back to top

Апартаменти съдържащи ”Апартаменти пловдив остромила casa moderna”

18 обяви
Casa Moderna Апартамент

Casa Moderna Апартамент

Остромила, Пловдив
Цена: 181 656 € (355 288.25 лв.) 881.83 €/кв.м (1724.70 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 206 кв.м Тухла 2024 г. 4 етаж Последен етаж

САМО ПРИ НАС | Обзаведен едностаен | Casa Moderna | кв. Остромила
Цена: 91 999 € (179 934.40 лв.) 2299.98 €/кв.м (4498.36 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Пловдив 40 кв.м Тухла 2024 г. 1 етаж Първи жилищен

ТОП ОФЕРТА! Едностаен апартамент в Casa Moderna - кв. Остромила Предлагаме за продажба напълно обзаведен едностаен апартамент със статут на жилище, разположен в модерния жилищен комплекс Casa Modern..

Casa Moderna - дом, който впечатлява от пръв поглед!
Цена: 149 267 € (291 940.88 лв.) 1865.84 €/кв.м (3649.26 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 80 кв.м Тухла 2024 г. 1 етаж Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Plv 77917 Отговорен брокер: Стефан Моллов Вие сте чове..

 рекламирай сам в favicon
Двустаен апартамент пред акт 15
Цена: 74 999 € (146 685.30 лв.) 1249.98 €/кв.м (2444.75 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 60 кв.м Тухла 2026 г. 3 етаж Непоследен В строеж

NextStep недвижими имоти ви представя двустаен апартамент пред Акт 15 в кв. Остромила, в модерен комплекс с малко на брой апартаменти и отлична среда за живеене. Разпределението е следното: просто..

Тристаен обзаведен апартамент! Каса Модерна!
Цена: 234 990 € (459 600.50 лв.) 2349.90 €/кв.м (4596 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 100 кв.м Тухла 2024 г. 3 етаж Непоследен

Оферта №: 10195 Търсите нов дом, който съчетава уют, стил и лукс? ✨ Представяме ви прекрасен апартамент в кв. Остромила, гр. Пловдив - мястото, където комфортът среща елегантния дизайн. 🏠 Перфектн..

Двустаен апартамент с Акт 14 в кв. Остромила
Цена: 82 500 € (161 355.98 лв.) 1100 €/кв.м (2151.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 75 кв.м Тухла 2024 г. Последен етаж В строеж

✔️С Акт 14! ✔️Доказан строител с над 20 годишен опит в сферата✔️ Гарантирана цена до Акт 16! ✔️ Разсрочени схеми на плащане! ➡️Апартаментът се състои от антре, баня с тоалетна, дневна с трапезария..

✨ Елегантност, стил и комфорт - луксозен двустаен апартамент в бутикова сграда с Акт 16 в кв. Остром..
Цена: 141 000 € (275 772.03 лв.) 1855.26 €/кв.м (3628.58 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 76 кв.м Тухла 2025 г. 2 етаж Непоследен

✨ Елегантност, стил и комфорт - луксозен двустаен апартамент в бутикова сграда с Акт 16 в кв. Остромила, гр. Пловдив Представяме Ви изключителен двустаен апартамент, съчетаващ модерен дизайн, висок кл..

Тристаен апартамент с Акт 14 кв. Остромила
Цена: 119 600 € (233 917.27 лв.) 632.80 €/кв.м (1237.66 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 189 кв.м Тухла 2024 г. Партер В строеж

✔️С Акт 14! ✔️Доказан строител с над 20 годишен опит в сферата✔️ Гарантирана цена до Акт 16! ✔️ Разсрочени схеми на плащане! ➡️Апартаментът се състои от антре, 2 бани с тоалетна, дневна с трапезар..

Тристаен апартамент с Акт 14 кв. Остромила
Цена: 97 300 € (190 302.26 лв.) 778.40 €/кв.м (1522.42 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 125 кв.м Тухла 2024 г. Партер В строеж

Двустаен с ПАРКОМЯСТО пред Акт 15 в Остромила!
Цена: 80 000 € (156 466.40 лв.) 1230.77 €/кв.м (2407.18 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 65 кв.м Тухла 2026 г. 2 етаж Непоследен

Представяме имот подходящ както за живеене, така и с цел инвестиция, разположен в малка сграда пред Акт 15. Жилището се намира на втори етаж от четири, с югоизточно изложение. Разпределението му е сле..

Двустаен!! Затворен комплекс!! Акт 16!!
Цена: 115 000 € (224 920.45 лв.) 1691.18 €/кв.м (3307.65 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 68 кв.м Тухла 2024 г. 3 етаж Непоследен

Представям на Вашето внимание двустаен апартамент в нов модерен комплекс с акт 16,Casa Moderna” квартал Остромила! Апартамента се намира в един от най-бързо развиващите се райони на град Пловдив в тих..

Двустаен обаведен апартамент кв. Остромила АКТ 16
Цена: 139 900 € (273 620.62 лв.) 2293.44 €/кв.м (4485.58 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 61 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж Непоследен

Представяме ви изключителен двустаен апартамент, проектиран от интериорен дизайнер, в елегантна нова сграда от 2025 г. с Акт 16. Разположен е в желания квартал Остромила - район, известен със своето..

АКТ 16 - Остромила - 74КВ. М. - Двустаен
Цена: 114 900 € (224 724.87 лв.) 1552.70 €/кв.м (3036.82 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 74 кв.м Тухла 2024 г. 1 етаж Първи жилищен

АКТ 16 | ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ | ОСТРОМИЛА | 74 КВ. М. Предлагаме за продажба двустаен апартамент в новопостроена сграда с Акт 16, разположена в предпочитания квартал Остромила, гр. Пловдив. Жилищ..

Двустаен скоро с Акт 16 - Намалена цена!
Цена: 78 000 € (152 554.74 лв.) 1181.82 €/кв.м (2311.44 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 66 кв.м Тухла 2026 г. 4 етаж Последен етаж В строеж

Представяме ви нов двустаен апартамент в кв. Остромила, разположен в модерна бутикова сграда. Етаж: 4-ти Очаквано въвеждане в експлоатация: Пролет 2026 г. Жилището е с функционално разпределение - ..

тристаен апартамент в комплекс Каса Модерна с включен подземен гараж в цената
Цена: 195 000 € (381 386.85 лв.) 1560 €/кв.м (3051.10 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 125 кв.м Тухла 2024 г. 1 етаж Партер

Предлагаме ви партерен апартамент със самостоятелен ограден двор от 40 кв.м, в комплекс Каса Модерна с акт 16 от 2024г. Жилището се състои от две спални, хол с трапезария и кухня, две бани с две тоале..

Двустаен апартамент с Акт 14 в кв. Остромила, Пловдив
Цена: 76 900 € (150 403.33 лв.) 1201.56 €/кв.м (2350.05 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 64 кв.м Тухла 2025 г. 2 етаж Непоследен

Двустаен апартамент с Акт 14 в кв. Остромила Пловдив в новостроящ се модерен комплекс с тиха и зелена локация. Представяме ви отлична възможност за покупка на двустаен апартамент с функционално разпр..

Инвестиционен двустаен апартамент в кв. Остромила - гр. Пловдив
Цена: 70 300 € (137 494.85 лв.) 1152.46 €/кв.м (2254 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 61 кв.м Тухла 2026 г. 3 етаж Последен етаж

Инвестиционен двустаен апартамент в кв. Остромила - гр. Пловдив Търсите имот с потенциал, тиха локация и сигурна инвестиция? Представяме ви двустаен апартамент в квартал Остромила - един от най-персп..

Компактен двустаен апартамент в строеж в кв. Остромила
Цена: 88 090 € (172 289.06 лв.) 1144.03 €/кв.м (2237.52 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 77 кв.м Тухла 2026 г. 2 етаж Непоследен

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече