back to top

Апартаменти под наем съдържащи ”Пералня със сушилня втора употреба”

1 обяви
МОНА - BLD! Обзаведен! Готов за нанасяне! Подземно Паркомясто!
Месечен наем: 1000 € (1955.83 лв.) 9.26 €/кв.м (18.10 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 108 кв.м Обзаведен

МОНА - BLD! Обзаведен! Готов за нанасяне! Подземно Паркомясто! Референтен код №85542 в www.novdom1.bg! Консултант недвижими имоти: Мирослав Стоянов, тел. *виж контакти*! Апартаментът представляв..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече