back to top

Апартаменти област Кюстендил, Дупница, Друг

6 обяви
Двустаен апартамент

Двустаен апартамент

ж.к. Бистрица, Дупница, област Кюстендил
Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.) 1222.22 €/кв.м (2390.46 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Дупница 45 кв.м Панел 1985 г. 7 етаж Последен етаж

Представяме Ви двустаен панелен апартамент с площ от 45 кв.м., разположен на седми (последен) етаж в добре поддържана жилищна сграда в гр. Дупница. Жилището е с практично разпределение и включва всеки..

Тристаен апартамент 100 кв.м Тухла 1970 г. 3 етаж Непоследен
Цена: 124 500 € (243 500.84 лв.) 1245 €/кв.м (2435 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Дупница 100 кв.м Тухла 1970 г. 3 етаж Непоследен

Номер в агенцията 52126 Агенция Абела предлага тристаен обзаведен апартамент в Центъра. Състои се от кухненски бокс, трапезария, хол, две спални, две бани с тоалетни, три тераси. Има парно на ток, кам..

Тристаен апартамент с два гаража в спокоен район на Дупница
Цена: 82 000 € (160 378.06 лв.) 872.34 €/кв.м (1706.15 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Дупница 94 кв.м Тухла 2000 г. 2 етаж Непоследен

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Dpa 89475 Отговорен брокер: Николай Димитров Предлага..

 рекламирай сам в favicon
Продава тристаен апартамен в цетъра на гр. Дупница

Продава тристаен апартамен в цетъра на гр. Дупница

Център, Дупница, област Кюстендил
Цена: 70 000 € (136 908.10 лв.) 958.90 €/кв.м (1875.45 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Дупница 73 кв.м Тухла 2015 г. 4 етаж Непоследен

„БУЛГАРИ КОНСУЛТ“ ООД предлага на Вашето внимание тристаен апартамент в сърцето на гр. Дупница - един от най-предпочитаните градове в подножието на Рила планина, известен с чистия си въздух, прекрасна..

Огромен многостаен апартамент в Дупница!

Огромен многостаен апартамент в Дупница!

Южен, Дупница, област Кюстендил
Цена: 138 000 € (269 904.54 лв.) 1022.22 €/кв.м (1999.30 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Дупница 135 кв.м Тухла 2000 г. 4 етаж Последен етаж

Агенция за недвижими имоти Vise Pro предлага за продажба слънчев и просторен апартамент в кв. Южен на гр. Дупница! Ситуиран е на четвърти жилищен етаж от четири етажна жилищна сграда, като има после..

Тристаен апартамент в центъра на гр. Дупница

Тристаен апартамент в центъра на гр. Дупница

Център, Дупница, област Кюстендил
Цена: 79 000 € (154 510.57 лв.) 1295.08 €/кв.м (2532.96 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Дупница 61 кв.м Тухла 1975 г. 4 етаж Непоследен

„БУЛГАРИ КОНСУЛТ“ ООД предлага на Вашето внимание тристаен апартамент в центъра на гр. Дупница. Имотът се намира в карето между ул. „Св. Иван Рилски“, ул. „Антим І-ви“ и ул. „Княз Борис І-ви“. Изключи..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече