back to top

Апартаменти съдържащи ”Остромила с гараж обзаведен”

219 обяви
Двустаен обзаведен с панорама и партерен гараж от собственик
Цена: 136 000 € (265 992.88 лв.) 2000 €/кв.м (3911.66 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 68 кв.м Тухла 2024 г. 4 етаж Последен етаж

Ново двустайно жилище с разкошна гледка към Родопите. Разположение на имота е с изцяло южно изложение с големи тераси на които има достатъчно място за организиране ежедневие на открито и/или с възмо..

Двустаен обзаведен апартамент/гараж
Цена: 140 000 € (273 816.20 лв.) 2000 €/кв.м (3911.66 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 70 кв.м Тухла 2024 г. 4 етаж Последен етаж

Оферта 69229 - Имаме удоволствието да Ви представим ИЗЦЯЛО ЮЖЕН, ОБЗАВЕДЕН АПАРТАМЕНТ в нов комплекс с изградена инфраструктура, което го превръща в перспективна инвестиция и перфектно място за живот,..

Роял Имоти продава нов, луксозно обзаведен, двустаен апартамент с гараж, Остромила, Пловдив
Цена: 149 900 € (293 178.92 лв.) 1873.75 €/кв.м (3664.74 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 80 кв.м Тухла 2025 г. 1 етаж Партер

Оферта 7318 Роял Имоти предлага за продажба нов, луксозно обзаведен двустаен апартамент в престижния затворен комплекс “Rose Garden”, кв. Остромила. Комплексът е от затворен тип, с контролиран достъп,..

 рекламирай сам в favicon
Луксозно Обзаведен!!! Гараж в Цената!!!
Цена: 179 000 € (350 093.57 лв.) 2237.50 €/кв.м (4376.17 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 80 кв.м Тухла 2023 г. 3 етаж Непоследен

ОФЕРТА-27621; Имаме удоволствието да ви предложим ново напълно завършено и обзаведено жилище в нова малка сграда с АКТ-16 от 2023година с ПОДЗЕМЕН ГАРАЖ В ЦЕНАТА!!! Апартаментът е много светъл и слънч..

Цена:
199 999 € (391 164.04 лв.)
за кв.м:
1612.90 €/кв.м (3154.55 лв./кв.м)
Вид на имота:
Тристаен апартамент в Пловдив
Квадратура:
124 кв.м
Вид строителство:
Тухла
Година на строителство:
2024 г.
Номер на етажа:
1 етаж
Етаж:
Непоследен

Референтен номер: 3448. БУТИКОВА СГРАДА ОЗЕЛЕНЕН СОБСТВЕН ДВОР И ГАРАЖ В ЦЕНАТА Предлагаме Ви да закупите просторен ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с отремонтирани баня и тоалаетна в модерен и озеленен жилищен комплекс. Основни характеристики: -Площ- 104кв.м. и дворна веранда 20кв.м. -Разпределение- Просторен хол с кухненски бокс (30кв.м.) две големи спални, две бани с тоалетни, входно антре, дворна веранда, избено помещение (9кв.м.) и подземен гараж. -Изложение- Изток- Юг -Етажност- 1ви от 4етажа -Вид строителство- тухла -Паркиране- гараж Жилището се продава във вида от сни..

Цена:
139 990 € (273 796.64 лв.)
за кв.м:
2028.84 €/кв.м (3968.07 лв./кв.м)
Вид на имота:
Двустаен апартамент в Пловдив
Квадратура:
69 кв.м
Вид строителство:
Тухла
Година на строителство:
2026 г.
Номер на етажа:
2 етаж
Етаж:
Непоследен

Търсите двустаен в кв. Остромила, Пловдив, който съчетава ново строителство, отлична локация и реален инвестиционен потенциал? От SG Estates Bulgaria Ви представяме имот, подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с дългосрочна стойност. 👉 Разгледайте още актуални оферти на https://sgestates.bg/ Имотът е разположен в малка бутикова сграда с акт 16, с възможност за банково финансиране и предлага функционално разпределение: - входно антре - просторна дневна с кухненски бокс, - самостоятелна спалня, - баня с тоалетна и тераса Налична е възможност за закупуване гара..

ОТ СОБСТВЕНИК! Нов двустаен, луксозно обзаведен апартамент, гр. Пловдив, система Умен домVIP обява
Цена: 149 000 € (291 418.67 лв.) 2098.59 €/кв.м (4104.50 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 71 кв.м Тухла 2024 г. 5 етаж Последен етаж

Продава се ЧИСТО НОВ, НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН луксозен двустаен апартамент ОТ СОБСТВЕНИК, разположен в модерен затворен комплекс в ж.к. Остромила, Пловдив с АКТ 16!!! Апартаментът се продава заедно с въ..

🏡 Двустаен обзаведен - кв. ОстромилаVIP обява
Цена: 134 990 € (264 017.50 лв.) 2177.26 €/кв.м (4258.35 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 62 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж Непоследен

✨ Представяме ви чисто нов двустаен апартамент на среден етаж, с модерно обзавеждане и готовност за нанасяне веднага! Имотът се намира в съвременен жилищен комплекс с вътрешен двор, ограден и отлично ..

днешна обява
Двустаен апартамент с панорама, нов, тухла, опция гараж
Цена: 136 000 € (265 992.88 лв.) 2029.85 €/кв.м (3970.04 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 67 кв.м Тухла 2025 г. 4 етаж Последен етаж

Двустайно жилище с разкошна гледка към Родопите. Сградата е монолитна, малка, четириетажна, с контролиран достъп и асансьор от партер. Разположена е в голям собствен, озеленен и ограден двор с контрол..

днешна обява
Двустаен обзаведен апартамент в кв. Остромила с АКТ 16 №1683001
Цена: 136 900 € (267 753.13 лв.) 2320.34 €/кв.м (4538.20 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 59 кв.м Тухла 2025 г. 4 етаж Последен етаж

ЕКСКЛУЗИВНО - САМО ПРИ НАС ✨ Представяме Ви уютен двустаен апартамент, разположен в нова, малка сграда с АКТ 16 в кв. Остромила. ✨ № 1683001 „ГОЛД ИМОТИ“ Ви представя напълно обзаведен двустаен апа..

днешна обява
Тристаен обзаведен в Остромила
Цена: 215 000 € (420 503.45 лв.) 1869.57 €/кв.м (3656.55 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 115 кв.м Тухла 2024 г. 4 етаж Непоследен

Просторен обзаведен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Пловдив - кв. Остромила Състои се от: -Просторна всекидневна с кухненски бокс 35 кв.м. и излаз към тера..

днешна обява
Тристаен, нов, обзаведен, 212500 Е, 2/5
Цена: 212 500 € (415 613.88 лв.) 1597.74 €/кв.м (3124.92 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 133 кв.м Тухла 2021 г. 2 етаж Първи жилищен

Оферта 3076. Агенция ВИАР груп с удоволствие ви предлага да закупите ПРОСТОРЕН и НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН тристаен апартамент. Жилището се намира на първи висок етаж в 5-етажна сграда с безупречно изпълнение..

тристаен ново строителство. с гледка. към тепетата на града.
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.) 1086.96 €/кв.м (2125.90 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 115 кв.м Тухла 2024 г. 5 етаж Последен етаж

🏡🍀📢 Тристаен апартамент с чиста площ от 80 кв и квадратура и 115 кв метра с терасата. Централен район в близост до Via парк и Магазин Билла в квартал Остромила. Апартамента е с две спални хол с баня и..

Тристаен обзаведен апартамент с паркомясто
Цена: 158 800 € (310 585.80 лв.) 1430.63 €/кв.м (2798.07 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 111 кв.м Тухла 2026 г. 3 етаж Непоследен

Оферта 69429 - Предлагаме на Вашето внимание ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ на СРЕДЕН ЕТАЖ сд ПАРКОМЯСТО В ЦЕНТАТА, намиращ се новопостроена луксозна нискоетажна сграда, отличаваща се със съвременна и стилна арх..

Дизайнерски обзаведен двустаен ап. - кв. Остромила
Цена: 139 900 € (273 620.62 лв.) 2293.44 €/кв.м (4485.58 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 61 кв.м Тухла 2026 г. Непоследен

🏡 Просторен дизайнерски двустаен обзаведен апартамент, разположен на отлична локация в кв. Остромила- град Пловдив. 🔑Разпределение: ➤ коридор ➤ дневна с кухня и трапезария ➤ спалня ➤ баня с..

Луксозен, дизайнерски двустаен апартамент, Остромила
Цена: 139 900 € (273 620.62 лв.) 2293.44 €/кв.м (4485.58 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 61 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж Непоследен

Акт 16! Луксозен, нов, с дизайнерско обзавеждане апартамент. Топъл, светъл и уютен, готов за нанасяне веднага. Висок клас електроуреди, кухненско обзавеждане Отлично местоположение - близо до хи..

Акт 16! Обзаведен модерен апартамент, Остромила

Акт 16 от 2024! Умен дом- едно различно жилище от всички, които се предлагат в момента на пазара. Смарт решение за енергийна ефективност и пълна автоматизация на дома-осветление, климатизация, сен..

2-стаен до ключ с акт 16 с гараж!

2-стаен до ключ с акт 16 с гараж!

Остромила, Пловдив
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.) 2307.69 €/кв.м (4513.45 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 65 кв.м Тухла 2023 г. 3 етаж Непоследен

ХОБИС- МП недвижими имоти ви представя 2-стаен апартамент във висок клас жилищна сграда в град Пловдив, квартал Остромила. Районът осигурява спокойна жилищна атмосфера, екологична среда за живеене, ..

🔥 САМО ПРИ НАС! Луксозно обзаведен двустаен апартамент в кв. Остромила!!! 🔥
Цена: 136 900 € (267 753.13 лв.) 2281.67 €/кв.м (4462.55 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 60 кв.м Тухла 2025 г. 4 етаж Последен етаж

🔥 ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ОТ “ГОЛД ИМОТИ”! 🔥 Оферта №16830 Търсите стилно и уютно място за нов дом? Представяме Ви напълно обзаведен двустаен апартамент в бутикова сграда в кв. Остромила - идеален..

Двустаен! Обзаведен! АКТ 16!

Двустаен! Обзаведен! АКТ 16!

Остромила, Пловдив
Цена: 139 999 € (273 814.24 лв.) 1944.43 €/кв.м (3802.98 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 72 кв.м Тухла 2025 г. 1 етаж Партер

ОФЕРТА 10881 ✨ Ексклузивно предложение ✨ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ! ПОДЗЕМНО ПАРКОМЯСТО! Представяме Ви ОБЗАВЕДЕН двустаен апартамент, разположен на партерен етаж в един от най-перспективните и предпочит..

Луксозен Тристаен! Две Паркоместа!
Цена: 225 000 € (440 061.75 лв.) 2272.73 €/кв.м (4445.07 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 99 кв.м Тухла 2020 г. 2 етаж Непоследен

ОФЕРТА 11282 Представяме Ви изключителен имот - стилен, слънчев и впечатляващо просторен ТРИСТАЕН апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и бързо развиващи се райони - кв. Остромила. Жи..

Двустаен напълно обзаведен апартамент в кв. Остромила
Цена: 136 999 € (267 946.75 лв.) 2174.59 €/кв.м (4253.12 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 63 кв.м Тухла 2025 г. 2 етаж Непоследен В строеж

🌹 Rose Homes - агенция за недвижими имоти Ви представя: 🏠 Двустаен обзаведен апартамент 📍Локация: кв. Остромила 📐Квадратура: 63 кв.м Има следното разпределение - коридор, дневна с кухненски бо..

САМО ПРИ НАС | Обзаведен едностаен | Casa Moderna | кв. Остромила
Цена: 91 999 € (179 934.40 лв.) 2299.98 €/кв.м (4498.36 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 40 кв.м Тухла 2024 г. 1 етаж Първи жилищен

ТОП ОФЕРТА! Едностаен апартамент в Casa Moderna - кв. Остромила Предлагаме за продажба напълно обзаведен едностаен апартамент със статут на жилище, разположен в модерния жилищен комплекс Casa Modern..

Тристаен с гараж/ Остромила

Тристаен с гараж/ Остромила

Остромила, Пловдив
Цена: 154 999 € (303 151.70 лв.) 1913.57 €/кв.м (3742.60 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 81 кв.м Тухла 2024 г. 5 етаж Непоследен

оф.25598 Предлагаме Ви ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ в Сграда ЛУКСОР 5, кв. Остромила, един от най-предпочитаните райони на гр. Пловдив. Апартаментът има следното разпределение: ВСЕКИДНЕВНА С ТРАПЕЗАРИЯ И К..

С Акт 16! Обзаведен луксозен апартамент в Остромила
Цена: 129 900 € (254 062.32 лв.) 2095.16 €/кв.м (4097.78 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 62 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж Непоследен

Двустаен апартамент с Акт 16! Изключително привлекателен обзаведен апартамент, готов за живеене веднага. Продава се с наличното обзавеждане. Жилището се намира на среден етаж в ниска сграда, в б..

Тристаен обзаведен апартамент кв. Остромила
Цена: 211 990 € (414 616.40 лв.) 1593.91 €/кв.м (3117.42 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 133 кв.м Тухла 2021 г. Първи жилищен

🏡 Оферта №14504 - Агенция Естейт Шоп Предлагаме тристаен обзаведен апартамент в кв. Остромила 🌿 🔹 Площ: 133 м² 📐 🔹 Строителство: тухла (2021 г.) 🧱 🔹 Етаж: 1 от 5 🏢 🔹 Изложение: юг ☀️ 🏠 Раз..

Нов модерно обзаведен апартамент в началото на Остромила град Пловдив
Цена: 143 000 € (279 683.70 лв.) 2344.26 €/кв.м (4584.98 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 61 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж Непоследен

Оферта 2390 НОВ МОДЕРНО ОБЗАВЕДЕН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ в началото на Остромила град Пловдив. Предлагаме Ви НОВ ОБЗАВЕДЕН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ, в комплекс Луксор 6 с Акт 16 от 2025г.. Жилището е вътрешно..

Двустаен апартамент 71 кв.м Тухла 2024 г. 5 етаж Последен етаж

Продава се ЧИСТО НОВ, НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН луксозен двустаен апартамент, разположен в модерен затворен комплекс Луксор 5, гр. Пловдив с АКТ 16!!! Апартаментът се продава заедно с външно паркомясто с пл..

Двустаен нов обзаведен кв. Остромила
Цена: 135 000 € (264 037.05 лв.) 2045.45 €/кв.м (4000.56 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 66 кв.м Тухла 2023 г. 6 етаж Последен етаж

Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент в Комплекс Милениум, кв. Остромила, Пловдив Характеристики: Етаж: 6-ти Изложение: югозапад Площ: 63 кв.м + партерна изба 3,15 кв.м Разпределе..

Тристаен с акт 16 в Луксор 5/ Остромила
Цена: 124 999 € (244 476.80 лв.) 1543.20 €/кв.м (3018.23 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 81 кв.м Тухла 2024 г. 5 етаж Непоследен

оф.25789 Предлагаме Ви ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ в Сграда ЛУКСОР 5, кв. Остромила, един от най-предпочитаните райони на гр. Пловдив. Апартаментът има следното разпределение: ВСЕКИДНЕВНА С ТРАПЕЗАРИЯ И КУ..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече