back to top

Апартаменти съдържащи ”Апартамент собственик варна кв левски”

52 обяви
Просторен 2-стаен с 3 отделни стаи и панорама в кв. Левски - Директно от собственик
Цена: 139 000 € (271 860.37 лв.) 2138.46 €/кв.м (4182.47 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 65 кв.м ЕПК/ПК 1978 г. 16 етаж Непоследен

Продавам светъл и просторен апартамент в солиден ЕПК блок в един от най-търсените райони на Варна - кв. Левски. Имотът предлага класическо разпределение с реална площ и висока степен на функционалност..

Собственик продава двустаен апартамент на ул. Евлоги Георгиев
Цена: 181 000 € (354 005.23 лв.) 2056.82 €/кв.м (4022.80 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 88 кв.м Тухла 2009 г. 1 етаж Първи жилищен

Собственик продава двустаен апартамент на ул. Евлоги Георгиев, етаж 1 над гараж, с източно изложение, тераса пред двете стаи, в момента с наематели. 88 м² с общи части, от които 76 м² обща площ, раз..

днешна обява
Четиристаен свободен апартамент в Цветен квартал-Касабова
Цена: 212 900 € (416 396.20 лв.) 2475.58 €/кв.м (4841.82 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Варна 86 кв.м Панел 1980 г. 6 етаж Непоследен

„Матекс“ имоти и брокер Петя Касабова предлагат за продажба просторен апартамент с отличен потенциал в предпочитан район на града! Жилището е разположено на шести, непоследен етаж в осеметажна жилищна..

 рекламирай сам в favicon
2-стаен, Варна, Левски, 59 кв.м., 138000 €
Цена: 138 000 € (269 904.54 лв.) 2338.98 €/кв.м (4574.65 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 59 кв.м Панел 3 етаж Непоследен

Адрес предлага двустаен панелен апартамент в един от най-предпочитаните райони за живеене на гр. Варна - кв. Левски. Имота се състои от просторен всекидневен тракт с излаз на закрита тераса, прехо..

Четиристаен свободен апартамент Цветен квартал-Касабова

апартамент 7

апартамент 7

Левски, Варна
Цена: 174 500 € (341 292.34 лв.) 1982.95 €/кв.м (3878.32 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Варна 88 кв.м Тухла 2 етаж В строеж

Представяме ви уникален тристаен апартамент, разположен в един от най-привлекателните райони на Варна - Левски. Със своите 88 квадратни метра, имотът предлага комфорт и уют, идеални за семейства или м..

апартамент 13

апартамент 13

Левски, Варна
Цена: 199 900 € (390 970.42 лв.) 2246.07 €/кв.м (4392.93 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Варна 89 кв.м Тухла 2027 г. 3 етаж В строеж

Варна, известна със своята красота и динамичен живот, предлага уникална възможност за покупка на тристаен апартамент, разположен в квартал Левски. Със своите 89 квадратни метра, имотът е проектиран да..

Тристаен апартамент 21

Тристаен апартамент 21

Левски, Варна
Цена: 195 500 € (382 364.77 лв.) 2196.63 €/кв.м (4296.23 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Варна 89 кв.м Тухла 2027 г. 6 етаж В строеж

Варна, известна със своето уникално морско очарование и динамичен живот, предлага нова възможност за инвестиция в недвижим имот. Представяме ви тристаен апартамент, разположен в квартал Левски, който ..

Многостаен с уникална морска панорама и паркомяасто в гараж
Цена: 890 000 € (1 740 688.70 лв.) 2966.67 €/кв.м (5802.30 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Варна 300 кв.м Тухла 2022 г. 9 етаж Последен етаж

От Собственик! Без Аналог на пазара! Предлагам изключителен имот с невероятна морска гледка и впечатляваща площ! Имота се намира на бул Васил Левски 60, срещу кв. Чайка в непосредтсвена близост, д..

Просторен тристаен апартамент (старо строителство) в ТОП локация!
Цена: 184 000 € (359 872.72 лв.) 2139.53 €/кв.м (4184.57 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Варна 86 кв.м Панел 1979 г. 8 етаж Последен етаж

Home Place предлага за продажба просторен апартамент с отличен потенциал в предпочитан район на града! Жилището е разположено на последен, 8-ми етаж в осеметажна жилищна сграда с площ от 86 кв.м. Ра..

Двустаен апартамент на Базар Левски, гр. Варна
Цена: 145 000 € (283 595.35 лв.) 2500 €/кв.м (4889.58 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 58 кв.м Тухла 4 етаж Непоследен В строеж

АНИ-БО недвижими имоти продава двустаен, тухлен апартамент на Базар Левски, гр. Варна. Намира се в един от най-предпочитаните райони за живеене в морската столица на България. Апартамента е нов, завър..

Тристаен апартамент от собственик
Цена: 199 000 € (389 210.17 лв.) 2490.93 €/кв.м (4871.83 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Варна 80 кв.м Панел 1980 г. 6 етаж Непоследен

МОЛЯ БЕЗ БРОКЕРИ! Предлагам тристаен апартамент-79,89кв.м на ул. Карамфил 14 в Цветния квартал. Свободно паркиране. Няма зона. Апартаментът се състои от две просторни и топли стаи с преход и приле..

- Двустаен делим на тристаен - Готов за нанасяне - До морската градина -
Цена: 180 000 € (352 049.40 лв.) 2571.43 €/кв.м (5029.28 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Варна 70 кв.м Тухла 2020 г. 4 етаж Непоследен

- ДО МОРСКАТА ГРАДИНА - ДНЕВНА 28м2 - СПАЛНЯ 14м2 - ГОТОВ ЗА НАНАСЯНЕ - ПРАВИЛНИ ФОРМИ - ДВУСТАЕН ДЕЛИМ НА ТРИСТАЕН - Детайлна информация на: www.novdom1.bg - Реф. №: 77562 „Консултант Недвижими..

Продажба двустаен в района на Базар Левски
Цена: 129 900 € (254 062.32 лв.) 2201.69 €/кв.м (4306.14 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 59 кв.м ЕПК/ПК 1970 г. 4 етаж Непоследен

БПД ООД предлага ЕКСЛУЗИВНО двустаен апартамент находящ се на метри от Базар Левски, и на пешеходно разстояние от центъра на града. На чиста площ от 59 кв.м., са разположени кухня с излаз на тераса,..

Тристаен апартамент - Трошево, гр Варна
Цена: 240 000 € (469 399.20 лв.) 2474.23 €/кв.м (4839.17 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Варна 97 кв.м Тухла 1999 г. 3 етаж Непоследен

International real estates (IRE) има удоволствието да представи на своите клиенти ТРИСТАЕН апартамент - Трошево, гр Варна. Апартаментът е просторен, светъл, ситуиран на 3 етаж от 5 в тухлена сграда. ..

Двустаен апартамент

Двустаен апартамент

Левски, Варна
Цена: 123 430 € (241 408.10 лв.) 1690.82 €/кв.м (3306.96 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 73 кв.м Тухла 2028 г. 8 етаж Непоследен В проект

Нова луксозна сграда в кв. Левски, гр. Варна. Сградата ще се намира в град Варна - кв. Левски, в непосредствена близост до основни пътни артерии, търговски обекти, училища и спирки на градския тра..

Двустаен апартамент в новострояща се сграда до базар Левски
Цена: 145 000 € (283 595.35 лв.) 2416.67 €/кв.м (4726.60 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 60 кв.м Тухла 2025 г. 4 етаж Непоследен В строеж

БЕЗ КОМИСИОНА ОТ КУПУВАЧ Предлагаме за продажба двустаен апартамент в новострояща се сграда до базар Левски. Функционален апартамент, подходящ за първи дом на млада двойка или отдаване под наем. ..

👉луксозен 3-ст. имот👉 панорамен 👉готов за нанасяне 👉престижна локация
Цена: 199 990 € (391 146.44 лв.) 2857 €/кв.м (5587.80 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Варна 70 кв.м ЕПК/ПК 1990 г. 9 етаж Непоследен

🔥НОВА ЦЕНА 199 990 🔥ТОП ТОП ТОП 🔥 ЦЕНА БЕЗ АНАЛОГ В РАЙОНА 🔥 👉ЛУКСОЗЕН ТРИСТАЕН ИМОТ👉 ПАНОРАМЕН 👉 ГОТОВ ЗА НАНАСЯНЕ 👉СОБСТВЕНА ПРЕЧИСТВАТЕЛНА СИСТЕМА👉ПРЕСТИЖНА ЛОКАЦИЯ 👉ЛУКСОЗЕН ТРИСТАЕН ИМОТ👉 ПА..

От собственик двустаен апартамент
Цена: 169 000 € (330 535.27 лв.) 2816.67 €/кв.м (5508.92 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 60 кв.м ЕПК/ПК 1975 г. 13 етаж Непоследен

МОЛЯ БЕЗ БРОКЕРИ! Предлагам двустаен апартамент-60,14кв.м на ул. Карамфил 11 в Цветния квартал. Свободно паркиране. Нов изграден паркинг до блока. Няма зона. Апартаментът се състои от просторен и ..

Двустаен апартамент, ново строителство, Левски, Варна
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.) 2000 €/кв.м (3911.66 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 60 кв.м Тухла 2026 г. 7 етаж Непоследен В строеж

Код 3196 Capital Property Group Varna предлага едностаен апартамент в кв. Левски. Намира се на 7 ет. от 8 етажна сграда. Състои се от дневна, спалня, баня, килер, тераса. Сградата е с Акт 14, подходя..

Тристаен апартамент, ново строителство, Левски, Варна
Цена: 207 000 € (404 856.80 лв.) 1990.38 €/кв.м (3892.85 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Варна 104 кв.м Тухла 2026 г. 8 етаж Последен етаж В строеж

Код 3195 Capital Property Group Varna предлага тристаен апартамент в новострояща се сграда с луксозно изпълнение на общите части в кв. Левски, гр. Варна Намира се на последния етаж в 8 етажна сграда. ..

Двустаен апартамент 75 кв.м Тухла 2026 г. 3 етаж Непоследен
Цена: 136 200 € (266 384.05 лв.) 1816 €/кв.м (3551.80 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 75 кв.м Тухла 2026 г. 3 етаж Непоследен

🏡 **ЕНТЕР ИМОТИ продава двустаен апартамент в квартал Левски**! 🔹 **Данни за имота: **Апартаментът е разположен на 3 етаж от общо 8 етажа и има следното разпределение: входно антре, дневен тракт с ку..

Едностаен апартамент 39 кв.м Тухла 2026 г. 7 етаж Непоследен
Цена: 76 000 € (148 643.08 лв.) 1948.72 €/кв.м (3811.36 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Варна 39 кв.м Тухла 2026 г. 7 етаж Непоследен

🏡 **ЕНТЕР ИМОТИ продава едностаен апартамент в квартал Левски**! 🔹 **Данни за имота: **Апартаментът е разположен на 7-ми етаж от общо 8 етажа и има следното разпределение: една голяма и светла стая с..

Сграда пред издаване! На минути от Хипермаркет! Статут апартамент! Панорама!
Цена: 206 900 € (404 661.23 лв.) 1989.42 €/кв.м (3890.97 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Варна 104 кв.м Тухла 2026 г. 8 етаж Последен етаж

Сграда пред издаване! На минути от Хипермаркет! Статут апартамент! Панорама! реф. 85442 Имотът Представлява: Коридор. Всекидневна с място за мека мебел, маса и столове за хранене с излаз към те..

Двустаен апартамент 77 кв.м Тухла 2027 г. 2 етаж Непоследен
Цена: 170 000 € (332 491.10 лв.) 2207.79 €/кв.м (4318.07 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 77 кв.м Тухла 2027 г. 2 етаж Непоследен В строеж

БИЛДИНГ БОКС предлага за продажба ДВУСТАЕН апартамент в бутикова жилищна сграда пред АКТ 14. - ЛОКАЦИЯ: Сградата се намира във високата част на един от най-предпочитаните квартали за живеене и инвес..

2-стаен, Варна, Колхозен пазар, 84 кв.м., 125000 €
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.) 1488.10 €/кв.м (2910.46 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 84 кв.м Тухла 5 етаж Последен етаж В строеж

Двустаен тухлен апартамент в новострояща се сграда, разположена в района на Колхозен пазар. Жилището се състои от: просторен дневен тракт с кухненска част 23 кв.м, спалня 12 кв.м, баня с тоалетна, кор..

2-стаен, Варна, Колхозен пазар, 58 кв.м., 99000 €
Цена: 99 000 € (193 627.17 лв.) 1706.90 €/кв.м (3338.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 58 кв.м Тухла 4 етаж Непоследен В строеж

Двустаен тухлен апартамент в новострояща се сграда, разположена в района на Колхозен пазар. Жилището е функционално разпределено и включва дневен тракт с кухненска част, уютна спалня, баня с тоалетна,..

2-стаен, Варна, Колхозен пазар, 58 кв.м., 99000 €
Цена: 99 000 € (193 627.17 лв.) 1706.90 €/кв.м (3338.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 58 кв.м Тухла 3 етаж Непоследен В строеж

2-стаен, Варна, Колхозен пазар, 81 кв.м., 125000 €
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.) 1543.21 €/кв.м (3018.26 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 81 кв.м Тухла 2 етаж Непоследен В строеж

Двустаен тухлен апартамент в новострояща се сграда, разположена в района на Колхозен пазар. Жилището се състои от: просторен дневен тракт с кухненска част 26,6 кв.м, спалня 14,6 кв.м, баня с тоалетна,..

2-стаен, Варна, Колхозен пазар, 68 кв.м., 107000 €
Цена: 107 000 € (209 273.80 лв.) 1573.53 €/кв.м (3077.56 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 68 кв.м Тухла 2 етаж Непоследен В строеж

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече