back to top

Апартаменти под наем

14918 обяви - страница 12 от 498
днешна обява
Просторен и светъл тристаен апартамент БЕЗ КОМИСИОННА!VIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 4 €/кв.м (7.82 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ID-1879 Без комисионна! ОГЛЕД ПО ВСЯКО ВРЕМЕ! Просторен и светъл тристаен апартамент в ж.к Захарна фабрика, разположен в близост до Западен парк и 158 ДГ ’Зора’ и 179 ДГ ’Синчец’. Жилищет..

днешна обява
Едностаен апартамент под наем в кв. Каменица 1VIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 8.75 €/кв.м (17.10 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 40 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание едностаен апартамент в кв. Каменица 1. Намира се в непосредствена близост до Военна болница, супермаркет, търговски обекти, автобусни спирки и др. Имотъ..

днешна обява
Двустаен, под наем, жк. Младост 2VIP обява
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 10.83 €/кв.м (21.20 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 60 кв.м Обзаведен

2-СТАЕН В МЛАДОСТ 2 | НОВА СГРАДА | КЛИМАТИК | ОБЗАВЕДЕН Titan Properties - офис Младост предлага двустаен апартамент под наем в ж.к. Младост 2, София. Жилището е с площ 60 кв.м, разположено на..

 рекламирай сам в favicon
днешна обява
Луксозен, обзаведен, вкл. миялна машина.VIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 6.92 €/кв.м (13.54 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Лукс завършен и обзаведен близо до центъра. кв. Каменица и магазин Метро. Поръчкова кухня с всички ел. уреди: хладилник с фризер, вградена фурна с котлони, аспиратор, включително и миялна машина. Пе..

днешна обява
ЕКСКЛУЗИВНО! Двустаен апартамент в ОстромилаVIP обява
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 9.03 €/кв.м (17.66 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 72 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Стилен двустаен апартамент в Rose Garden Пловдив, който се отдава за първи път под наем, а бъдещият наемател ще бъде първият, който ще живее в него. Жилището се намира в нова и модерна сграда в кв. Ос..

днешна обява
Тристаен, под наем, ж.к ВъзражданеVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Бургас 80 кв.м Необзаведен Непоследен етаж

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Тристаен апартамент с локация ж.к. Възраждане. Намира се на тиха и спокойна улица,..

днешна обява
Тристаен апартамент под наем в Люлин, БЕЗ КОМИСИОННА!!!VIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 4.50 €/кв.м (8.80 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ID-1633; БЕЗ КОМИСИОННА!!! Топ локация!!! ОГЛЕД ПО ВСЯКО ВРЕМЕ! Отдава се под наем тристаен апартамент със следното разпределение: Кухня, хол, две спални, баня с тоалетна. Отоплени..

днешна обява
Тристаен апартамент ПОД НАЕМVIP обява

Тристаен апартамент ПОД НАЕМ

Коматевски възел, Пловдив
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 5.91 €/кв.м (11.56 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 110 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Директно от собственик за първи наематели + подземно паркомясто с месечен наем 50 евро Предлагам Ви, прекрасен тристаен напълно обзаведен апартамент на Коматевско Шосе. Сградата е чисто нова, жилищ..

днешна обява
Двустаен апартамент под наем в СарафовоVIP обява
Месечен наем: 475 € (929.02 лв.) 8.05 €/кв.м (15.75 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 59 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

🌊 Двустаен апартамент под наем в Сарафово - тишина, комфорт и стил 🌊 💰 Наем: 475€ 📐 Площ: 59 кв.м Предлагаме под наем съвременно обзаведен двустаен апартамент, разположен в една от най-предпочи..

днешна обява
Тристаен апартамент под наем в ж.к Младост 1, БЕЗ КОМИСИОННА!!!VIP обява
Месечен наем: 1200 € (2347 лв.) 12 €/кв.м (23.47 лв./кв.м) Мезонет под наем 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ID-1890; БЕЗ КОМИСИОННА!!! Отдава се под наем уникален апартамент тип мезонет със следното разпределение: просторен хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, отделна баня, отделна тоа..

днешна обява
Едностаен, кв. Люлин 2 до Кауфланд. Свободен, лукс.VIP обява
Месечен наем: 397 € (776.46 лв.) 7.22 €/кв.м (14.12 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в София 55 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Отдава се под наем едностаен апартамент в кв. Люлин 2, гр. София - ново строителство. Жилището е светло и функционално, разположено в модерна сграда с контролиран достъп и отлично поддържани общи ..

днешна обява
Двустаен апартамент под наем в кв. Левски, БЕЗ КОМИСИОННА!!!VIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 5.71 €/кв.м (11.18 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 70 кв.м Частично обзаведен Непоследен етаж

ID-1258; БЕЗ КОМИСИОННА!!! Топ локация!!! ОГЛЕД ПО ВСЯКО ВРЕМЕ! Отдава се под наем двустаен апартамент със следното разпределение; - Хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и..

днешна обява
Многостаен обзаведен апартамент под наем в кв. Гео Милев до МетростанцияVIP обява
Месечен наем: 880 € (1721.13 лв.) 8.80 €/кв.м (17.20 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в София 100 кв.м Обзаведен

СВОБДОНО МЯСТО ЗА ПАРКИРАНЕ! МЕТРОСТАМЦИЯ! ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ! Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен многостаен апартамент в кв. Гео Милев. Жилището е функционално разпределено и предлага к..

днешна обява
Дава под наем 2-стаен! БЕЗ КОМИСИОННА!!!VIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ID-1824; БЕЗ КОМИСИОННА!!! Топ локация!!! Представяме Ви двустаен, напълно обзаведен апартамент в квартал Връбница. Апартаментът се предлага със задължителен гараж на цена от 100 евро...

днешна обява
Дава под наем 2-стаен! БЕЗ КОМИСИОННА!!!VIP обява

днешна обява
Едностаен в кв. СъдийскиVIP обява

Едностаен в кв. Съдийски

Център, Пловдив
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.) 6.10 €/кв.м (11.93 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 41 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

РЕАЛНА ОФЕРТА!!! РЕАЛНИ СНИМКИ! Само за Български граждани с БГ лични документи! Предлагаме на Вашето внимание едностаен апартамент намиращ се в нова малка кооперация в кв. Съдийски. В непосредствена ..

днешна обява
ДВУСТАЕН, ЮЖЕН, Гранд МОЛ Варна! Уютен и много светъл!VIP обява
Месечен наем: 430 € (841 лв.) 7.82 €/кв.м (15.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 55 кв.м Обзаведен Последен етаж

ОФЕРТА № 6992✅Rentica.bg предлага под наем, нов, двустаен, обзаведен апартамент. Жилището се намира в непосредствена близост до Гранд мол, на осми жилищен етаж в сграда тип ново строителство с отлично..

днешна обява
✅Отдава под наем 1-стаен Здравец Изток, Дойче Шуле, Медика. ✅Климатик. ТЕЦ.VIP обява
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.) 1 €/кв.м (1.96 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Русе 250 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава под наем 1-стаен Здравец Изток, Дойче Шуле, Медика. ✅Климатик. ТЕЦ. Обзаведен-ширм, печка, хладилник, пералня, микровълнова печка, мебелиран. ПВЦ-дограма, ламинат, теракот. Антре, стая, кухня,..

днешна обява
Дава под наем 3-стаен. Без комисионна!!!VIP обява
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 6.50 €/кв.м (12.70 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ID-1789 БЕЗ КОМИСИОННА! Топ локация!!! В кв. Витоша, ул. Чавдар Мутафов до Зоопарка, детска градина 175, с бърз излаз на бул. Филип Кутев и бул. Симеоновско шосе. ОГЛЕД ПО ВСЯКО ВРЕМЕ! ..

днешна обява
Дава под Наем 3-стаен Без комисионнаVIP обява

днешна обява
Дава под наем 2-стаенVIP обява

Дава под наем 2-стаен

Манастирски Ливади, София

ID-993; БЕЗ КОМИСИОННА!!! Топ локация!!! 2-стаен, напълно обзаведен апартамент със следното разпределение: хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Отоплението е на ГАЗ...

днешна обява
Двустаен апартамент на първа линия с фронтална гледка море в ж.к. Сарафово. Луксозна сграда.VIP обява
Месечен наем: 470 € (919.24 лв.) 7.23 €/кв.м (14.14 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Екипът ни Ви предлага двустаен апартамент в ж.к. Сарафово, луксозна сграда на първа линия в централната част на Бургас. Имотът е обзаведен с качествена мебел и техника и разполага с просторен хол с ку..

днешна обява
Отлично ремонтиран и обзаведен тристаен апартамент на спокойно място в близост до метростанция.VIP обява
Месечен наем: 690 € (1349.52 лв.) 8.12 €/кв.м (15.88 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 85 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Отлично ремонтирано и обзаведено жилище в един от най-добрите жилищни райони на столицата-Стрелбище. -Тухлена сграда от 80те години в съседство с градинка, на пешеходно разстояние от Метростанция бу..

днешна обява
2-стаен обзаведен в нова сградаVIP обява

2-стаен обзаведен в нова сграда

Въстанически / Кючук Париж, Пловдив
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.) 5.14 €/кв.м (10.06 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

2-стаен апартамент в нова сграда на тиха уличка с чудесна локация в квартала.

днешна обява
Отдавам под наем 2-СТАЕН в МЛАДОСТ, без комисионна!!!VIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ID-1623 БЕЗ КОМИСИОННА!!! Топ локация! Търсите перфектното място за вашия нов дом? Не пропускайте нашето предложение за двустаен апартамент в спокойния и уютен квартал Младост! Лока..

днешна обява

днешна обява
3-стаен, обзаведен, след ремонт, без комисионна!VIP обява
Месечен наем: 680 € (1329.96 лв.) 6.80 €/кв.м (13.30 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ID 1640; БЕЗ КОМИСОННА!!! ОГЛЕД ПО ВСЯКО ВРЕМЕ! 3-стаен апартамент след ремонт, напълно обзаведен и оборудван с чисто нови мебели и ел. уреди. Намира се непосредствено до метростанция Мизия ..

днешна обява
3-стаен, обзаведен, след ремонт, без комисионна!VIP обява

днешна обява
Двустаен, под наем, жк. БоровоVIP обява
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 12.26 €/кв.м (24 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 53 кв.м Обзаведен

2-СТАЕН В БОРОВО | ТЕЦ | СВЕТЪЛ И УЮТЕН Titan Properties - офис Младост предлага двустаен апартамент под наем в жк. Борово, София. Жилището е с площ 53 кв.м и е разположено на 6-и етаж в 7-етаж..

днешна обява
1-стаен апартамент под наем в жк. Дружба 2VIP обява
Месечен наем: 420 € (821.45 лв.) 10.50 €/кв.м (20.54 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в София 40 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Агенция предлага апартамент под наем, разположен в жк. Дружба 2, на 4-ти етаж в нова сграда, с площ от 40 кв.м. Жилището разполага с входно антре, кухненски бокс, дневна, спален кът и баня с тоалетна,..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече