back to top

Апартаменти под наем област Пловдив, Пловдив, Тракия

296 обяви
днешна обява
Месечен наем:
550 € (1075.70 лв.)
за кв.м:
6.47 €/кв.м (12.66 лв./кв.м)
Вид квартира:
Тристаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
85 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

Давам под наем тристаен апартамент в Тракия близо до новата община. Напълно обзаведен с две самостоятелни спални, хол и кухня и две тераси (остъклени), два телевизора с три климатика. С панорамна гледка към тепетата на Пловдив. В близост е до училище, на съседната улица има две детски градини. Със свободно паркиране пред блока и в задния двор. Изключително комуникативно място за живеене. Без домашни любимци. Обявата е от собственик.

днешна обява
Месечен наем:
500 € (977.92 лв.)
за кв.м:
6.76 €/кв.м (13.22 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
74 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

Подкрепа имоти отдава под наем двустаен обзаведен апартамент в Резиденшъл парк Пловдив-един от най-добрите за живеене жилищни комплекси в България. Жилището се намира на осми жилищен етаж в десет етажна сграда. Жилището е с изцяло южно изложение и прекрасна гледка към Родопите. Разпределение на имота: -входно антре -дневна с кухненски кът с излаз на тераса -спалня с излаз на тераса -баня и тоалетна Жилището е обзаведено и разполага с всички необходими уреди за съвременното ежедневие: пералня, съдомиялна. Отоплението и охлаждането на апартамента е чрез мултисплит инверторна систем..

днешна обява
Месечен наем:
550 € (1075.70 лв.)
за кв.м:
7.86 €/кв.м (15.37 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
70 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

Оферта Номер: 67966 Перфект Консулт Ви представя двустаен апартамент в района на Тракия, гр. Пловдив. Намира се на много комуникативно място, близо до магазини, училища, детски градини и спирки на градския транспорт. За огледи, можете да се обадите на посочения телефон.

 рекламирай сам в favicon
днешна обява
Месечен наем:
440 € (860.57 лв.)
за кв.м:
6.11 €/кв.м (11.95 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
72 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи двустаен апартамент в жк. Тракия. Намира се в непосредствена близост до община Тракия, пицария Аморе, хипермаркети, зони за отдих и спорт, автобусна спирка и търговски обекти. Имотът е ситуиран на 9-ти жилищен етаж и разполага с площ 72кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство. ’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’ За оглед на това и други атрактивни пред..

днешна обява
Месечен наем:
300 € (586.75 лв.)
за кв.м:
8.57 €/кв.м (16.76 лв./кв.м)
Вид квартира:
Едностаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
35 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Референтен номер: 2189053 Революшън Естейт представя едностаен апартамент в Пловдив, Тракия. В близост до имота ще намерите: - Средно училище „Свети Седмочисленици” - При Румен Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

днешна обява
Месечен наем:
420 € (821.45 лв.)
за кв.м:
6.46 €/кв.м (12.64 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
65 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Титан Пропъртис отдава под наем двустаен апартамент в жк. Тракия. Намира се в непосредствена близост до зони за отдих и спорт, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт. Имотът е ситуиран на 3-ти жилищен етаж и разполага с площ 65кв.м., разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня с тоалетна и тераса. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство. ’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’ За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебай..

днешна обява
Месечен наем:
620 € (1212.60 лв.)
за кв.м:
8.49 €/кв.м (16.60 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
73 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Референтен номер: 2224704 Революшън Естейт представя двустаен апартамент в Пловдив, Тракия. В близост до имота ще намерите: - парк ”Лаута” Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

днешна обява
Месечен наем:
300 € (586.75 лв.)
за кв.м:
8.57 €/кв.м (16.76 лв./кв.м)
Вид квартира:
Едностаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
35 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание едностаен апартамент в жк. Тракия. Намира се в непосредствена близост до парк Лаута, супермаркет, търговски обекти, автобусни спирки и др. Имотът е ситуиран на 1-ви жилищен и разполага с площ 35кв.м. разгърната в следното разпределение: коридор, еднопространствено помещение с обособен кухнески бокс и спален кът, баня с тоалетна и тераса. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство. ”С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ” За оглед на това и други атрактивни предложения, не се..

днешна обява
top icon

двустаен нов необзаведен

Тракия, Пловдив
Месечен наем:
380 € (743.22 лв.)
за кв.м:
5.43 €/кв.м (10.62 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
70 кв.м
Обзавеждане:
Необзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

Чисто ново жилище в к-кс Резиденшъл парк до Кауфланд, пощата и Община Тракия. Жилището се състои от голям хол с кухненски бокс, отделна спалня, хубава тераса за масичка със столчета, антре и санитарен възел. Завършен с луксозна баня и настилки. Дава се дългосрочно необзаведен с оборудвана кухня.

Месечен наем:
330 € (645.42 лв.)
за кв.м:
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Вид квартира:
Едностаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
33 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание едностаен апартамент в жк. Тракия. Намира се в непосредствена близост до парк Лаута, супермаркет, търговски обекти, автобусни спирки и др. Имотът е ситуиран на 8-ми жилищен и разполага с площ 33кв.м. разгърната в следното разпределение: входно антре, еднопространствено помещение с обособен кухнески бокс и спален кът, баня с тоалетна. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство. ”С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ” За оглед на това и други атрактивни предложения, не се кол..

Месечен наем:
300 € (586.75 лв.)
за кв.м:
8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м)
Вид квартира:
Едностаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
36 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание едностаен апартамент в жк. Тракия. Намира се в непосредствена близост до супермаркет, търговски обекти, автобусни спирки и др. Имотът е ситуиран на 3-ти жилищен и разполага с площ 36кв.м. разгърната в следното разпределение: входно антре, еднопространствено помещение с обособен кухнески бокс и спален кът, баня с тоалетна. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство. ”С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ” Агенцията разполага с множество оферти в и извън района. За оглед на ..

Месечен наем:
420 € (821.45 лв.)
за кв.м:
7.37 €/кв.м (14.40 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
57 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи двустаен апартамент в жк. Тракия. Намира се в непосредствена близост до хипермаркети, зони за отдих и спорт, автобусна спирка и търговски обекти. Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж и разполага с площ 57кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство. ’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’ За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни..

Месечен наем:
450 € (880.12 лв.)
за кв.м:
6.43 €/кв.м (12.57 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
70 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Титан Пропъртис отдава под наем двустаен апартамент в жк. Тракия. В близост до Акваленд, търговски обекти, детски градини, училища, спирки на градски транспорт. Имотът е ситуиран на 6-ти жилищен етаж и разполага с площ 70кв.м. разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня с тоалетна и тераса. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство. Към апартамента има възможност за допълнително наемане на ГАРАЖ! ’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’ За оглед на това и дру..

Месечен наем:
750 € (1466.87 лв.)
за кв.м:
7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м)
Вид квартира:
Тристаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
105 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

Компания ’Х’ представя на Вашето внимание тристаен апартамент в кв. Тракия. МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Тракия в Пловдив се отличава с изключително удобно и стратегическо местоположение в източната част на града. Районът предлага отлична инфраструктура, бърз достъп до основни пътни артерии и разнообразие от модерни търговски центрове, училища, детски градини и поликлиники. Просторното планиране, множеството зелени площи, паркове (като парк „Лаута“) и отличната транспортна свързаност създават комфортна и уредена среда за живот, което прави Тракия един от най-предпочитаните и модерни жилищни райони в гр..

Месечен наем:
400 € (782.33 лв.)
за кв.м:
5.88 €/кв.м (11.50 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
68 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен

Референтен номер: 2182551 Революшън Естейт представя двустаен апартамент в Пловдив, Тракия. В близост до имота ще намерите: - Plovdiv Plaza - Хотел SPS Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

Месечен наем:
500 € (977.92 лв.)
за кв.м:
7.69 €/кв.м (15.04 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в Тракия
Квадратура:
65 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

Собственик отдава под наем за първи наематели нов двустаен апартамент (65 кв.м.) в комплекс Резиденшъл парк, Пловдив. Жилището се намира на третия етаж и се състои от просторна дневна с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня, антре и тераса. Апартаментът е стилно обзаведен и оборудван с всички необходими електроуреди. Комплексът е с контролиран достъп, с отлично поддържани общи части и зелени площи. Месечен наем: 500 €

днешна обява
Едностаен апартамент в гр. Пловдив - кв. Тракия!VIP обява
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.) 6.76 €/кв.м (13.22 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Тракия 37 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Оферта 75348 Предлагаме ви едностаен апартамент ж.к. Тракия напълно обзаведен с климатик подходящ за сам човек или двойка намира се в района на лидъл и декатлон. Около сградата има свободно паркира..

днешна обява
Многостаен от собственикVIP обява

Многостаен от собственик

google maps icon Тракия, Пловдив
Месечен наем: 920.33 € (1800 лв.) 6.14 €/кв.м (12 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в Тракия 150 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Многостаен 2 тераси 2 бани 3 спални на центъра в Тракия

днешна обява
Обзаведен, Тракия, кметствотоVIP обява
Месечен наем: 240 € (469.40 лв.) 4.80 €/кв.м (9.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Тракия 50 кв.м Обзаведен Партер

Дара имоти дава под наем обзаведен партерен апартамент в Тракия, в района на кметството. Жилището е със сменена дограма, нова баня на фаянс и теракот. Състои се от две големи стаи, напълно обзаведени ..

Двустаен апартамент под наем в жк. ТракияVIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 6.36 €/кв.м (12.45 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Тракия 55 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в жк. Тракия. Намира се в непосредствена близост до Форума, детска градина, зони за отдих и спорт, търговски обекти и автобусна спирка. ..

Двустаен Тракия Резиденшъл паркVIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 6.43 €/кв.м (12.57 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Тракия 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Двустаен апартамент в Тракия Резиденшъл парк, чисто нов обзаведен, възможност за наемане на гараж

Тристаен апартамент под наем в жк. ТракияVIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 5.63 €/кв.м (11 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Тракия 80 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис отдава под наем тристаен апартамент в жк. Тракия. Намира се в непосредствена близост до търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт. Имотът е ситуиран на 2-ри жили..

Едностаен апартамент под наемVIP обява
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.) 8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Тракия 36 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Дава се под наем едностаен апартамент. Жилището е обзаведено и разполага с всичко необходимо за комфортно живеене. Намира се на удобно и комуникативно място, в близост до магазини, спирки и други удоб..

Двустаен апартамент - кв ТракияVIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 5.70 €/кв.м (11.14 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Тракия 79 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Компания ’Х’ представя на Вашето двустаен апартамент в кв. Тракия. МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ „Тракия“ се утвърждава като еталон за модерно градско планиране и качество на живот. Отличаващ се със своята мащаб..

Двустаен, обзаведен в ЖК Тракия- нова сградаVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 5.33 €/кв.м (10.43 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Тракия 75 кв.м Обзаведен Последен етаж

Чудесен двустаен апартамент под наем в нова сграда до Томов плаза. Жилището е след освежителен ремонт, с всички необходими мебели и ел. уреди. Разпределението е: хол с кухненска част, трапезария и спа..

Уютен двустаен апартамент в близост до Ротари Парк в кв. ТракияVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 5.26 €/кв.м (10.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Тракия 76 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Колор Имоти Предлага - Уютен и функционален двустаен апартамент без преход, разположен на отлично място в кв. Тракия - в непосредствена близост до Ротари парк и ресторант „При Румен“. Жилището е раз..

днешна обява
Намалена Цена! Под Наем! Дизайнерски Двустаен апартамент с Дворна веранда!VIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 6.85 €/кв.м (13.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Тракия 73 кв.м Обзаведен Партер

ЕКСКЛУЗИВНО! Уют и стил! Дизайнерски Двустаен апартамент с Дворна веранда. 💶 Наем: 500€ (с включени такси за потдръжка към комплекса + TV и интернет) ✨Жилището е напълно оборудвано и готово за ..

Едностаен апартамент в ТракияVIP обява

Едностаен апартамент напълно обзаведен и оборудван с всички необходими електроуреди и мебели. Разполага с удобна спална зона, функционален кухненски кът с електроуреди, баня с тоалетна и място за съхр..

Двустаен апартамент в ТракияVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 8.70 €/кв.м (17 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Тракия 46 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Оферта Номер: 63182 Перфект Консулт Ви представя двустаен апартамент в района на Тракия, гр. Пловдив. Намира се на много комуникативно място, близо до магазини, училища, детски градини и спирки на..

Едностаен апартамент под наем в жк. ТракияVIP обява
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.) 8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Тракия 36 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание едностаен апартамент в жк. Тракия. Намира се в непосредствена близост до хипермаркети, търговски обекти и автобусни спирки. Имотът разполага с площ 36кв..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече