back to top

Апартаменти под наем съдържащи ”Квартири пловдив център”

965 обяви
днешна обява
top icon

До Градската градина!

Център, Пловдив
Месечен наем:
650 € (1271.30 лв.)
за кв.м:
6.57 €/кв.м (12.84 лв./кв.м)
Вид квартира:
Тристаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
99 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

Топ оферта! Нов луксозен тристаен апартамент на метри от Цар Симеоновата градина! Страхотен имот на чудесна локация! За повече инфо на посочения телефон!

top icon

2-стаен, от Собственик

google maps icon Център, Пловдив
Месечен наем:
500 € (977.92 лв.)
за кв.м:
8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
60 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Първи жилищен

ОТ СОБСТВЕНИК! НЕ РАБОТЯ С АГЕНЦИИ!!! Обаждания моля между 18:00 - 19:00ч Апартамента се състои от спалня, хол с трапезария и кухненски бокс, баня и тоалетна. Напълно обзаведен. Ел. уреди: печка, пералня, хладилник,. Климатици във всички стаи. Подови настилки: паркет и гранитогрес. С 1 тераса. В малка кооперация, с контролиран достъп на ул. Кричим.

днешна обява
Месечен наем:
360 € (704.10 лв.)
за кв.м:
6.21 €/кв.м (12.14 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
58 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА от ДИМЕТРА!!! Двустайно жилище до 2-ро РУ на ул. Волга в тухлена кооперация с асансьор! Апартамента се състои от спалня, дневна с кухненски бокс, коридор, баня и тераса! Обзаведен и оборудван с всичко необходимо! С ключ за огледи на имота!

 рекламирай сам в favicon
днешна обява
Месечен наем:
250 € (488.96 лв.)
за кв.м:
6.25 €/кв.м (12.22 лв./кв.м)
Вид квартира:
Едностаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
40 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Референтен номер: 2217310 Революшън Естейт представя едностаен апартамент в Пловдив, Център. В близост до имота ще намерите: - Денталния факултет - Свети Николай Чудотворец Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

днешна обява
top icon

Под наем

Център, Пловдив
Месечен наем:
350 € (684.54 лв.)
за кв.м:
4.38 €/кв.м (8.56 лв./кв.м)
Вид квартира:
Тристаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
80 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Първи жилищен

днешна обява
Месечен наем:
700 € (1369.08 лв.)
за кв.м:
6.36 €/кв.м (12.45 лв./кв.м)
Вид квартира:
Тристаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
110 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

Представяме на Вашето внимание напълно обзаведен и оборудван тристаен апартамент под наем, в един от най-предпочитаните райони в град Пловдив - Широк Център до църква Храм „Света преподобна Петка“! Жилището има следното функционално разпределение: хол с кухненски кът, 2 спални, баня с тоалетна и малък двор. За Ваше улеснение се обадете и цитирайте следния код: 259280

днешна обява
Месечен наем:
255.65 € (500 лв.)
за кв.м:
4.26 €/кв.м (8.33 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
60 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Последен етаж

🏢 Реф. 1686 ✨ Отдава се под наем ✨ 📍 Кършияка, Пловдив 🌟 Двустаен апартамент на страхотна локация! 🌟 🛏️ Спалня 🛋️ Хол с кухненски бокс 🌅 Прекрасна тераса 🚿 Баня с тоалетна 📐 Площ: 60 кв.м. 🌞 Светъл и уютен апартамент 📞 Свържете се с нас: *виж контакти*

днешна обява
Месечен наем:
635 € (1241.95 лв.)
за кв.м:
7.94 €/кв.м (15.52 лв./кв.м)
Вид квартира:
Тристаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
80 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Референтен номер: 2224998 Революшън Естейт представя тристаен апартамент в Пловдив, Център. В близост до имота ще намерите: - Цар-Симеоновата градина - Пловдивски университет - Технически университет - Централен площад Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

днешна обява
Месечен наем:
850 € (1662.46 лв.)
за кв.м:
11.33 €/кв.м (22.17 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
75 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

’’ЕР БИЛД’’ има удоволствието да ви представи под наем просторен и елегантно обзаведен двустаен дизайнерски апартамент, в един от най-хубавите квартали в гр. Пловдив, Център. Апартаментът е напълно обзаведен с висококачествени мебели и електроуреди по дизайнерски проект Описание на апартамента: Хол с кухня: Открита концепция с модерен и стилен интериор, подходящ за комфорт и удобство. Спалня: Просторна и светла, идеална за пълноценна почивка Баня: Луксозна и напълно оборудвана. Терасa: перфектни за сутрешното ви кафе Квадратура: 75кв.м Отопление: електричество! Включено в цената: -И..

днешна обява
Месечен наем:
540 € (1056.15 лв.)
за кв.м:
6 €/кв.м (11.73 лв./кв.м)
Вид квартира:
Тристаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
90 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

С включено ПАРКОМЯСТО, интернет и видеонаблюдение! Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи тристаен апартамент в подножието на Стария град, в непосредствена близост до центъра на града, множество търговски обекти и автобусни спирки. Имотът е ситуиран на 1-ви жилищен етаж и разполага с площ 90кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс и трапезария, 2 спални, баня, самостоятелна тоалетна и 2 тераси. Отопление на ТОК, посредством климатици. За максималния комфорт на своите новодомци, жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с..

днешна обява
top icon

Мега лукс

Център, Пловдив
Месечен наем:
650 € (1271.30 лв.)
за кв.м:
9.03 €/кв.м (17.66 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
72 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

Чисто нов луксозен двустаен апартамент в жилищен комплекс Platinum homes, очаква своите първи наематели! Напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо от най - висок клас! В цената са включени две подземни парко места, Интернет, ТВ и такса сграда! За повече информация на посочения телефон!

днешна обява
Месечен наем:
350 € (684.54 лв.)
за кв.м:
8.54 €/кв.м (16.70 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
41 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Референтен номер: 2224869 Революшън Естейт представя двустаен апартамент в Пловдив, Център. В близост до имота ще намерите: - Училище: Средно училище ”Любен Каравелов“ - Аптека: АПТЕКА ГАЛЕНА - Автобусна спирка: Площад Шахбазя Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

днешна обява
Месечен наем:
550 € (1075.70 лв.)
за кв.м:
4.58 €/кв.м (8.96 лв./кв.м)
Вид квартира:
Тристаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
120 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание просторен тристаен апартамент в Център. Намира се на тиха улица, на крачки от Цар Симеоновата градина, в непосредствена близост до спирки на градски транспорт, магазини, заведения и зони за отдих и спорт. Разположен на втория етаж от триетажна къща, имотът се отличава с функционално разпределение, усещане за простор и изключително светли помещения, включващи: входно антре, просторен хол с излаз към тераса, две самостоятелни спални, кухня с трапезария с излаз към втора тераса, коридор, водещ към две отделни бани с тоалетни. Имотът се предлага ..

днешна обява
Месечен наем:
350 € (684.54 лв.)
за кв.м:
8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м)
Вид квартира:
Едностаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
42 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Референтен номер: 2106559 Революшън Естейт представя едностаен апартамент в Пловдив, Център. В близост до имота ще намерите: - Военна болница - Аптека Марешки Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

днешна обява
Месечен наем:
420 € (821.45 лв.)
за кв.м:
7.64 €/кв.м (14.94 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
55 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Титан Пропъртис предлага двустаен апартамент под наем в Център. Намира се в непосредствена близост до магазини, зони за отдих и спорт и търговски обекти. Имотът е ситуиран на 5-ти жилищен етаж и разполага с площ 55кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня с тоалетна и тераса. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство. ”С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ” За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения теле..

днешна обява
Месечен наем:
370 € (723.66 лв.)
за кв.м:
6.17 €/кв.м (12.06 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
60 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Референтен номер: 2072655 Революшън Естейт представя двустаен апартамент в Пловдив, Център. В близост до имота ще намерите: - Пеещите фонтани - Главната Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

днешна обява
Месечен наем:
600 € (1173.50 лв.)
за кв.м:
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
60 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Референтен номер: 2223523 Революшън Естейт представя двустаен апартамент в Пловдив, Център. В близост до имота ще намерите: - Комплекс ”Сила” - Хотел ”Алианс” - Masali Bar& Dinner Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

Месечен наем:
380 € (743.22 лв.)
за кв.м:
6.67 €/кв.м (13.04 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
57 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Референтен номер: 2212106 Революшън Естейт представя двустаен апартамент в Пловдив, Център. В близост до имота ще намерите: - площад ”Шахбазян” - на пешеходно разстояние от главната Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

Месечен наем:
890 € (1740.70 лв.)
за кв.м:
7.42 €/кв.м (14.50 лв./кв.м)
Вид квартира:
Многостаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
120 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

Предлагаме просторен и стилно обзаведен апартамент с 3 спални, разположен в сърцето на Пловдив. Имотът съчетава елегантен дизайн, функционално разпределение и отлична локация - на пешеходно разстояние от главни улици, паркове, заведения и културни обекти. Характеристики: -- Светла дневна с кухненски бокс и трапезария -- Три самостоятелни спални/ двете от които ще бъдат обзаведени по желание на наемателите/. -- Баня с тоалетна + отделна тоалетна -- 2 Тераси -- Висок клас мебели и електроуреди оферта 265484

Месечен наем:
300 € (586.75 лв.)
за кв.м:
8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м)
Вид квартира:
Едностаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
36 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Титан Пропъртис предлага едностаен апартамент под наем в Център. В непосредствена близост до хипермаркети, автобусна спирка и търговски обекти. Имотът е ситуиран на 3-ти жилищен етаж и разполага с площ от 36кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, дневна с кухненски бокс и баня и тоалетна. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство. ’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’ За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да се свържете с нас на посочения телефон или да ни изпратите запи..

Месечен наем:
500 € (977.92 лв.)
за кв.м:
7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
70 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

Трейд Хаус недвижими имоти предлага жилище в ТОП Център. Сградата е бутикова. Състои се от антре, хол с кухня, спалня, баня с тоалетна, три тераси. Напълно обзаведен с вградени електроуреди от висок клас. Климатици в хола и спалнята

Месечен наем:
600 € (1173.50 лв.)
за кв.м:
6.32 €/кв.м (12.35 лв./кв.м)
Вид квартира:
Тристаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
95 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Последен етаж

Компания ’Х’ представя на Вашето внимание тристаен апартамент на центъра на Пловдив МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Центърът на Пловдив се отличава с изключително престижно и стратегическо местоположение, съчетаващо хилядолетна история с модерен градски ритъм. Районът предлага отлично развита инфраструктура, директен достъп до най-важните административни и културни институции, както и огромно разнообразие от бутици, елитни училища, висши учебни заведения и модерни търговски центрове. Просторните пешеходни зони, емблематичният Стар град, Цар-Симеоновата градина и отличната транспортна свързаност създават не..

Месечен наем:
380 € (743.22 лв.)
за кв.м:
10.27 €/кв.м (20.10 лв./кв.м)
Вид квартира:
Едностаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
37 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Референтен номер: 2217202 Революшън Естейт представя едностаен апартамент в Пловдив, Център. В близост до имота ще намерите: - Небет тепе - Автобусна спирка: Площад Шахбазян Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

Месечен наем:
450 € (880.12 лв.)
за кв.м:
6.43 €/кв.м (12.57 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
70 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Референтен номер: 2086879 Революшън Естейт представя двустаен апартамент в Пловдив, Център. В близост до имота ще намерите: - Регионален етнографски музей - Небет тебе - Стария град Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

Месечен наем:
700 € (1369.08 лв.)
за кв.м:
8.97 €/кв.м (17.55 лв./кв.м)
Вид квартира:
Тристаен апартамент под наем в Пловдив
Квадратура:
78 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Титан Пропъртис предлага тристаен апартамент под наем в Център. В непосредствена близост до училище, детска градина, множество търговски обекти и автобусни спирки. Имотът е ситуиран на 1-ви жилищен етаж и разполага с площ 78кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна и две тераси. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство до най-малкият детайл. ’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’ Агенцията разполага с множество оферти в и извън района, в различни цен..

днешна обява
двустаен центърVIP обява

двустаен център

Център, Пловдив
Месечен наем: 370 € (723.66 лв.) 5.29 €/кв.м (10.34 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Оферта 35008 двустаен НОВ апартамент, намиращ се в центъра на град Пловдив, в непосредствена близост до Стария град. На 2 минути от пешеходния мост, директна връзка с главната улица на града. В непоср..

днешна обява
Тристаен апартамент под наем в Идеалния Център, до Капана и Римски СтадионVIP обява
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.) 7 €/кв.м (13.70 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

NL Consult Real Estate отдава под наем апартамент с две спални в сърцето на гр. Пловдив - до Капана. Главната пешеходна улица и Римския стадион. Жилището се намира в сграда с добре поддържани общи ч..

днешна обява
Малък кокетен имотVIP обява

Малък кокетен имот

Център, Пловдив
Месечен наем: 150 € (293.37 лв.) 6.82 €/кв.м (13.34 лв./кв.м) Ателие/Студио под наем 22 кв.м Обзаведен Партер

🌟 Обява №3422 от Nirvana Real Estate 🌟 🎯 Търсиш уют и удобство в сърцето на града? Имаме точното предложение за теб! 🛋️ Даваме под наем стилно обзаведено едностайно жилище, разположено в централнат..

днешна обява
Тристаен апартамент на супер локацияVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 5.88 €/кв.м (11.50 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 68 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Отдава се под наем апартамент на ул. „Войнишка слава“ в нова и модерна жилищна кооперация! Жилището е разположено на първи жилищен етаж и предлага комфорт и функционалност. Апартаментът включва: Д..

днешна обява
Двустаен апартамент на ”Бяла Главна”VIP обява
Месечен наем: 640 € (1251.73 лв.) 9.85 €/кв.м (19.26 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Отдава се под наем двустаен ( с три отделни) помещения апартамент в Центъра на града. Кухня, спалня, хол. Обзаведен със всичко необходимо. След основен ремонт, за първи наематели. До 14.03.202..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече