back to top

Апартаменти под наем съдържащи ”Oazis морето”

21 обяви
„Двустаен морски оазис под наем с панорама към морето - Лазурен бряг“
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.) 10.42 €/кв.м (20.37 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 72 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Светъл, уютен двустаен апартамент, ситуиран в елитен комплекс на метри от морската градина в гр. Бургас! Обзаведен, с техника в перфектно състояние. Разпределение: коридор, хол с всекидневна и кух..

Комплекс Оазис Равда Море

Комплекс Оазис Равда Море

Равда, област Бургас
Месечен наем: 511.29 € (1000 лв.) 6.82 €/кв.м (13.33 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 75 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Двустаен апартамент, Комплекс Оазис, с. Равда, Море- на първа линия, с басейн, който се ползва безплатно, много зелени площи и детски площадки, фитнес безплатно, безплатно паркиране. Апартамента е със..

Комплекс Оазис Равда, 20м от море, гледка море, Голям тристаен апартамент
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 4.17 €/кв.м (8.15 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Равда 120 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Комплекс Оазис, с. Равда, на първа линия до морето. Голям тристаен апартамент 120 кв.м., светъл и топъл апартамент, намиращ се на трети етаж с гледка море. Трите стаи са големи, светли и слънчеви, кат..

 рекламирай сам в favicon
Луксозен тристаен апартамент на партер, първа линия с гледка море комплекс Оазис Равда
Месечен наем: 1000 € (1955.83 лв.) 7.69 €/кв.м (15.04 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Равда 130 кв.м Обзаведен Партер

Изключителен тристаен апартамент с привлекателно морско разположение и басейн с неограничен достъп, само на 20 м от най-харесвания и просторен плаж в курорта - Олимпийски надежди! На 130 кв.м жилищн..

днешна обява
Месечен наем:
1999 € (3909.70 лв.)
за кв.м:
7.40 €/кв.м (14.48 лв./кв.м)
Вид квартира:
Тристаен апартамент под наем в Бургас
Квадратура:
270 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Последен етаж

Екипът на ”Премиум Естейт Ейджънси” Ви Представя, имот без аналог на пазара - изключителен мезонет с площ от 270 кв.м, разположен в нова, луксозна сграда с контролиран достъп, на минута от морската градина в тихата и спокойна, стара централна част на Бургас. Този апартамент е проектиран за хора, които ценят мащаба, модерната естетика и безкомпромисния комфорт. ✨ Основни характеристики: Концепция ”Reverse Living”: Имотът е разпределен на две нива, като на първото ниво са ситуирани трите спални за максимално уединение, а на второто - мащабна дневна зона с кухня и трапезария. Панорамни те..

днешна обява
Апартамент под наем в OASIS BEACH CLUB ЛозенецVIP обява
Месечен наем: 2000 € (3911.66 лв.) 21.05 €/кв.м (41.18 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Лозенец 95 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Предлагам под наем двустаен апартамент в комплекс Оазис Бийч Клуб в Лозенец. Имотът е на първа линия в най-добрата част на комплекса с фронтална гледка море. Разполага с просторна всекидневна с ра..

днешна обява
Еко Апартаменти Милчеви в центъра на Пловдив. Перфектни условия - Цена и качество без аналог!
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 7.86 €/кв.м (15.37 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 70 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Еко Къща Милчеви с бутикови апартаменти под наем и за нощувки в центъра на гр. Пловдив. Това е тиха частна сграда, а не хотел. www.milchevi.com Всички жилища са луксозно обзаведени като е наблегнат..

днешна обява
Уникален многостаен Еко апартамент с 3 спални в центъра на Пловдив. Чистота, комфорт, уют и тишина!
Месечен наем: 990 € (1936.27 лв.) 7.07 €/кв.м (13.83 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в Пловдив 140 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

днешна обява
Тишина, комфорт, уют и чистота в центъра на град Пловдив - Еко Апартаменти Милчеви
Месечен наем: 490 € (958.36 лв.) 9.80 €/кв.м (19.17 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 50 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Внушителен мезоне с фронтален изглед море и две спални. Огромна тераса с 360 градуса гледка.
Месечен наем: 850 € (1662.46 лв.) 5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Бургас 170 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Бургас, кв. Сарафово, 170 кв.м тристаен, просторен апартамент, интересно дизайнерско решение при обзавеждането, на последен 5ти етаж в нова сграда, висок клас строителство, без асансьор, на метри от п..

Под наем Равда комплекс Оазис

Под наем Равда комплекс Оазис

google maps icon Несебър, област Бургас
Месечен наем: 100 € (195.58 лв.) 0.94 €/кв.м (1.85 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Несебър 106 кв.м Обзаведен Партер

Просторен апартамент 2+1 в комплекс „Оазис“, Равда - на 2 минути от морето Да живееш на морето означава да избираш качество и комфорт всеки ден. Апартаментът в комплекс „Оазис“ съчетава уюта на дом..

Двустаен апартамент Оазис бич клуб

Двустаен апартамент Оазис бич клуб

google maps icon Оазис, Лозенец, област Бургас
Месечен наем: 3500 € (6845.40 лв.) 36.84 €/кв.м (72.06 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Лозенец 95 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Предлагаме под наем стилен и комфортен апартамент в един от най-красивите комплекси на първа линия до морето - ”Оазис Бийч Клуб”. Комплексът разполага с изискана и добре поддържана територия, денонощн..

🌿 Живей до Гребната база: Стил и уют в „Панорама Парк“
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 6.41 €/кв.м (12.54 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 78 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

🌿 Живей до Гребната база: Стил и уют в „Панорама Парк“ Медия Плюс Имоти представя ексклузивен имот под наем в най-зелената част на Пловдив. Акценти на локацията: 5 минути пеша от Гребна база: И..

Двустаен апартамент под наем в с. Равда на първа линия в к. п. „Оазис”

💎DIAMOND SKY💎 отдава под наем двустаен апартамент - на първа линия в к. п. „Оазис“, Равда! 📐 Площ: Просторен двустаен апартамент с излаз към собствен двор 🚿 Разпределение: Спалня със самостоятелн..

Тристаен апартамент в с. Равда на първа линия море
Месечен наем: 613.55 € (1200 лв.) 5.11 €/кв.м (10 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Равда 120 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

💎DIAMOND SKY💎 отдава под наем просторен тристаен апартамент - на първа линия до морето! 📐 Площ: 120 кв.м 🏢 Етаж: 3-ти етаж (светъл и изключително топъл апартамент) 🚿 Разпределение: Три големи и ..

Собственик дава под наем апартамент в Гръцката махала
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 9.29 €/кв.м (18.16 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Варна 70 кв.м Обзаведен Първи жилищен

ПОД НАЕМ ДЪЛГОСРОЧНО/КРАТКОСРОЧНО/НОЩУВКИ В ГРЪЦКАТА МАХАЛА Адрес: град Варна, ул. Преслав 37 Апартаментът се намира на първи жилищен етаж върху магазини. Разпределението е: спалня, кухня с трапеза..

Комфортен двустаен апартамент под наем в м-т Свети Никола
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.) 12.50 €/кв.м (24.45 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 64 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ТОПИММО предлага под наем луксозно обзаведен двустаен апартамент в престижен затворен комплекс в местност Св. Никола. Локацията е изключително стратегическа в непосредствена близост до основен булевар..

Вашият нов дом под наем в Несебър - стил, комфорт и море на крачка разстояние
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.) 8 €/кв.м (15.65 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Несебър 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Предлагаме под наем просторен и изключително стилно обзаведен апартамент, разположен на трети етаж в сграда с асансьор в центъра на Несебър. Това жилище е истински оазис на модерния комфорт, съчетаващ..

Дизайнерски пентхаус със СПА център и панорама море в центъра на Варна
Месечен наем: 6000 € (11 734.98 лв.) 13.37 €/кв.м (26.15 лв./кв.м) Мезонет под наем 448.75 кв.м Обзаведен

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: VAR-133716 Панорамен дизайнерски пентхаус с 360° гл..

Дава под наем 2-стаен гр. Поморие - гр. Поморие 56m²
Месечен наем: 409.03 € (800 лв.) 7.30 €/кв.м (14.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Поморие 56 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

OT агенция IG Provide Апартаменти под наем в Поморие, Руски квартал. Свободен от 01.09.2025 г. Открийте своя оазис в Руския квартал на Поморие, само на няколко минути пеша от златистия пясък и синьо..

Луксозен пентхаус с панорамен изглед на метри от плажа
Месечен наем: 920.33 € (1800 лв.) 5.41 €/кв.м (10.60 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Бургас 170 кв.м Частично обзаведен Последен етаж

Месечен наем: 1 800 лв. Изгодна цена под средната за района! Локация: кв. Сарафово, гр. Бургас - на метри от плажа Тип имот: Тристаен апартамент под наемП лощ: 170 кв.м Обзавеждане: Изцяло обза..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече