back to top

Апартаменти под наем област София, София, Левски

8 обяви
Двустаен апартамент под наем в ж.к. Левски, 2220038VIP обява
Месечен наем: 549 € (1073.75 лв.) 9.63 €/кв.м (18.84 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Левски 57 кв.м Обзаведен

С ВКЛЮЧЕНО ПАРКОМЯСТО В НАЕМНАТА ЦЕНА! Агенция за недвижими имоти Калиста Естейт има огромното удоволствие да Ви представи двустаен апартамент в ж.к. Левски. Обзавеждане: напълно обзаведен Ра..

Двустаен апартамент под наем ЛевскиVIP обява
Месечен наем: 540 € (1056.15 лв.) 12 €/кв.м (23.47 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Левски 45 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Агенция за недвижими имоти Vice Real Estate с удоволствие Ви представя двустаен апартамент под наем, разположен в ж.к. Левски. С ВКЛЮЧЕНО ПАРКОМЯСТО В НАЕМНАТА ЦЕНА! Реф. номер: 256442 Имотът е..

Собственик отдава с включено паркомясто луксозен 2-стаен апартамент в кв. Левски!
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.) 12.30 €/кв.м (24.05 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Левски 61 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Без комисионна за агенции! Свободен за огледи и наемане след 05.06! ВКЛЮЧЕНИ паркомясто и входни такси в цената!!! Има опция за наемане на допълнително паркомясто. Собственик отдава луксоз..

 рекламирай сам в favicon
Под наем 2-стаен с включено паркомясто в кв. Левски, до бул. Ботевградско шосе

Без комисионна за агенции! Свободен за огледи и наемане след 05.06! ВКЛЮЧЕНИ паркомясто и входни такси в цената!!! Има опция за наемане на допълнително паркомясто. Собственик отдава луксозен..

Давам под наем двустаен апартамент в кв. Левски
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.69 €/кв.м (15.04 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Левски 65 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Давам под наем двустаен обзаведен апартамент след ремонт в кв. Левски. Има всичко необходимо за едно домакинство, саниран, нова баня. В близост до градски транспорт, свободно място за паркиране. С..

Едностаен апартамент под наем в Левски
Месечен наем: 380 € (743.22 лв.) 8.44 €/кв.м (16.52 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Левски 45 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

➡️ НОВА ОФЕРТА ➡️ АГЕНЦИЯТА РАБОТИ С 50% КОМИСИОННА! ➡️ Търсите си ново жилище? Ние предлагаме! Чудесен едностаен апартамент в Левски. ➡️ Предпочитате всичко да Ви е на една ръка разстояние? ..

Двустаен апартамент в ж.к. Левски.
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.) 12.10 €/кв.м (23.66 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Левски 62 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

📌 Референтен номер: 2220812 ❗ Революшън Естейт представя Двустаен апартамент в София, Левски❗ 🔷 КЛокацията предлага отлична свързаност и разнообразие от удобства на пешеходно разстояние, включит..

Дава под Наем 2-СТАЕН град София, Левски
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 10.53 €/кв.м (20.60 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Левски 57 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Предлагаме под наем светъл и функционален двустаен апартамент, разположен в квартал Левски район с удобна инфраструктура и добра транспортна свързаност! Разпределение: - Апартаментът е с практич..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече