Ексклузивно! Първа линия! Тристаен апартамент с фронтална гледка море в Свети Влас
град Свети Влас, област Бургас, (Виж Свети Влас на картата)
Модерна средиземноморска визия и архитектурен стил в перфектната локация - на 50 м от морския бряг и прекрасните плажове със Син Флаг и точно до яхтено пристанище “Марина Диневи”.
Луксозни и качествени строителни материали в съчетание с близостта на морето и престижната локация напълно оправдава инвестицията в закупуване на апартамент в комплекса.
“Долче Вита” 2 разполага с басейн за възрастни и деца, както и чудесна градина с изглед към морето, джакузи и детска площадка което гарантира пълен релакс и комфорт на своите обитатели.
Апартамента е разположен не 4 етаж, разполага с 2 спални, тоалетна, отделно баня, 2 тераси, едната от които с фронтална гледка към морето и яхтеното пристанище. Имота е в отлично състояние, идеален е както за вашия летен отдих, така и за целогодишно живеене и отдаване под наем. Това е отлична инвестиция, тъй като такива имота се появяват крайно рядко на пазара.
БЕЗ КОМИСИОННА