back to top

Апартаменти под наем съдържащи ”Апартаменти под наем кабакум”

54 обяви
днешна обява
Двустаен апартамент КабакумVIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 50 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Здравейте, Отдавам под наем двустаен апартамент(50кв.) в комплекс Кабакум Плаза на 5 от 6 етаж(с асансьор), на 50м от плаж Кабакум. Разпределението е както следва: спалня с двойно легло, всеки..

Двустаен апартамент Skyline
Месечен наем: 664.68 € (1300 лв.) 10.39 €/кв.м (20.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 64 кв.м Обзаведен Партер

🎉 Двустаен апартамент под наем - Skyline, Кабакум 🏖️ Представяме ви чисто нов, луксозно обзаведен двустаен апартамент, разположен в престижния комплекс Skyline Kabakum, само на няколко минути пеша от..

Студио Кабакум затворен комплекс

Студио Кабакум затворен комплекс

местност Ален Мак, област Варна
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 14.29 €/кв.м (27.94 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в местност Ален Мак 35 кв.м Обзаведен Партер

🌊 ЛЯТНО СЕЗОННО ОТДАВАНЕ ПОД НАЕМ - КАБАКУМ 🌊 📅 От юни до септември включително ❌ БЕЗ КОМИСИОННА И БРОКЕРИ Отдава се стилно обзаведено 1-стайно студио в модерен комплекс с контролиран достъп, разпо..

 рекламирай сам в favicon
Двустаен апартамент, м-т Кабакум

Двустаен апартамент, м-т Кабакум

местност Кабакум, област Варна
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в местност Кабакум 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ИМОТИ ПРЕМИЕР отдава под наем ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ до плаж Кабакум. Разположен в нова сграда с прекрасна морска панорама, слънчев и топъл апартамент. В цената на наема са включени входни такси и парком..

Под наем Ален Мак

Под наем Ален Мак

местност Кабакум, област Варна
Месечен наем: 680 € (1329.96 лв.) 10.46 €/кв.м (20.46 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в местност Кабакум 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ЧИСТО НОВ / ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ / ОПЦИЯ ЗА ПАРКОМЯСТО / м-т Ален Мак Агенция RALCHEV ESTAE отдава под наем напълно обзаведен ДВУСТАЕН апартамент в района на м-т Ален Мак. Имота се намира на вт..

Панорамно студио 40 кв в нова луксозна сграда с басейн и ресторант на първа линия плаж Кабакум възмо..
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 11.25 €/кв.м (22 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в местност Кабакум 40 кв.м Обзаведен

International Real Estates (IRE) предлага под наем ПАНОРАМНО студио напълно обзаведено и оборудвано в нова луксозна сграда с АКТ16 на метри от плажа на Кабакум. Комлекса разполага с инфинити басейн и ..

Под наем 3-стаен апартамент с фронтална панорама море, 1-ва линия море, басейн, град Варна
Месечен наем: 900 € (1760.25 лв.) 10.98 €/кв.м (21.47 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в местност Кабакум 82 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Отдавам под наем 3-стаен апартамент с уникална панорама море. Намира се на 1-ва линия море, в град Варна, в затворен комплекс с басейн и паркинг. Разполага с 2 спални, дневна с кухня, баня с тоалетна,..

Тристаен апартамент под наем (2 спални) на 100 м от плаж Кабакум
Месечен наем: 1000 € (1955.83 лв.) 10.53 €/кв.м (20.60 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Златни пясъци 95 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Тристаен апартамент под наем (2 спални) на 100 м от плаж Кабакум. * Детайли: 95 кв.м., 2 спални, кухня, асансьор, налична парковка. * Основно предимство: Подово отопление в целия апартамент! К..

Отдавам на нощувки 3-стаен апартамент, к.к Чайка, на първа линия море, до плаж Кабакум, град Варна
Месечен наем: 150 € (293.37 лв.) 1.32 €/кв.м (2.57 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в местност Кабакум 114 кв.м Обзаведен

Агенция Живена отдава под наем на нощувки през летен сезон 2026 година тристаен апартамент в луксозен комплекс в к.к. Чайка, на първа линия, близо до плаж Кабакум. Жилището е разположено на 2-ри етаж ..

Студио затворен комплекс Кабакум

Студио затворен комплекс Кабакум

google maps icon Кабакум, местност Ален Мак, област Варна
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 11.43 €/кв.м (22.35 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в местност Ален Мак 35 кв.м Обзаведен Партер

🌊 Студио под наем за летния сезон - Кабакум, на метри от плажа | Без комисионна! Предлагаме стилно и напълно оборудвано студио в модерен комплекс с контролиран достъп, разположен в района на Кабакум..

2-стаен апартамент с паркомясто и панорама море, на първа линия до плаж Кабакум, град Варна
Месечен наем: 850 € (1662.46 лв.) 8.85 €/кв.м (17.32 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в местност Кабакум 96 кв.м Обзаведен

Агенция Живена отдава под наем 2-стаен апартамент с панорама море, преустроен в двустаен, в един от най-луксозните комплекси на град Варна. Включено е паркомясто в цената. Апартаментът се намира на 4-..

Sky Family Suite - бутиков триспален апартамент под наем на плаж Кабакум
Месечен наем: 1800 € (3520.50 лв.) 9.35 €/кв.м (18.28 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в местност Ален Мак 192.59 кв.м Обзаведен

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: VAR-105225 Sky Family Suite - елегантен четиристаен..

Двустаен апартамент в елитен затворен комплекс в м-т Кабакум
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.) 7 €/кв.м (13.70 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 100 кв.м Обзаведен

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: VAR-138939 Представяме под наем двустаен апартамент..

Луксозен 2 стаен апартамент, с гледка панорама море, първа линия море, до плаж Кабакум
Месечен наем: 665 € (1300.63 лв.) 8.87 €/кв.м (17.34 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в местност Кабакум 75 кв.м Обзаведен

Отдавам под наем луксозен 2-стаен апартамент с невероятна гледка море. Имотът е разположен на 2-ри етаж и се състои от дневна стая с кухня, спалня, баня и тоалетна, тераса. Комплексът се намира на 1-в..

Месечен наем: 900 € (1760.25 лв.) 9.28 €/кв.м (18.15 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в местност Кабакум 97 кв.м Обзаведен

Агенция Живена отдава под наем 2-стаен апартамент в един от най-луксозните комплекси на град Варна, на първа линия море, с изход към плажа пред комплекса. Имотът се намира на 5-ти етаж, в затворен ком..

Луксозен 4-стаен мезонет под наем, със зашеметяваща морска гледка до плаж Кабакум
Месечен наем: 1800 € (3520.50 лв.) 7.06 €/кв.м (13.80 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в местност Кабакум 255 кв.м Обзаведен

Агенция Живена отдава под наем луксозен 4-стаен мезонет с общо 3 спални, със зашеметяваща морска гледка от всички стаи. Намира се до плаж Кабакум, к.к. Чайка. Разположен е на 5-ти и 6-ти етаж, с обща ..

Двустаен, обзаведен! Варна, м-ст Ален Мак до плаж Кабакум!
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 9.23 €/кв.м (18.05 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в местност Ален Мак 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅ Отдават се 6 /шест/ еднотипни апартамента в сградата! ОФЕРТА № 8181 ✅Rentica.bg предлага под наем обзаведен Двустаен апартамент, находящ се в местност Ален Мак, в близост до плаж Кабакум. Апартаме..

Тристаен апартамент с морска панорама и паркомясто, на първа линия море, м-ст Кабакум, гр. Варна
Месечен наем: 1200 € (2347 лв.) 12 €/кв.м (23.47 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в местност Кабакум 100 кв.м Обзаведен

Агенция Живена отдава под наем обзаведен тристаен апартамент с морска панорама и с паркомясто, в луксозен затворен комплекс на първа линия море, местност Кабакум, гр. Варна. Имотът е разположен на 2-р..

Просторен апартамент с ТРИ спални❗ Морска ПАНОРАМА❗Затворен к-с на брега на морето❗ М-ст Кабакум
Месечен наем: 2000 € (3911.66 лв.) 11.11 €/кв.м (21.73 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в местност Ален Мак 180 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ОФЕРТА № 8555 ✅Rentica.bg предлага под наем изключително ✔️просторен, луксозно обзаведен апартамент с ✔️ТРИ СПАЛНИ в к.к Златни Пясъци, местност Кабакум. Апартаментът се намира в луксозен комплекс, ..

Тристаен апартамент с паркомясто в елитен комплекс в м-т Кабакум
Месечен наем: 1000 € (1955.83 лв.) 8.93 €/кв.м (17.46 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Варна 112 кв.м Обзаведен

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: VAR-138304 Представяме тристаен апартамент под наем..

Тристаен апартамент с паркомясто в престижен комплекс в м-т Кабакум
Месечен наем: 1000 € (1955.83 лв.) 7.45 €/кв.м (14.57 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Варна 134.23 кв.м Обзаведен

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: VAR-138298 Представяме просторен и светъл тристаен ..

Просторен тристаен апартамент в елитен затворен комплекс в м-т Кабакум
Месечен наем: 1000 € (1955.83 лв.) 9.26 €/кв.м (18.10 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Варна 108 кв.м Обзаведен

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: VAR-138073 Представяме просторен и светъл тристаен ..

Двустаен апартамент в луксозен затворен комплекс в м-т Кабакум
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 9.45 €/кв.м (18.48 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 63.49 кв.м Обзаведен

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: VAR-138130 Представяме под наем просторен и светъл ..

Тристаен апартамент в елитен затворен комплекс в м-т Кабакум
Месечен наем: 900 € (1760.25 лв.) 8.26 €/кв.м (16.15 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Варна 109 кв.м Обзаведен

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: VAR-138182 Представяме просторен и светъл тристаен ..

Четиристаен апартамент с панорама море в луксозен затворен комплекс в м-т Кабакум
Месечен наем: 2000 € (3911.66 лв.) 11.24 €/кв.м (21.98 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в Варна 178 кв.м Обзаведен

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: VAR-138179 Представяме просторен и светъл четириста..

Двустаен апартамент с паркомясто под наем в район Кабакум, гр. Варна.
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.) 10.96 €/кв.м (21.43 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в местност Кабакум 73 кв.м Обзаведен Първи жилищен

ЕСТЕЙТ ГРУП Ви предлага двустаен апартамент с паркомясто под наем в район Кабакум, гр. Варна. Етаж: 1 от 3. Асансьор: не. Площ: 73 кв.м. Състои се от всекидневна с кухня, спалня, гардеробна, антре..

Многостаен апартамент с Морска панорама / м-т Кабакум
Месечен наем: 2000 € (3911.66 лв.) 11.11 €/кв.м (21.73 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в местност Кабакум 180 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН / МНОГОСТАЕН АПАРТАМЕНТ С ПАРКОМЯСТО В ЗАТВОРЕН КОМПЛЕКС / МОРСКА ПАНОРАМА / Агенция RALCHEV ESTATE отдава под наем напълно обзаведен многостаен апартамент, разположен в района н..

Комфортен двустаен апартамент в елитен затворен комплекс на плаж Кабакум
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 8.67 €/кв.м (16.95 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 75 кв.м Обзаведен

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: VAR-137139 Представяме под наем просторен двустаен ..

Двустаен апартамент в елитен затворен комплекс на самия плаж Кабакум

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: VAR-137136 Представяме под наем просторен двустаен ..

Апартамент под наем в затворен комплекс Ла мер La mer
Месечен наем: 562.42 € (1100 лв.) 8.65 €/кв.м (16.92 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в местност Кабакум 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Всички имоти, които отдаваме под наем, можете да намерите тук: https://www.gpm.bg/booking. Предлагаме в момента 3 апартамента. Отдават се под наем до 31.05, като приемаме и средно-срочни наематели. За..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече