back to top

Апартаменти под наем съдържащи ”Остромила с гараж обзаведен”

16 обяви
Тристаен апартманет в Остромила - опция за гараж
Месечен наем: 620 € (1212.60 лв.) 6.89 €/кв.м (13.47 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 90 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Оферта Номер: 82067 - към имота може да се наеме и двоен партерен гараж 30кв.м Перфект Консулт Ви представя тристаен апартамент в района на Остромила, гр. Пловдив. Намира се на много комуникативно..

Двустаен апартамент с гараж

Двустаен апартамент с гараж

Остромила, Пловдив
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.35 €/кв.м (14.38 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 68 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Предлагаме под наем чисто нов, стилно обзаведен апартамент в кв. Остромила - идеален за първи наематели. Жилището се намира в нова сграда. Апартаментът е функционално разпределен и включва светла вс..

ОТ СОБСТВЕНИК Двустаен лукс с Гараж Остромила 120
Месечен наем: 470 € (919.24 лв.) 7.12 €/кв.м (13.93 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 66 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ОТ СОБСТВЕНИК Нов двустаен апартамент с голям гараж на 2ри етаж, източно изложение, изцяло вътрешен, топъл апартамент. Апартаментът се намира в затворен комплекс от 3 малки 5 етажни блокчета със прекр..

 рекламирай сам в favicon
Луксозен Двустаен Апартамент с партерен гараж в цената в комплекс Каса Модерна
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 7.64 €/кв.м (14.94 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 72 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Представяме на Вашето внимание двустаен луксозен апартамент в комплекс Каса Модерна в квартал Остромила. Жилището се състои от просторен хол с кухненски бокс. спалня, баня с тоалетна, входно антре и т..

Двустаен апартамент в жк. Остромила с ГАРАЖ
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 60 кв.м Обзаведен

С интернет, телевизия и ГАРАЖ включени в наемната цена! Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи двустаен апартамент в жк. Остромила. Намира се в непосредствена близост до хипермаркети, зо..

днешна обява
Двустаен апартамент в кв. Остромила

Агенция Георгиева Естейт представя на Вашето внимание! Нов двустаен апартамент с голям гараж на 2ри етаж, източно изложение, изцяло вътрешен, топъл апартамент. Жилището се намира в затворен компле..

Под наем 2-стаен гр. Пловдив - Остромила
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.) 12.31 €/кв.м (24.07 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 65 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Оферта 1844276 ✨ Нов, модерен и уютен 2-стаен апартамент под наем в Пловдив! ✨ Търсите перфектния дом в спокойния и зелен квартал Остромила? 🏡 Имаме точно това, което ви трябва! Представяме ви изк..

Апартамент под наем -Casa Moderna

Апартамент под наем -Casa Moderna

google maps icon Остромила, Пловдив
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.) 12.50 €/кв.м (24.45 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 64 кв.м Обзаведен Първи жилищен

От собственик! Отдава се под наем двустаен апартамент 64 м2 в кв. Остромила напълно обзаведен. Към апартамента има гараж с площ 25 м2 и топла връзка към апартамента. В цената е включена такса поддръ..

Тристаен кв. Остромила к. Дрийм Гардън 1
Месечен наем: 614 € (1200.88 лв.) 5.90 €/кв.м (11.55 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 104 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ЕКСКЛУЗИВНО!!! ПЪРВИ НАЕМАТЕЛИ! 🌟 Агенция за недвижими имоти Джулиус имоти предлага под наем луксозен тристаен апартамент в Dream Garden 1 - модерен затворен комплекс с АКТ 16 в тихия и зелен квартал..

Елегантен тристаен апартамент с модерно обзавеждане, кв. Остромила
Месечен наем: 620 € (1212.60 лв.) 7.05 €/кв.м (13.78 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 88 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Имот № 36542 🔐 Rio Prime Estates, отдаваме под наем стилен тристаен апартамент, изцяло нов и обзаведен с внимание към детайла. ✅ Жилището е светло, модерно и функционално разпределено, създаващо у..

Оферта №59179 - Двустаен апартамент под наем в кв. Остромила
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Оферта №59179 - Двустаен апартамент под наем в кв. Остромила, Пловдив Отдава се чисто нов двустаен апартамент в комплекс Луксор, разположен в тих и спокоен район. Жилището е напълно обзаведено ..

Двустаен апартамент в кв. Остромила
Месечен наем: 420 € (821.45 лв.) 6.46 €/кв.м (12.64 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 65 кв.м Обзаведен

ОФЕРТА 86894 💰 Наем: 420 € / месец Предлагаме под наем стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в нова сграда от 2025 г. Имотът се отличава с модерна визия, качествено изпълнение и отличн..

тристаен, обзаведен, Остромила
Месечен наем: 480 € (938.80 лв.) 4.80 €/кв.м (9.40 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 100 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Апартамент с две спални в нова малка кооперация/ само с 6 апартамента/ в началото на квартала, зад автобусна спирка. Състои се от две самостоятелни спални, хол с кухненски бокс и трапезария, баня с то..

Двустаен апартамент под наем 66 кв.м Обзаведен
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 9.09 €/кв.м (17.78 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 66 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

’’ЕР БИЛД’’ има удоволствието да ви представи под наем двустаен апартамент с голям гараж, разположен на 2-ри етаж в модерен затворен комплекс от три малки пететажни сгради с прекрасно озеленен и поддъ..

Двустаен апартамент под наем в жк. Остромила
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 10.32 €/кв.м (20.18 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 63 кв.м Обзаведен

С входни такси, цифрова телевизия, интернет и ГАРАЖ включени в наемната цена! Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в жилищния комплекс Casa Moderna. Намира се в непосред..

Двустаен апартамент под наем в Пловдив - Остромила, Casa Moderna
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.) 12.70 €/кв.м (24.84 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 63 кв.м Обзаведен Първи жилищен

🏡 Двустаен апартамент под наем в Пловдив - Остромила, Casa Moderna Отдава се напълно обзаведен 2-стаен апартамент - 64 кв.м, на 1-ви етаж от 4 в затворен комплекс Casa Moderna, Пловдив. 🐾 Подходящ за..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече