоследен

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: SZ 90124 Отговорен брокер: Антония Данчева Представяме..

Обзаведен тристаен апартамент за продажба до Енергото
Цена: 129 900 € (254 062.32 лв.) 1367.37 €/кв.м (2674.34 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 95 кв.м Тухла 1999 г. 4 етаж

ЕвроЗара Имоти има удоволствието да Ви представи ОФЕРТА за Тристаен апартамент за продажба в района на Енергото. По документи жилището е с площ от 95 кв.м, но реално усвоява над 110 кв.м. Състои се от..

Три стаи с бокс в строеж, Била 1

Три стаи с бокс в строеж, Била 1

Била 1, Стара Загора
Цена: 109 800 € (214 750.13 лв.) 1076.47 €/кв.м (2105.40 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 102 кв.м Тухла 2028 г. 5 етаж Непоследен В строеж

БЕЗ КОМИСИОНА ЗА КУПУВАЧА! Предлагаме за продажба тристаен апартамент с две изложения в новострояща се жилищна сграда в района на Била 1. Сградата ще бъде изпълнена по следния начин: 10 см EPS топло..

Апартамент с две спални след ремонт до сладкарница Нико, гр. Стара Загора за продажба
Цена: 164 989 € (322 690.44 лв.) 1964.15 €/кв.м (3841.55 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 84 кв.м ЕПК/ПК 1989 г. 9 етаж Непоследен

Предлагаме за продажба тристаен, обзаведен апартамент в центъра на гр. Стара Загора - до Орбита. Чистата застроена площ е 75 кв.м и се състои от - просторна всекидневна с кухненски бокс, усвоена тер..

Продава обзаведен тристаен апартамент до пицария Орешков
Цена: 104 999 € (205 360.20 лв.) 1544.10 €/кв.м (3020 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 68 кв.м ЕПК/ПК 1989 г. 5 етаж Непоследен

PS Property продава тристаен апартамент с две спални в близост до детска градина, спирка на градски транспорт, училище и други удобства. Локация: Три чучура-юг Характеристика: състои се от вхо..

Ексклузивно предложение за продажба на тристаен апартамент, Била 1
Цена: 167 000 € (326 623.60 лв.) 1776.60 €/кв.м (3474.72 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 94 кв.м Тухла 2023 г. Непоследен

Имотът е с обща площ 94 кв.м. и се намира на 5-ти етаж в модерна тухлена сграда с асансьор. Апартаментът е с изцяло южно изложение, което го прави изключително светъл, топъл и приятен за обитаване пре..

тристаен апартамент

тристаен апартамент

Център, Стара Загора
Цена: 117 500 € (229 810.03 лв.) 1807.69 €/кв.м (3535.54 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 65 кв.м ЕПК/ПК 1980 г. 6 етаж Непоследен

Старозагорскиимоти продава апартамент с три самостоятелни стаи: -Всекидневна с кухненски бокс-Две самостоятелни стаи-Санитарен възел-Остъклена тераса с алуминиева дограма. Апартаментът е с изцяло южно..

Тристаен апартамент с 2 спални в кв. Железник - център, Стара Загора
Цена: 91 000 € (177 980.53 лв.) 1229.73 €/кв.м (2405.14 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 74 кв.м Панел 1990 г. 7 етаж Последен етаж

Агенция Явлена предлага а продажба тристаен апартамент в кв. Железник - център, гр. Стара Загора, с площ от 74 кв.м., преустроен в изключително функционално жилище с две самостоятелни спални. Разпре..

Тристаен апартамент в центъра на Стара Загора
Цена: 115 000 € (224 920.45 лв.) 1769.23 €/кв.м (3460.30 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 65 кв.м ЕПК/ПК 1980 г. 6 етаж Непоследен

Собственик продава тристаен апартаментв Центъра на гр. Стара Загора в непосредствена близост до Търговската гимназия. Имотът е с чиста жилищна площ от 65 км. м Състои се от три самостоятелни стаи: ..

Продава тристаен - Била - Медицински факултет
Цена: 89 000 € (174 068.87 лв.) 1369.23 €/кв.м (2677.98 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 65 кв.м Панел 1989 г. 7 етаж Последен етаж

Референтен номер: 1299. Реф. №1288 МИХАЙЛОВА ИМОТИ предоставя на Вашето внимание чудесна възможност за покупка на функционален тристаен апартамент, само на крачки от Медицинския факултет - идеален ..

Апартамент в гр. Стара Загора, кв. Зора
Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.) 1055.56 €/кв.м (2064.50 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 90 кв.м Панел 1990 г. 2 етаж Непоследен

🏡💎 ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ 💎 Просторен апартамент в гр. Стара Загора, кв. Зора! 💎🏡 ✨ DIAMOND Недвижими имоти предлага за продажба уютен и функционален апартамент, готов за нанасяне! 📍 Локация: ..

Тристаен апартамент в строеж

Тристаен апартамент в строеж

Била 1, Стара Загора
Цена: 78 900 € (154 315 лв.) 886.52 €/кв.м (1733.88 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Стара Загора 89 кв.м Тухла 2028 г. 2 етаж Първи жилищен В строеж

Сградата е в строеж, района е предпочитан от студенти и е лесен за отдаване под наем. Състои се от две спални, всекидневна с кухненски бокс и санитарно помещение. Допълнително може да бъде закупен гар..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече