back to top

Къща за продажба във Велинград

Къща за продажба във Велинград
image_2
image_3
image_4
image_5
image_6
image_7
image_8
image_9
image_10
image_11
image_12
image_13
image_14
image_15
Обява №
8053663
Обява от
Цена
275 000 EUR
Местоположение

град Велинград, област Пазарджик, (Виж Велинград на картата)
Етажност
Четириетажна и по-голяма
РЗП
430 кв.м РЗП
Двор
407 кв.м двор
Актуализирана преди повече от месец. Валидна още 54 дни.
Допълнителна информация

Представяме Ви изключително интересен имот с голям потенциал, намиращ се в гр. Велинград, близо до СПА хотел Двореца, центъра на града и борова гора. Имота представлява масивна четириетажна, многофамилна къща /къща за гости/ с отлично поддържан двор, построена края на 80-те години. В задната част на двора се намират масивни гараж и склад. Къщата е напълно обзаведена в отлично състояние, поддържана, частично ремонтирана. Покрива е ремонтиран преди няколко години.
Парцела е с площ 407 кв.м., като къщата е в предната северозападна част на парцела а южната и източната част са богато озеленени и се отглеждат овошки, плодове и зеленчуци. В двора е трасиран на няколко нива, в който има няколко къта за отдих и барбекю.
Къщата е четири самостоятелни етажа /тип апартаменти/, със застроена площ 106 кв.м. и обща площ около 430кв.м. Отоплението на къщата е с котел на дърва и алуминиеви радиатори. Гаража и постройката в задната част на двора са по 22кв.м.
Запазено е оригиналното разпределение на къщата по проект:
- Полусутеренен етаж, състоящ се от: мазе, котелно със склад за дърва и три отделни стаи. Етажа е с два входа;
- Първи етаж, състоящ се от: коридор, вестибюл от който се влиза в хол, спалня, трапезария и кухня, баня, отделно тоалетна и тераса с излаз от хола;
- Втори етаж, състоящ се от: коридор, вестибюл от който се влиза в три стаи, отделна малка стая, баня, отделно тоалетна и три тераси;
- Тавански /подпокривен/ етаж, състоящ се от: коридор, стая с баня и тоалетна и тераса, втора стая с баня и тоалетна, апартамент- хол с бокс, спалня с преход към малка детска стая, баня с тоалетна;
Имота има идеен проект за преустройство в семеен хотел с ресторант и басейн с размери 4 / 7 м. с пложени комуникации до улицата за свързване към водопровод за пренос на минерална вода. Оферта 11254.
Възможна е покупка с кредит. Съдействие за ипотечно кредитиране.

Напиши първи коментар Покажи коментарите към обявата
Контакт с подателя
Контакт с подателя на обявата
Изпрати съобщение
Влезте в сайта или се регистрирайте за да може да напишете лично съобщение. Вход в сайта / Регистрация
snimka
BG Broker
snimka
Валери Иванов
http://www.bgbroker.bg
http://www.novihan.alle.bg
Адрес на подателя
област София, София, ул. Богатица 32
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече