back to top

Апартаменти съдържащи ”Продава апартамент оборище софия”

155 обяви
Двустаен апартамент в кв. Оборище до ЗАИМОВ ПАРКVIP обява
Цена: 230 000 € (449 840.90 лв.) 3026.32 €/кв.м (5918.96 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 76 кв.м Тухла 1955 г. 3 етаж Последен етаж

ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ! ПЕШЕХОДНО РАЗСТОЯНИЕ ОТ ПАРК ЗАИМОВ И СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ! Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с отличен потенциал за преустройство в тристаен, разположен на и..

Двустаен апартамент с паркомясто кв. ОборищеVIP обява
Цена: 300 000 € (586 749 лв.) 5000 €/кв.м (9779.15 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 60 кв.м Тухла 1950 г. 5 етаж Непоследен

С ПАРКОМЯСТО ВЪВ ВЪТРЕШЕН ДВОР! НА МЕТРИ ОТ ПАРК ЗАИМОВ И МЕТРОСТАЦИЯ ’ТЕАТРАЛНА’! ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ! ВИСОКИ ТАВАНИ! ’’Svetlina Real Estate’’ продава двустаен апартамент в един от най-предпочитаните ..

днешна обява
Тристаен апартамент в сграда ”Casa Madrid” - район Оборище
Цена: 348 000 € (680 628.84 лв.) 2949.15 €/кв.м (5768.04 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 118 кв.м Тухла 2026 г. 8 етаж Непоследен В строеж

Панорама към Витоша планина. Сграда с Акт 14. БИЛДИНГ БОКС предлага за продажба тристаен апартамент в сграда ”Casa Madrid” - на бул. ”Мадрид”, в престижния район ”Оборище”. Застроената площ на имот..

 рекламирай сам в favicon
днешна обява
Тристаен апартамент в кв. Оборище до градски транспосрт
Цена: 320 000 € (625 865.60 лв.) 3368.42 €/кв.м (6588.06 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 95 кв.м Тухла 1955 г. 1 етаж Първи жилищен

Предлагаме за продажба помещение със статут на апартамент в кв. Оборище. Имотът е с площ от 95 кв.м и е функционално разпределен: входно антре, баня с тоалетна и 4 самостоятелни просторни стаи. До м..

днешна обява
Тристаен апартамент в гр. София на ул. Оборище
Цена: 340 000 € (664 982.20 лв.) 5230.77 €/кв.м (10 230.50 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 65 кв.м Тухла 1960 г. 2 етаж

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Ви представя за продажба просторен апартамент в гр. София на ул. Оборище. Намира се на близо до парк Заимов, метростанция, Докторската градина. Имотът е на втория етаж в тухл..

днешна обява
Тристаен апартамент в район Оборище
Цена: 515 000 € (1 007 252.45 лв.) 4401.71 €/кв.м (8609 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 117 кв.м Тухла 1950 г. 2 етаж

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Ви предлага за продажба един светъл и просторен тристаен апартамент в район Оборище. Намира се на тиха улица с удобен достъп до парк Заимов, Софийската опера, храм-паметник Св. А..

Четиристаен Оборище Каза Мадрид
Цена: 503 507 € (984 774.10 лв.) 2828.69 €/кв.м (5532.44 лв./кв.м) Многостаен апартамент в София 178 кв.м Тухла 2027 г. 6 етаж Непоследен В строеж

Директно от инвеститора!!! Имам удовоствието да Ви представи светъл и панорамен 4ри стаен апартамент в новострояща се сграда с акт 14! Сградата се намира в близост до метростанция Театрална, парка З..

Прекрасен 3стаен в Оборище
Цена: 318 759 € (623 438.40 лв.) 3187.59 €/кв.м (6234.38 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 100 кв.м Тухла 2026 г. 8 етаж Непоследен В строеж

Без комисионна! Цени директно от инвеститор! Сградата има Акт 14! Не просто жилище, а мечтаният дом за всяко семейство! Имотът е подходящ за лично ползване, достатъчно просторен с правилни форми, от..

Панорамен апартамент с голяма тераса
Цена: 793 223 € (1 551 409.34 лв.) 2754.25 €/кв.м (5386.84 лв./кв.м) Многостаен апартамент в София 288 кв.м Тухла 2026 г. 9 етаж Последен етаж В строеж

Без комисионна! Цени директно от инвеститор! Пред Акт 15!!! Очакван юли. Не просто жилище, а мечтаният дом за всяко семейство!!! Имотът е подходящ за лично ползване, достатъчно просторен с пра..

Продавам двустаен до Оборище
Цена: 219 000 € (428 326.77 лв.) 3369.23 €/кв.м (6589.64 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 65 кв.м Панел 1981 г. 7 етаж Непоследен

Щом четете това, значи е актуален. Не ми се обаждайте, ако към момента на обаждането нямате конкретни клиенти за посочената локация, цена и вид строителство. Ще ви блокирам. Комисионна - ДА. Огледи бе..

Тристаен апартамент в емблематична сграда в Оборище
Цена: 698 430 € (1 366 010.35 лв.) 4816.76 €/кв.м (9420.76 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 145 кв.м Тухла 2026 г. 3 етаж Непоследен

Описание Емблематична сграда, в район Оборище, на метри от парк Заимов и метростанция Театрална. С Акт 16. Сграда Затвореният комплекс разполага със собствен вътрешен парк, озеленени интериорни ..

Продава 2-СТАЕН град София, Оборище
Цена: 289 000 € (565 234.87 лв.) 7225 €/кв.м (14 130.87 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 40 кв.м Тухла 1960 г. 1 етаж Непоследен

Представяме Ви уютен и функционален двустаен апартамент! Разпределение на жилищната площ: - Самостоятелна кухня удобна и добре оборудвана, подходяща за ежедневни кулинарни приключения, - Спалн..

Многостаен апартамент 140 кв.м Тухла 1949 г. 3 етаж Непоследен
Цена: 1 200 000 € (2 346 996 лв.) 8571.43 €/кв.м (16 764.26 лв./кв.м) Многостаен апартамент в София 140 кв.м Тухла 1949 г. 3 етаж Непоследен

RU Русскоязычную версию смотрите ниже.EN Find the English version below. Атиканте Естейтс представя луксозен аристократичен апартамент с високи 3 метра тавани, в най-желания квартал Оборище в Центъра ..

3-стаен, София, Оборище, 84 кв.м., 369000 €
Цена: 369 000 € (721 701.27 лв.) 4392.86 €/кв.м (8591.68 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 84 кв.м Тухла 1 етаж Непоследен

Имот с характер в сърцето на София. Тристаен апартамент без нужда от допълнителни инвестици в масивна тухлена сграда носеща духа на Стара София. Високи тавани 3 метра, създаващи неповторим про..

2-ен Оборище

2-ен Оборище

Оборище, София
Цена: 298 000 € (582 837.34 лв.) 5730.77 €/кв.м (11 208.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 52 кв.м Тухла 1998 г. 3 етаж Непоследен

Двустаен апартамент находящ се на ул. ’Оборище’ в най аристократичната и предпочитана част на София, в близост до спирка на градски транспорт, на метри от МОЛ Сердика и метростанция Театрална. СЛЕ..

Премиум апартаменти в нова бутикова сграда с Акт 14 в кв. Оборище
Цена: 223 000 € (436 150.10 лв.) 2799.05 €/кв.м (5474.46 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 79.67 кв.м Тухла 2026 г. 1 етаж Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Sfa 89330 Отговорен брокер: Кирил Календерски Престижн..

Многостаен, София, Оборище, 183 кв.м., 703200 €
Цена: 703 200 € (1 375 339.66 лв.) 3842.62 €/кв.м (7515.52 лв./кв.м) Многостаен апартамент в София 183 кв.м Тухла 7 етаж Непоследен В строеж

Емблематична сграда, в район Оборище, на метри от парк Заимов и метростанция Театрална. С Акт 14 и напредващо строителство. Уникален проект- резиденция на изключително атрактивна локация. Разполож..

Двустаен апартамент в Оборище
Цена: 243 000 € (475 266.70 лв.) 4189.66 €/кв.м (8194.25 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 58 кв.м Тухла 1966 г. 4 етаж

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Ви предлага за продажба просторен, слънчев, панорамен, двустаен, непреходен апартамент в Район Оборище. До МОЛ СЕРДИКА, новостроящата метростанция Ситняково, Румънското посолст..

Мезонет завършен ”до ключ” срещу Парк Заимов и метростанция Театрална
Цена: 370 000 € (723 657.10 лв.) 4097 €/кв.м (8013.03 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 90.31 кв.м Тухла 1940 г. 2 етаж Непоследен

ЕРА Голд има удоволствието да Ви представи за продажба просторен и слънчев апартамент тип мезонет, разположен на крачка разстояние от Парк Заимов и на 200 м. от метростанция Театрална. Първо ниво: В..

Двустаен апартамент в Оборище
Цена: 330 000 € (645 423.90 лв.) 3928.57 €/кв.м (7683.62 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 84 кв.м Тухла 2018 г. 2 етаж Непоследен

➡️ НОВА ОФЕРТА ➡️ ➡️ На Вашето внимание представяме двустаен апартамент в Оборище. Намира се в близост до метростанция, спирки на градски транспорт, парк, магазини, заведения, училища и детски град..

Двустаен в кв. Оборище

Двустаен в кв. Оборище

Оборище, София
Цена: 185 600 € (363 002.05 лв.) 2900 €/кв.м (5671.90 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 64 кв.м Тухла 2026 г. 2 етаж Непоследен В строеж

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент! Титан Пропъртис офис - Черни връх с радост предлага на Вашето внимание елегантен двустаен апартамент в кв. Оборище, София. Сградат..

2-стаен, София, Оборище, 66 кв.м., 300000 €
Цена: 300 000 € (586 749 лв.) 4545.45 €/кв.м (8890.14 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 66 кв.м Тухла 11 етаж Непоследен

Двустаен апартамент в „Театрална парк резидънс“ - модерна сграда с отлична локация, разположена на метри от парк Заимов и в непосредствена близост до метростанция „Театрална“. Сградата е с Акт 16. ..

Двустаен апартамент за продажба в кв. Оборище, до парк ”Заимов”
Цена: 365 000 € (713 877.95 лв.) 4335.95 €/кв.м (8480.37 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 84.18 кв.м Тухла 9 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: Kbs 111550 ВЗЕТ АКТ 16! Представяме ви затворен..

Тристаен апартамент за продажба в кв. Оборище, до парк ”Заимов”
Цена: 468 000 € (915 328.44 лв.) 3311.87 €/кв.м (6477.45 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 141.31 кв.м Тухла 6 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: Kbs 111552 ВЗЕТ АКТ 16! Представяме ви затворен..

Четиристаен апартамент за продажба в кв. ”Оборище”, до парк ”Заимов”
Цена: 600 000 € (1 173 498 лв.) 3209.59 €/кв.м (6277.40 лв./кв.м) Многостаен апартамент в София 186.94 кв.м Тухла 4 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: Kbs 111553 ВЗЕТ АКТ 16! Представяме ви затворен..

Двустаен за продажба в кв. Оборище
Цена: 198 648 € (388 521.72 лв.) 3103.88 €/кв.м (6070.65 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 64 кв.м Тухла 2026 г. 4 етаж Непоследен В строеж

Едностаен апартамент на ул. ”Буная”, до ул. ”Оборище”
Цена: 276 000 € (539 809.08 лв.) 3417.96 €/кв.м (6684.94 лв./кв.м) Едностаен апартамент в София 80.75 кв.м Тухла 1 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: SOF-130820 Ексклузивно представяме просторен едност..

3-стаен, София, Оборище, 153 кв.м., 1140000 €
Цена: 1 140 000 € (2 229 646.20 лв.) 7450.98 €/кв.м (14 572.85 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 153 кв.м Тухла 11 етаж Непоследен В строеж

Емблематична сграда, в район Оборище, на метри от парк Заимов и метростанция Театрална. С Акт 16. Уникален проект- резиденция на изключително атрактивна локация. Разположен в сърцето на София, на ..

3-стаен, София, Оборище, 157 кв.м., 1170000 €
Цена: 1 170 000 € (2 288 321.10 лв.) 7452.23 €/кв.м (14 575.30 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 157 кв.м Тухла 10 етаж Непоследен В строеж

3-стаен, София, Оборище, 107 кв.м., 492000 €
Цена: 492 000 € (962 268.36 лв.) 4598.13 €/кв.м (8993.16 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 107 кв.м Тухла 12 етаж Непоследен В строеж

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече