back to top

Микробиологичния пробиотик Байкал при отглеждане на зеленчуци

Обява №
6216303
Обява от
Цена
20 лв.
Местоположение

град Пловдив, област Пловдив
Актуализирана преди 15 дни. Валидна още 12 дни.
Допълнителна информация

Микробиологичния пробиотик БАЙКАЛ е НЕПОВТОРИМ по СВОЯ СЪСТАВ от ЖИВИ МИКРООРГАНИЗМИ / полезни бактерии /, които активират дейноста на полезната микрофлора в почвата и осигуряват натрупване на хранителни вещества по ЕСТЕСТВЕН начин. С НИСКА РАЗХОДНА НОРМА / 1мл. на 1 литър нехлорирана вода, поливане или пръскане / БИОПРОДУКТА ускорява и стимулира поникването и развитието на растенията, подтиска развитието на вредители / патогенната микрофлора / повишава устойчивоста на растенията към болести и екстремни условия.
ОТЛИЧНИ ЕКО резултати като КАЧЕСТВО и КОЛИЧЕСТВО без използване на ХИМИЯ!
ЗАЩО И КАК СЕ СЛУЧВА всичко това? СЪСТАВ.
ПРЕДСТАВЯМЕ Ви най-големите групи от микроорганизми, влизащи в състава на микробиологичния препарат Байкал ЕМ-1 и тяхните ФУНКЦИИ:
ФОТОСИНТЕЗИРАЩИ БАКТЕРИИ - СПОСОБСТВАТ за РАЗВИТИЕТО и РАСТЕЖА на растенията. Това са независими самоподдържащи се микроорганизми, които синтезират полезни вещества от кореневите израстъци на растенията като аминокиселини, нуклеинови киселини, биологично активни вещества и захари.

МЛЕЧНОКИСЕЛИННИ БАКТЕРИИ - ПОДТИСКАТ разпространението на ВРЕДНИЯ микроорганизъм Fusarium, който причинява болести по растенията. Изработват млечна киселина от захари и други въглехидрати, Млечната киселина е МОЩЕН СТЕРИЛИЗАТОР. Тя подтиска вредните микроорганизми и ускорява разлагането на органичните вещества.
ДРОЖДИ - СИНТЕЗИРАТ АНТИБИОТИЦИ и полезни за растенията вещества като аминокиселини и захари, които се произвеждат от фотосинтезиращи бактерии, органични вещества и корените на растенията. БИОЛОГИЧЕСКИ АКТИВНИ вещества като хормони и ензими се ПРОИЗВЕЖДАТ също от дрожди, и стимулират растежа на корена. Те отделят полезни субстрати за млечнокисели бактерии и актиномицети

АКТИНОМИЦЕТИ - МЕЖДИННИ ОРГАНИЗМИ между бактерии и гъбички. Произвеждат естествени антибиотични вещества от аминокиселини, които се фотосинтезират от бактериите и органичното вещество. Тези антибиотици подтискат растежа на вредните гъбички и бактерии.

ФЕРМЕНТИРАЩИ ГЪБИ - Гъбите като Aspergillus и Penicillium бързо разлагат органичните вещества, произвеждайки етилов спирт, сложни етери и антибиотици. Подтискат миризми и предотвратяват замърсяване на почвата с вредни насекоми и техните ларви.
ЦЕНИ с ДДС: 20лв. за 0,5 литра, 32 лв. за 1 литър, 483 лв. за туба 23литра.
НИСКА РАЗХОДНА НОРМА / 1мл. на 1 литър нехлорирана вода, поливане или пръскане /
ВРЕМЕ ЗА ЕКО ПРОДУКТИ!!!

Напиши първи коментар Покажи коментарите към обявата
Контакт с подателя
Контакт с подателя на обявата
Провижън ЕООД
Изпрати съобщение
Влезте в сайта или се регистрирайте за да може да напишете лично съобщение. Вход в сайта / Регистрация
http://www.baikal.bg
Адрес на подателя
област Пловдив, Пловдив
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече