back to top

Апартаменти под наем

14913 обяви - страница 10 от 498
днешна обява
Двустаен апартамент в Центъра на София.VIP обява
Месечен наем: 580 € (1134.38 лв.) 10.55 €/кв.м (20.63 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 55 кв.м Обзаведен

Референтен номер: 2064584 Революшън Естейт представя Двустаен апартамент в София, Център-ЦУМ Градска среда с динамика и удобства на пешеходно разстояние, включително метростанция ”ЛЪВОВ МОСТ” и ..

днешна обява
Двустаен апартамент с гараж КършиякаVIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА - Отдава под наем двустаен апартамент с подземно паркомясто в комплекс от затворен тип Роял Сити в Кършияка. Слънчево и просторно, жилището е разположено на 6-ти етаж с изцяло южно ..

днешна обява
Двустаен апартамент под наем в КършиякаVIP обява
Месечен наем: 434.60 € (850 лв.) 6.04 €/кв.м (11.80 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 72 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Отдава под наем двустаен апартамент 72 кв.м. в Кършияка в непосредствена близост до колелото на Панаира. Жилището е разположено на 7-ми жилищен етаж с изцяло южно изложение в тухлена сграда с контроли..

 рекламирай сам в favicon
днешна обява
Чисто Нов двустаен апартамент в ж.к. Малинова долина на бул. Живко Сталев до НСА.VIP обява
Месечен наем: 630 € (1232.17 лв.) 8.75 €/кв.м (17.10 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 72 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Код на оферта - 3545! ЧИСТО НОВ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ с ТЕРАСА! 💎Представяме Ви ЧИСТО НОВ обзаведен двустаен апартамент на бул. ЖИВКО СТАЛЕВ до кръстовището на АРКАТА НА НСА и хубава ТЕРАСА ✔..

днешна обява
Току-що завършен невероятен тристаен апартамент!VIP обява
Месечен наем: 555 € (1085.50 лв.) 6.24 €/кв.м (12.20 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Шумен 89 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Луксозен тристаен апартамент с паркоместо! Току-що завършен! Жилището е с изцяло източно изложение, светъл и слънчев, с огромни панорамни прозорци. Предлага се в напълно обзаведено състояние с нови, м..

днешна обява
Ново! Двустаен апартамент под наем в кв. Братя Миладинови, в нова жилищна сградаVIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 77 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Нов двустаен апартамент под наем в нова и модерна жилищна сграда в Братя Миладинови. Напълно обзаведен, както се вижда на снимките. Състои се от входно антре, хол с кухня и трапезария, баня с тоалет..

днешна обява
Многостаeн апартамент в ЦентъраVIP обява
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.) 7.27 €/кв.м (14.22 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в Бургас 110 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Предлагаме Ви под наем просторен многостаен апартамент с отлично разпределение, разположен в централната част на града. Състои се от: три спални, хол, кухня, баня с вана, отделна тоалетна, две тераси...

днешна обява
Многостаен апартамент с три спални под наем в кв. СарафовоVIP обява
Месечен наем: 850 € (1662.46 лв.) 3.86 €/кв.м (7.56 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в Бургас 220 кв.м Обзаведен Последен етаж

Уютно, стилно и напълно обзаведено многостайно жилище под наем в кв. Сарафово. Ще Ви накара да се прибирате с удоволствие у дома. Отоплява/охлажда се с климатици, има и камина. Разполага с ТРИ СПА..

днешна обява
Студио под наем в Слънчев бряг - централна част, басейн, асансьорVIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 13.89 €/кв.м (27.16 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Слънчев бряг 36 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Студио под наем в Слънчев бряг - централна част, басейн, асансьор Предлагаме под наем напълно оборудвано студио в Слънчев бряг, разположено в централната част на курорта, близо до аквапарк „Джани“, м..

днешна обява
Обзаведен, Тракия, кметствотоVIP обява
Месечен наем: 240 € (469.40 лв.) 4.80 €/кв.м (9.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 50 кв.м Обзаведен Партер

Дара имоти дава под наем обзаведен партерен апартамент в Тракия, в района на кметството. Жилището е със сменена дограма, нова баня на фаянс и теракот. Състои се от две големи стаи, напълно обзаведени ..

днешна обява
Стилно завършен тристаен апартамент в комплекс - „Royal Garden 1“.VIP обява
Месечен наем: 1100 € (2151.40 лв.) 9.32 €/кв.м (18.23 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 118 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

”Арис Брокер” отдава под наем, стилно завършен тристаен апартамент в комплекс - „Royal Garden 1“. Отлична локация - район с развита инфраструктура и удобен достъп до всички ключови точки на града. ..

днешна обява
Надежда 2- ДвустаенVIP обява

Надежда 2- Двустаен

Надежда 2, София
Месечен наем: 475 € (929.02 лв.) 8.05 €/кв.м (15.75 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 59 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Чисто нов двустаен обзаведен апартамент. Хол с кухненски бокс, спалня, антре, тераса, баня и тоалетна. Жилището се намира в близост до метро, магазини и спирки на градски транспорт.

днешна обява
Двустаен, под наем, ж.к Хоризонт с включено паркомястоVIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 8.21 €/кв.м (16.06 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 67 кв.м Обзаведен

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Агенцията разполага с ключ! Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент в ж.к Хоризонт В непосредствена бли..

днешна обява
Двустаен южен зад магазин ПрактикерVIP обява

Двустаен южен зад магазин Практикер

Център, Велико Търново
Месечен наем: 290 € (567.20 лв.) 5.18 €/кв.м (10.13 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Велико Търново 56 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Ексклузивно! Агенция за недвижими имоти “Акценти Пропъртис” Ви предлагаме двустаен тухлен ЮЖЕН апартамент под наем. Апартаментът се намира в района зад магазин Практикер, в началото на кв. Зона Б. Със..

днешна обява
🔥Обзаведен МЕЗОНЕТ, ДВЕ спални👉 зад 📌Икономически университет на гр. Варна!!!VIP обява
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 6.67 €/кв.м (13.04 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Варна 90 кв.м Обзаведен Първи жилищен

ОФЕРТА № 4639 ✅Rentica.bg ви предлага под наем тристаен апартамент в близост до Икономически университет на гр. Варна, Спортна зала и минута от Морската градина. Жилището се намира намира на първи и в..

днешна обява
НОВ! ТРИСТАЕН, до Спортна зала и Морската градина!VIP обява
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.) 7.89 €/кв.м (15.44 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 95 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ОФЕРТА № 7053 ✅Rentica.bg предлага под наем НОВ, ТРИСТАЕН, просторен апартамент в близост до Спортна зала и Морската градина. Жилището се намира на четвърти жилищен етаж в сграда без асансьор. Състои ..

днешна обява
ДВУСТАЕН! Обзаведен апартамент! ПАРКОМЯСТО! Кв. Бриз!VIP обява
Месечен наем: 520 € (1017.03 лв.) 7.43 €/кв.м (14.53 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ОФЕРТА № 6530 ✅Rentica.Bg предлага под наем отлично обзаведен, НОВ двустаен апартамент в квартал Бриз, в непосредствена близост до бул Княз Борис и Морската градина. Апартаментът се намира на ВТОРИ жи..

днешна обява
Двустаен, ПРОСТОРЕН, МНОГО ДОБРЕ обзаведен апартамент! Район ХЕИ и ОКРЪЖНА болницаVIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 6.92 €/кв.м (13.54 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Оферта № 2030 ✅Rentica.bg предлага на вашето внимание много добре обзаведен, просторен двустаен апартамент под наем близо до Окръжна болница, ХЕИ и ЛИДЛ. Апартаментът се намира на първи жилищен етаж в..

днешна обява
Двустаен, под наем, жк. Овча купелVIP обява
Месечен наем: 850 € (1662.46 лв.) 13.08 €/кв.м (25.58 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 65 кв.м Обзаведен

ЧИСТО НОВ 2-СТАЕН В ОВЧА КУПЕЛ | С ГАРАЖ | ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ Titan Properties - офис Младост предлага двустаен апартамент под наем в ж.к. Овча купел, София. Жилището е с площ 65 кв.м и е разполож..

днешна обява
Двустаен, под наем, жк. Овча КупелVIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 55 кв.м Обзаведен

2-СТАЕН В ОВЧА КУПЕЛ | ДО МЕТРО | ГАЗ Titan Properties - офис Младост предлага двустаен апартамент под наем в ж.к. Овча купел, София. Жилището е с площ 55 кв.м. и е разположено на 1-ви етаж в т..

днешна обява
Двустаен, под наем, жк. Люлин 3VIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 70 кв.м Обзаведен

СВЕТЪЛ 3-СТАЕН В ЛЮЛИН 3 | ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ | ДО МЕТРО Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем жк. Люлин 3, София. Жилището е с площ 70 кв.м и е разположено на 6-и е..

днешна обява
Тристаен, под наем, Център-НДКVIP обява
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.) 10.71 €/кв.м (20.96 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 70 кв.м Обзаведен

3-СТАЕН ДО НДК | ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ | МЕТРО НА МИНУТИ Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем в Център - НДК, София. Жилището е с площ 70 кв.м и е разположено на 3-и е..

днешна обява
Едностаен, под наем, ЦентърVIP обява
Месечен наем: 640 € (1251.73 лв.) 16.84 €/кв.м (32.94 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в София 38 кв.м Обзаведен

1-СТАЕН В ЦЕНТЪР - ЦУМ | ОБЗАВЕДЕН | КЛИМАТИК Titan Properties - офис Младост предлага едностаен апартамент под наем в Център - ЦУМ, в изключително комуникативна локация с бърз достъп до всички клю..

днешна обява
Многостаен апартамент в кв. СарафовоVIP обява
Месечен наем: 720 € (1408.20 лв.) 5.81 €/кв.м (11.36 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в Бургас 124 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание луксозен Многостаен апартамент с локация кв. Сарафово. Намира се на тиха и спокойна улица, в непосредствена близост до плажа. Имотът е ситуиран на 5..

днешна обява
Ключ в офиса! Двустаен, под наем, ж.к СлавейковVIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 5.38 €/кв.м (10.53 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент в ж.к Славейков. Намира се в непоср..

днешна обява
Двустаен, под наем, ж.к ВъзражданеVIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 6.43 €/кв.м (12.57 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 70 кв.м Обзаведен

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент в ж.к Възраждане. Намира се в близост до хранителен магазин, авт..

днешна обява
Банишора- ДвустаенVIP обява

Банишора- Двустаен

Банишора, София
Месечен наем: 720 € (1408.20 лв.) 11.43 €/кв.м (22.35 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 63 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Луксозен двустаен обзаведен апартамент. Висок клас електроуреди+ съдомиялна. Западно изложение с естествена светлина през целия ден. Хол с кухненски бокс, спалня, антре, тераса, баня и тоалетна. Сград..

днешна обява
Стрелбище- ТристаенVIP обява

Стрелбище- Тристаен

Стрелбище, София
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.) 7 €/кв.м (13.70 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Тристаен обзаведен апартамент на метри от Южния парк, магазини и спирки на автобус 74,76,83 и тролей 7 и 8. Южно изложение с ниски месечни сметки. Хол, отделна кухня, две спални, коридор, тераса, баня..

днешна обява
Манастирски Ливади- ДвустаенVIP обява

Манастирски Ливади- Двустаен

Манастирски Ливади, София
Месечен наем: 630 € (1232.17 лв.) 11.45 €/кв.м (22.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 55 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Двустаен обзаведен апартамент. Жилището се намира на 5 минути от Мол България. Хол с кухненски бокс, спалня, антре, тераса, баня и тоалетна.

днешна обява
Манастирски Ливади- ДвустаенVIP обява

Манастирски Ливади- Двустаен

Манастирски Ливади, София
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 9.23 €/кв.м (18.05 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Двустаен обзаведен апартамент до Хепи на Каблешков. Хол с кухненски бокс, спалня, антре, мокро помещение, тераса, баня и тоалетна. Жилището се намира на 5 минути от Мол България. В близост минават авт..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече