back to top

Апартаменти под наем съдържащи ”Апартамент собственик варна кв левски”

7 обяви
ОТ СОБСТВЕНИК: Двустаен апартамент до ВМА, гр. Варна
Месечен наем: 420 € (821.45 лв.) 7.92 €/кв.м (15.50 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 53 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ОТ СОБСТВЕНИК: Двустаен апартамент до ВМА, гр. Варна Основни данни: Адрес: ул. „Перуника“ 28 (границата на кв. Левски и кв. Изгрев) Наем: 420 евро на месец Условия: Изисква се 1 депозит Площ: ..

днешна обява
2-стаен Варна кв. Левски
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 56 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Допълнителна информация Дава се под наем двустаен тухлен апартамент от СОБСТВЕНИК. ул. доц. доктор Димитьр Клисаров Широк и просторен двустаен апартамент, напълно обзаведен, след основен ремонт, с..

Тристаен апартамент с ПАРКОМЯСТО - кв. Левски!
Месечен наем: 770 € (1506 лв.) 7.70 €/кв.м (15.06 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Варна 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Имотен център Варна представя на Вашето внимание ЕКСКЛУЗИВНО просторен тристаен апартамент в сърцето на квартал Левски, в непосредствена близост до детски градини, училища, университети, спирки на гра..

 рекламирай сам в favicon
Двустаен под наем

Двустаен под наем

Левски, Варна
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.69 €/кв.м (15.04 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 65 кв.м Обзаведен

SProperties отдава под наем двустаен апартамент в квартал Левски, срещу стадион ТичаИмотът има следното разпределение: просторна всекидневна с кухненска част, уютна спалня, баня+тоалет, входно антре и..

Четиристаен квартал Левски
Месечен наем: 664.68 € (1300 лв.) 6.65 €/кв.м (13 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в Варна 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Имотен център Варна представя на Вашето внимание НОВ многостаен (100 кв.м.) апартамент в района на кв. Левски, в непосредствена близост до множество магазини, училища, детски градини и ясли, площадки ..

ТОП! Тристаен апартамент под наем в Левски!
Месечен наем: 818.07 € (1600 лв.) 7.11 €/кв.м (13.90 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Варна 115 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Имотен център Варна представя на Вашето внимание ЕКСКЛУЗИВНО, тристаен апартамент, в района на КВАРТАЛ ЛЕВСКИ, в близост до болница, магазини, заведения, спирки на градски транспорт, училища и градини..

Дава под наем 3-СТАЕН кв. Левски гр. Варна
Месечен наем: 510 € (997.47 лв.) 6 €/кв.м (11.73 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Варна 85 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ДАВА ПОД НАЕМ 3 СТАЕН В КВ. ЛЕВСКИ На 3-ти от 5 етажа, обзаведен, качествено строителство. Поддържани общи части, оформени места за паркиране, свободно пространство, удобна локация. Блока е изцяло..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече