back to top

Апартаменти съдържащи ”Бърза”

1219 обяви - страница 3 от 41
днешна обява
САМО ЗА ИНВЕСТИТОРИ!!! ПРЕДЛОЖЕНИЕ БЕЗ АНАЛОГ НА ПАЗАРА - ДОГОВОРНО ГАРАНТИРАНА, НЕТО ДОХОДНОСТ!!!
Цена: 145 000 € (283 595.35 лв.) 3295.45 €/кв.м (6445.35 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 44 кв.м Панел 1980 г. 2 етаж Непоследен

ИНВЕСТИЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ БЕЗ АНАЛОГ НА ПАЗАРА - ДОГОВОРНО ГАРАНТИРАНА ДОХОДНОСТ • 🏠 2-стаен апартамент за продажба в София, кв. Лагера - компактен градски имот с уникален инвестиционен потенциал. ..

днешна обява
Цена: 160 000 € (312 932.80 лв.) 3265.31 €/кв.м (6386.38 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 49 кв.м Панел 1980 г. 2 етаж Непоследен

ИНВЕСТИЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ БЕЗ АНАЛОГ НА ПАЗАРА - ДОГОВОРНО ГАРАНТИРАНА ДОХОДНОСТ • 🏠 3-стаен апартамент за продажба в София, кв. Лагера - компактен градски имот с уникален инвестиционен потенциал. ..

днешна обява
Цена: 190 000 € (371 607.70 лв.) 2835.82 €/кв.м (5546.38 лв./кв.м) Многостаен апартамент в София 67 кв.м Панел 1980 г. 3 етаж Последен етаж

ИНВЕСТИЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ БЕЗ АНАЛОГ НА ПАЗАРА - ДОГОВОРНО ГАРАНТИРАНА ДОХОДНОСТ • 🏠 4-стаен апартамент за продажба в София, кв. Лагера - компактен градски имот с уникален инвестиционен потенциал. ..

 рекламирай сам в favicon
днешна обява
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.) 3409.09 €/кв.м (6667.60 лв./кв.м) Едностаен апартамент в София 22 кв.м Панел 1980 г. 2 етаж Непоследен

ИНВЕСТИЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ БЕЗ АНАЛОГ НА ПАЗАРА - ДОГОВОРНО ГАРАНТИРАНА ДОХОДНОСТ • 1-стаен апартамент за продажба в София, кв. Лагера - компактен градски имот с уникален инвестиционен потенциал. ..

днешна обява
ЕДНОСТАЕН на метри от 2-корпус на ВИНС
Цена: 72 900 € (142 580 лв.) 1584.78 €/кв.м (3099.57 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Варна 46 кв.м Тухла 2027 г. 1 етаж Първи жилищен

БИЛДИНГ БОКС предлага за продажба ЕДНОСТАЕН апартамент в новострояща се сграда в кв. „Изгрев“. - ЛОКАЦИЯ: Имотът се намира в един от най-търсените и перспективни райони на гр. Варна - кв. „Изгрев“, ..

днешна обява
Двустаен апартамент 63 кв.м Тухла 2027 г. 3 етаж Непоследен
Цена: 94 900 € (185 608.27 лв.) 1506.35 €/кв.м (2946.16 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Варна 63 кв.м Тухла 2027 г. 3 етаж Непоследен

БИЛДИНГ БОКС предлага за продажба ЕДНОСТАЕН апартамент в новострояща се сграда в кв. „Изгрев“. - ЛОКАЦИЯ: Имотът се намира в един от най-търсените и перспективни райони на гр. Варна - кв. „Изгрев“, с..

днешна обява
3-ст Апартамент в Луксозен к-с Варна ВЮ
Цена: 289 000 € (565 234.87 лв.) 2330.65 €/кв.м (4558.35 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Варна 124 кв.м Тухла 2025 г. 1 етаж Първи жилищен

БИЛДИНГ БОКС продава тристаен апартамент в затворен комплекс в парк с паркова панорама. Предимства на имота: - Завършен БДС с климатици във всяка стая - РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Апартаментът се състои от - вс..

днешна обява
Двустаен апартамент в ж.к. Овча купел
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.) 2096.77 €/кв.м (4100.93 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 62 кв.м Тухла 2026 г. 2 етаж Непоследен В строеж

*** Агенция за недвижими имоти Ви представя за продажба двустаен непреходен апартамент в кв. Овча Купел с акт 14. Архитектурната визия е модерна и стилна, с енергийно ефективни решения и висококачес..

днешна обява
Апартамент за продажба

Апартамент за продажба

Тракия, Пловдив
Цена: 121 800 € (238 220.10 лв.) 1791.18 €/кв.м (3503.24 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 68 кв.м Панел 1980 г. 1 етаж Първи жилищен

БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА!!! Ключ в агенцията, огледи в удобно за вас време. Предлагаме ви тристаен апартамент с тераса в отлична локация. Перфектен за живеене или стабилна инвестиция. Предст..

днешна обява
Просторен 3-стаен апартамент с морска гледка в комплекс „Шато Ахелой 1“
Цена: 99 990 € (195 563.44 лв.) 1234.44 €/кв.м (2414.36 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Ахелой 81 кв.м Тухла 2011 г. 2 етаж Непоследен

НОВА ПО-НИСКА ЦЕНА! 🏡 Advance Агенция за недвижими имоти представя ексклузивно слънчев и комфортен тристаен апартамент с площ 81 кв.м, разположен на втори жилищен етаж в престижния комплекс „Шато Ах..

днешна обява
Елегантен и напълно обзаведен мезонет в престижния комплекс
Цена: 190 000 € (371 607.70 лв.) 1583.33 €/кв.м (3096.73 лв./кв.м) Мезонет 120 кв.м Тухла 2015 г. 6 етаж Последен етаж

Предлагаме за продажба елегантен и напълно обзаведен мезонет в престижния комплекс, разположен в един от най-предпочитаните райони на Слънчев бряг - съчетаващ спокойствие, удобство и близост до морето..

днешна обява
0% комисион - Четиристайни апартаменти в строеж - кв. Хр. Смирненски! №19773
Цена: 225 710 € (441 450.40 лв.) 1623.81 €/кв.м (3175.90 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Пловдив 139 кв.м Тухла 2027 г. 2 етаж Непоследен В строеж

📢 0% КОМИСИОН - НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! 📢 ОФЕРТА: 19773 > > > Възможност за покупка на двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти. Всяка секция разполага с асансьор и топла връзка към подземн..

днешна обява
0% комисион - Тристайни апартаменти в строеж - кв. Хр. Смирненски! №19772
Цена: 154 120 € (301 432.52 лв.) 1525.94 €/кв.м (2984.48 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Пловдив 101 кв.м Тухла 2027 г. 2 етаж Непоследен В строеж

📢 0% КОМИСИОН - НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! 📢 ОФЕРТА: 19772 > > > Възможност за покупка на двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти. 💰РАЗСРОЧЕНА СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ на 3 вноски. 💰 ВЪЗМОЖНОСТ З..

днешна обява
0% комисион - Двустаен апартамент в Христо Смирненски в строеж №19771
Цена: 116 590 € (228 030.22 лв.) 1534.08 €/кв.м (3000.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 76 кв.м Тухла 2027 г. 1 етаж Партер В строеж

📢 0% КОМИСИОН - НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! 📢 ОФЕРТА: 19771 > > > Възможност за покупка на двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти. 💰РАЗСРОЧЕНА СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ на 3 вноски. 💰 ВЪЗМОЖНОСТ..

днешна обява
Двустаен апартамент в кв. Гагарин с АКТ 16
Цена: 112 990 € (220 989.23 лв.) 1430.25 €/кв.м (2797.33 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Пловдив 79 кв.м Тухла 2025 г. 12 етаж Последен етаж

🔑 Оферта 14530 📍 Двустаен апартамент в предпочитан район - до Лидл в кв. Гагарин. 🧱 Предлагаме двустаен тухлен апартамент, с функционално разпределение: ✨ Хол с кухненски бокс - уютен, светъл..

Двустаен апартамент в Люлин
Цена: 59 676 € (116 716.10 лв.) 947.24 €/кв.м (1852.64 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 63 кв.м Тухла 2027 г. 2 етаж Непоследен В строеж

Купи директно от инвеститор Жилищен проект “Люлин Резидънс” е пример за модерна архитектура, функционални апартаменти и съвременни удобства, които се съчетават по възможно най-елегантния начин. Ком..

2-стаен, София, Овча купел, 74.55 кв.м., 186400 €
Цена: 186 400 € (364 566.70 лв.) 2485.33 €/кв.м (4860.90 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 75 кв.м Тухла 4 етаж Последен етаж В строеж

Проектът представлява съвременна жилищна сграда с ниско застрояване, разположена в кв. Овча купел. Визията на сградата е да създаде хармонична жилищна среда, в която съвременната архитектура, функцион..

2-стаен, София, Овча купел, 57.28 кв.м., 143200 €
Цена: 143 200 € (280 074.86 лв.) 2512.28 €/кв.м (4913.60 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 57 кв.м Тухла 4 етаж Последен етаж В строеж

3-стаен, София, Овча купел, 87.22 кв.м., 218000 €
Цена: 218 000 € (426 370.94 лв.) 2505.75 €/кв.м (4900.82 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 87 кв.м Тухла 4 етаж Последен етаж В строеж

3-стаен, София, Овча купел, 106.3 кв.м., 265750 €
Цена: 265 750 € (519 761.82 лв.) 2507.08 €/кв.м (4903.40 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 106 кв.м Тухла 4 етаж Последен етаж В строеж

2-стаен, София, Овча купел, 71.58 кв.м., 161000 €
Цена: 161 000 € (314 888.63 лв.) 2236.11 €/кв.м (4373.45 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 72 кв.м Тухла 3 етаж Непоследен В строеж

2-стаен, София, Овча купел, 68.14 кв.м., 153500 €
Цена: 153 500 € (300 219.90 лв.) 2257.35 €/кв.м (4415 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 68 кв.м Тухла 3 етаж Непоследен В строеж

2-стаен, София, Овча купел, 59.43 кв.м., 137000 €
Цена: 137 000 € (267 948.70 лв.) 2322.03 €/кв.м (4541.50 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 59 кв.м Тухла 3 етаж Непоследен В строеж

2-стаен, София, Овча купел, 83.36 кв.м., 175000 €
Цена: 175 000 € (342 270.25 лв.) 2108.43 €/кв.м (4123.74 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 83 кв.м Тухла 3 етаж Непоследен В строеж

3-стаен, София, Овча купел, 127.78 кв.м., 287500 €
Цена: 287 500 € (562 301.13 лв.) 2246.09 €/кв.м (4392.98 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 128 кв.м Тухла 3 етаж Непоследен В строеж

3-стаен, София, Овча купел, 120.35 кв.м., 270800 €
Цена: 270 800 € (529 638.76 лв.) 2256.67 €/кв.м (4413.66 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 120 кв.м Тухла 3 етаж Непоследен В строеж

2-стаен, София, Овча купел, 68.01 кв.м., 156400 €
Цена: 156 400 € (305 891.80 лв.) 2300 €/кв.м (4498.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 68 кв.м Тухла 3 етаж Непоследен В строеж

2-стаен, София, Овча купел, 59.9 кв.м., 137800 €
Цена: 137 800 € (269 513.37 лв.) 2296.67 €/кв.м (4491.90 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 60 кв.м Тухла 3 етаж Непоследен В строеж

3-стаен, София, Овча купел, 88.15 кв.м., 198300 €
Цена: 198 300 € (387 841.10 лв.) 2253.41 €/кв.м (4407.30 лв./кв.м) Тристаен апартамент в София 88 кв.м Тухла 3 етаж Непоследен В строеж

2-стаен, София, Овча купел, 71.64 кв.м., 161190 €
Цена: 161 190 € (315 260.24 лв.) 2238.75 €/кв.м (4378.60 лв./кв.м) Двустаен апартамент в София 72 кв.м Тухла 3 етаж Непоследен В строеж

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече