back to top

Къща под наем в Гърция - Неа Плагия

Къща под наем в Гърция - Неа Плагия
image_2
image_3
image_4
image_5
image_6
image_7
image_8
image_9
image_10
image_11
Обява №
10133396
Цена
Цена
300 лв./вечер
до 6 нощуващи (цени до 6 нощуващи)
За актуални цени и наличност изберете дати
Местоположение

Неа Плагия, Гърция (GR), област Други държави
Общ брой места за настаняване
6 места
Минимален брой нощувки
5 нощувки
Брой спални помещения
2 стаи
Хазяи
Без хазяи
Описание на леглата по стаи
2 спални и 1 разтегателен диван
Квадратура
160 кв.м.
Особености
Вътрешна камина Разрешено за домашни любимци Кафемашина Климатик Миялна машина Паркинг Пералня Пушенето забранено С тераса Собствен санитарен възел Хладилник
Актуализирана преди повече от месец. Валидна още 297 дни.
Допълнителна информация

Нова, тиха и спокойна къща в Неа Плагия, Гърция. Къщата разполага с напълно оборудвана кухня и всекидневна с разтегателен диван, както и тоалетна с мокро помещение и пералня на първия етаж; 2 спални, тераса и баня с тоалетна на втория етаж. Къщата има голяма веранда на двора с кът за хранене и един външен душ. Има възможност за паркиране на 2 автомобила. Намира се на 300 метра от ПЛАЖА и е на пешеходно разстояние до центъра, магазини и ресторанти. Плажа е кристално чист и без камъни. Отдава се за не по-малко от 5 нощувки. Капацитете на къщата е до 6 човека.
Цената е по договаряне за различните месеци от сезона.
Резервира се с 30% капаро, останалото плащане е на място.
ВНИМАНИЕ!!! Цената от €140 е за месеците извън сезон. В сезон (юни, юли и август) цената е друга, в зависимост от броя на нощувките и броя на гостите!

Напиши първи коментар Покажи коментарите към обявата
Контакт с подателя
Контакт с подателя на обявата
Изпрати съобщение
Влезте в сайта или се регистрирайте за да може да напишете лично съобщение. Вход в сайта / Регистрация
Адрес на подателя
област Благоевград, Сандански
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече