back to top

Апартаменти под наем съдържащи ”Комплекс смокините бургас”

3 обяви
Нов, двустаен апартамент в ж.к. Хоризонт, затворен комплекс ”Смокините” с включено паркомясто.VIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 60 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Екипът ни Ви нов двустаен апартамент в квартал ”Хоризонт”, находящ в затворен комплекс ”Смокините”. Жилището се предлага за пъви път под наем. Изцяло обзаведено с качествена техника и мебел и комфортн..

Стилен имот в кв. Хоризонт, комплекс Смокините, паркомясто. Възможно краткосрочно наемане
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

📍 Локация: Нова луксозна сграда до Mall Plaza, с бърз достъп до магистралата, кварталите Изгрев и Славейков Разпределение: 🛋 Хол с кухненски бокс / 🛏 Спалня / 🌞 Обща тераса / 🛁 Баня с тоалетна У..

ТОП Двустаен апартамент под наем със собствен двор и включено паркомясто в ж.к. Хоризонт, гр. Бургас
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.) 10.29 €/кв.м (20.13 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 68 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Двустаен апартамент под наем със собствен двор и включено паркомясто в ж.к. Хоризонт, гр. Бургас Чисто нов двустаен апартамент, разположен в модерен затворен комплекс „Смокините 1“-перфектен избор за..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече