back to top

Апартаменти под наем съдържащи ”Апартаменти пловдив остромила casa moderna”

8 обяви
Апартамент под наем -Casa Moderna

Апартамент под наем -Casa Moderna

google maps icon Остромила, Пловдив
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.) 12.50 €/кв.м (24.45 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 64 кв.м Обзаведен Първи жилищен

От собственик! Отдава се под наем двустаен апартамент 64 м2 в кв. Остромила напълно обзаведен. Към апартамента има гараж с площ 25 м2 и топла връзка към апартамента. В цената е включена такса поддръ..

Двустаен апартамент под наем в модерен жилищен комплекс Casa Moderna
Месечен наем: 520 € (1017.03 лв.) 7.43 €/кв.м (14.53 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 70 кв.м Обзаведен

TRIVIUM ESTATE предлага под наем двустаен апартамент в модерен жилищен комплекс Casa Moderna 📍 Локация: кв. Остромила, гр. Пловдив 📐 Площ: 70 кв.м. 🛋️ Разпределение: просторен хол с кухненски бокс, с..

Двустаен апартамент под наем в Пловдив - Остромила, Casa Moderna
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.) 12.70 €/кв.м (24.84 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 63 кв.м Обзаведен Първи жилищен

🏡 Двустаен апартамент под наем в Пловдив - Остромила, Casa Moderna Отдава се напълно обзаведен 2-стаен апартамент - 64 кв.м, на 1-ви етаж от 4 в затворен комплекс Casa Moderna, Пловдив. 🐾 Подходящ за..

 рекламирай сам в favicon
3-стаен апартамент под наем в Каса МодернаVIP обява
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.) 8 €/кв.м (15.65 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

UPGRADE недвижими имоти има удоволствието да Ви представи уникален тристаен апартамент, отдаващ се под наем за първи наематели. Имотът се намира в кв. Остромила, гр. Пловдив - район, който през посл..

Двустаен апартамент под наем в комплекс Casa mia, кв. Остромила
Месечен наем: 430 € (841 лв.) 7.17 €/кв.м (14.02 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 60 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

’Арис Брокер’ отдава под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс ’Casa Mia’ в кв. Остромила. Жилището е с площ от 60 кв.м и е със следното функционално ра..

Двустаен апартамент под наем в жк. Остромила
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 10.32 €/кв.м (20.18 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 63 кв.м Обзаведен

С входни такси, цифрова телевизия, интернет и ГАРАЖ включени в наемната цена! Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в жилищния комплекс Casa Moderna. Намира се в непосред..

Луксозен Двустаен Апартамент с партерен гараж в цената в комплекс Каса Модерна
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 7.64 €/кв.м (14.94 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 72 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Представяме на Вашето внимание двустаен луксозен апартамент в комплекс Каса Модерна в квартал Остромила. Жилището се състои от просторен хол с кухненски бокс. спалня, баня с тоалетна, входно антре и т..

Луксозен Двустаен Каса Модерна
Месечен наем: 510.78 € (999 лв.) 7.30 €/кв.м (14.27 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

🏡 **Двустаен апартамент под наем в живописния квартал Остромила, Пловдив** Представяме ви изключителна възможност за наемане на стилен и комфортен двустаен апартамент в един от най-предпочитаните к..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече